מחשב בסיסי למשחקים, עבודה, ואינטרנט - מאייבורי > תקציב - 1.8K-2.3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב בסיסי למשחקים, עבודה, ואינטרנט - מאייבורי > תקציב - 1.8K-2.3K

Nadav_Peretz

Recommended Posts

אהלן ;)

לאחרונה נשרף לי המחשב, ואני מחפש מחשב חדש. ראיתי באייבורי מחשב דיי טוב לצרכים שלי (מוזיקה, , CS1.6 וSAMP) במחיר ממש מעולה.

עכשיו מעניין אותי לדעת אם זה too good to be true... מצאתי מפרט באייבורי, אני יציג לכם אותו:

מארז

מחשב ומארז איכותיים ביותר עם פח עבה

כולל יציאות קדמיות ואחוריות

אחריות לספק הכח ל-3 שנים

מעבד

סוג מעבד: Dual Core

דגם מעבד: E2140

מהירות מעבד: 1.6 GHz

מהירות FSB: 800 MHz

זכרון מטמון cache: 1 M

(הערה אישית: לא ממש אכפת לי מהמעבד, כפי שראיתם כבר את הצרכים שלי אני לא הולך לנצל הרבה ממנו, אז מעבד כזה מספיק לי בעקרון...)

לוח אם

מותג מתוצרת P5NESLI

FSB1333 כ.קול 5.1 כ.רשת

(תומך תמיכה ב 2 במקביל)

FSB1333 כ.קול 7.1 HD AUDIO

דיסק קשיח

250GB SATA 1&2 7200 RPM 16MB

(הערה: יש לי בבית דיסק קשיח 160 ג'יגה של Hitachi בממשק SATA מהמחשב שנשרף. אני לא יודע אם הוא תקין.)

זיכרון פנימי

SAMSUNG 2048MB II 667Mhz

כונן אופטי

צורב LG\NEC\PIONEER X18 SATA DVD

Dual layer

(הערה: קניתי לא מזמן צורב למחשב הישן של , SuperWriter - LightScribe D-L 18X IDE)

כרטיס מסך

Nvidia 8400GS 512MB (תומך DX10)

מחיר כולל:

¤1,990.00

לא שמעתי ממש ביקורות דיי טובות על אייבורי, אבל לחבר שלי יש מחשב שהוא קנה מאייבורי כבר יותר משנה וחצי והוא מתפקד מעולה.. אפילו תיקון אחד הוא לא עבר.

אני רוצה לשמוע דעות רק מלקוחות שכבר קנו מאייבורי מחשב בעבר.

אגב, האם המחיר כדאי? התקציב שלי ממש כרגע ולפי מה שאני רואה במחיר כזה זה ממש מעולה בשבילי..

תודה מראש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני חצי שנה מאייבורי והמחשב עד עכשיו עובד מעולה!! לא היו לי בעיות כל שהן ..

ובקשר למחשב הכרטיס מסך דיי חלש אבל אם אתה לא רציני ולא דורש מכל משחק שיעבוד לך על מקסימום זה נראה לי דיי בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני חצי שנה מאייבורי והמחשב עד עכשיו עובד מעולה!! לא היו לי בעיות כל שהן ..

ובקשר למחשב הכרטיס מסך דיי חלש אבל אם אתה לא רציני ולא דורש מכל משחק שיעבוד לך על מקסימום זה נראה לי דיי בסדר..

עד עכשיו היה לי 5200FX ובסאן אנדרס מולטיפלייר הוא סחב מעולה במדיום, שלא נדבר בכלל על הCS1.6 :P

הכרטיס מסך לא ממש אכפת לי ממנו, כפי שציינתי אני משחק רק ב2 משחקים וגם שאני משחק בהם זה בערך 6 שעות בשבוע אולי חחח

אגב, תודה רבה על הייעוץ :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל עליך.. אולי החבר שלך יצא במזל, אני מציע שתקרא קצת ביקורות על אייבורי באינטרנט.. רק שתדע שעל כל 20 שליליות יש אחת חיובית.

המחיר באמת יחסית מפוצץ, אבל יש לוחות אם יותר טובים, המארז של חברה לא ידועה ומה שבטוח הספק ג'נרי (קרא על זה בפורום ספקים- זה אומר שאם הלך הספק, הלך המחשב..) הכרטיס מסך לא הכי טוב שבעולם והתמיכה בDX10 ממש מיותרת כי אפילו בDX9 יהיו לו בעיות עם רזולוציות ורמות גרפיות גבוהות.

