איך נראית המערכת שלכם V2 - שתפו תמונות של המערכת שלכם - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נראית המערכת שלכם V2 - שתפו תמונות של המערכת שלכם

anatoli

Recommended Posts

בהמשך לדיון הזה, אשר ננעל, חשבתי לפתוח דיון חדש בתקווה שהפעם הוא יהיה קצת יותר ענייני.

אני אתחיל כמובן:

אחוריים Omega-Audio Mini-101 (זה הדגם הקודם שיוצר עד לפני שנה בערך, הרכיבים בו שונים מהדגם החדש יותר):

img3012yo1.jpg

ה-K1000 (ה-280 ששוכבות ליד כבר נמכרו):

img3017xo9.jpg

מאז הפעם שעברה (עמוד 3 בדיון המקורי) היו אצלי לא מעט שינויים. אבל הסיכום שלהם הוא MS-1 שמחליפות את ה-HD280, ה-Zhaolu הולך לבעלים אחרים, ה-SB3 נכנס החל מהיום בתור מקור אנאלוגי ראשי, הקדמיים נמכרו, וכרגע עומדים מקדימה Perfect 709. הגיע סנטר מיוחד ויחיד במינו (מבוסס על ה-Center 7, אבל משודרג מכל בחינה אפשרית). ה-CDP הלך לבעלים אחרים, הגיע Rotel 845 שמגביר את הקדמיים, כך שכעת הרסיבר מגביר רק סנטר ו-2 אחוריים.

הנה התמונה המעודכנת של החלק הקדמי של המערכת:

img3275ko7.jpg

כאמור:

ADB 3100 של YES, מכשיר של פיוניר DV-360, ו-SqueezeBox3 בתור ספקי התוכן. טלוויזיה TOSHIBA 32ZH46 שלמרות שהיא CRT, מציגה תמונה טובה יותר מרוב ה-LCD שיש בשוק. ובינתיים 32" עם מסך רחב מספק אותי :). K1000 ו-MS1 . Denon 1906 לקולנוע ביתי, ו-Rotel 845 לסטריאו. Tannoy Sturn S15 על הבאס, Omega-Audio Center 7 (עם אלמנטים שונים לגמרי מהדגם הסטנדרטי) באמצע, ו-Perfect 709 על הערוצים הקדמיים.

אני מקווה שהדיון הזה יתפוס קצת נפח. במידת האפשר, נסו לשמור על הספאם בחוץ.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלי(מצטער מראש על התמונה, אני אצלם אחת נורמלית יותר באור יום):

smalloy0.jpg

מלמעלה למטה:

Project Debut III

Cambridge Audio 540P Phono stage

AKGk701

Audio Technica - ATH-A900(בד"כ לא נמצאות בסטנד, משמשות לעבודה)

SqueezBox3

Meier Audio Aria Headphone Amp

SOHA Headphone Amp(וספר מחזור מהחטיבה :P)

הסטנד הוא חיקוי סיני(נחמד ביותר) למוצר שנקרא Spider של Finite Elemente.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...