הנה מפרט הרבה יותר טוב:

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים 64Bit AM2 4000 DualCore Box AM240DCB ¤ 399 1

לוחות אם Gigabyte M52S-S3P AM2 GM52SS3P ¤ 365 1

מארזים Compucase HEC 6A19 300ART Black ¤ 305 1

זיכרונות Transcend 2GB (2x1GB) -667 CL5 ¤ 299 1

קשיחים למחשבים שולחניים WD 250GB SATA II 16MB WD2500KS ¤ 407 1

כרטיסי מסך Sapphire ATI RADEON 2400Pro 256MB PCI-E Retail ¤ 277 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 2000 עד 3000שח ¤ 42 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב עד 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤ 47 1

יש חריגה, אבל המעבד הזה יהיה יותר טוב בלי OC, הלוח אם יותר טוב, מארז יותר טוב עם ספק לא ג'נרי, זיכרונות כמעט אותו דבר, רק של חברה יותר זולה. הרדיסק... אם ה160 שלך תקין חבל על ה400 שקל האלה.. גם ככה זו מערכת מאוד מאולצת עם חריגה. היה אפשר להשיג יותר.. הכרטיס מסך הזה אמור להספיק לצרכים שלך. אני חושב שהוא יותר מתאים למשחקים מאשר ה8400GS.

תוסיף תקציב לכותרת לפני שינעלו. אם יש לך תקציב יותר גבוה זה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל עליך.. אולי החבר שלך יצא במזל, אני מציע שתקרא קצת ביקורות על אייבורי באינטרנט.. רק שתדע שעל כל 20 שליליות יש אחת חיובית.

המחיר באמת יחסית מפוצץ, אבל יש לוחות אם יותר טובים, המארז של חברה לא ידועה ומה שבטוח הספק ג'נרי (קרא על זה בפורום ספקים- זה אומר שאם הלך הספק, הלך המחשב..) הכרטיס מסך לא הכי טוב שבעולם והתמיכה בDX10 ממש מיותרת כי אפילו בDX9 יהיו לו בעיות עם רזולוציות ורמות גרפיות גבוהות.

הנה מפרט הרבה יותר טוב:יש חריגה, אבל המעבד הזה יהיה יותר טוב בלי OC, הלוח אם יותר טוב, מארז יותר טוב עם ספק לא ג'נרי, זיכרונות כמעט אותו דבר, רק של חברה יותר זולה. הרדיסק... אם ה160 שלך תקין חבל על ה400 שקל האלה.. גם ככה זו מערכת מאוד מאולצת עם חריגה. היה אפשר להשיג יותר.. הכרטיס מסך הזה אמור להספיק לצרכים שלך. אני חושב שהוא יותר מתאים למשחקים מאשר ה8400GS.

תוסיף תקציב לכותרת לפני שינעלו. אם יש לך תקציב יותר גבוה זה יעזור מאוד.

תודה רבה על התגובה העניינית. ;) (אגב איפה הרכבת את המפרט?)

התקציב שלי לא ממש ידוע כרגע, מכיוון שיש לי יום הולדת בקרוב (שבועיים) אני משער שזה יהיה בערך בסכום הזה...

אני רוצה פשוט מחשב שיחזיק לעוד איזה שנתיים שלוש (לא קשור בעיקר למשחקים, אלא מבחינה פיזית), בלי הרבה בעיות.

IVORY ברמה של ממש להתרחק מהם? ביחס לKSP עד כמה הם קרובים אליהם?|:

ושוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP יותר טובים, אבל השירות אצלם גם לא משהו וגם עליהם יש ביקורות... (אבל לא באותה כמות)

יש אנשים שמרוצים מKSP.. אני אישית הזמנתי מTMS (שם גם הרכבתי את המפרט בשבילך).

כדאי שתבדוק איכשהו אם ההרדיסק הישן שלך בסדר.. זה פותח לך קצת יותר מקום לשיפורים ו/או להקטנת החריגה.. אולי מעבד קצת יותר טוב.

המחשב בעיקרון אמור להחזיק גם ל5 שנים מבחינה פיזית, זה לא אומר שתוכל לעשות איתו דברים שתרצה בעוד שנה ושנתיים..

כל עוד השימושים שלך הם אלה.. נראה לי בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...