אני מתלבט בין כמה מארזים, פשוט קשה להחליט (700 גג 900) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתלבט בין כמה מארזים, פשוט קשה להחליט (700 גג 900)

punylich

Recommended Posts

חברה רק אל לא את הTHERMALTAKE EUREKA

לפי הנתונים שאני רואה במאמרים יש מאורר מקדימה שבקושי לוקח אויר מהסגירה שם ושכבר לוקח אויר מקרר את הHD ומוציא אויר חם למארז הענק הזה וגם אז הכל יוצא מכל החורים שם לכשהם מגיעים זה לא מארז ששווה לדעתי אפילו 400 שלא נדבר על 850.

ואני חשבתי על 3, לומר את האמת ממש רציתי את NINE HUNDRED אבל יש לי מצטבר אבק בפינה של החדר אז בלי פילטרים תוך 2-3 חודשים אני לא רואה מארז רק גושי אבק, אלה אם ניתן ליצור או לקנות מססנים אם למישהוא יש רעיונות אני בעד, כי יש זרימת אויר מצוינת במארז וכל איזור מכוסה באויר קר מבחוץ כולל כרטיס המסך. רצת בעייתי מחינת מקום לקירור מים לא?

האופציה השניה היא coolermaster stacker stc-01 שהוא מעולה! קצת יותר יקר יש לו מסננים והוא גדול לצרכי אבל אני צריך להוסיף לפחות את הFAN המיוחד אחרת אין לי דרך לקרר את המארז הענק הזה יותר גדול מהTHERMALTAKE EUREKA, אין שום בעיה לקירור מים יש טונה מקום.

האופציה השלישית היא Mozart TX שעדין לא הבנתי את המארז למרות שלבנתיים נראה שיש לו זרימת אויר מצוינת +מקום לקירור מים אבל חסרונות בשפע, כבלים ארוכים יותר , המאווררים מרעשים לפחות מהבקורות אבל נראה די סבבה.

קשה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני מחליט שמארז טוב לפי 4 קרטריונים לפי סדר חשיבות:

1. זרימת אויר לכל המארז

2. רעש מינימלי

3. מקום בשפע להרכבת הHD וקירור הHD

4. הרכבה קלה של 5.25 ומשקל.

ה-Eureka לפי דעתי נכשל בראשון לדעתי כן לכן אין לי מה להמשיך, כמובן אחי זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. זה לא עניין של דעה אלא של עובודת.

ה-Eureka נסקר ויצא קריר יותר מה-Stacker 830 שעולה בהרבה יותר ממנו וגם מגיע עם 5 מאוררים של 120mm.

קרירות זה הצד החזק (אם לא החזק ביותר) של ה-Eureka

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כועס.

היתי שמח לשלוח לך את הלינק אבל מעולם לא פירסמתי אותו. Dennis14 פירסם,אתה מוזמן לחפש ולשלוח לו ה"פ או משהו כזה.

אבל בכל מקרה,גם אם הוא נופל מה-830 זה לא משנה הרבה. המארז למחירו נהדר,איכותי,קל,שקט,מקורר,ענק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי נחמד.

אבל את האמת לא נראה לי הגיוני בכלל 5 מאוררים , זרימת אויר מעולה לפי הביקורות שראיתי , הם אומרים שמאורר אחד מקדימה יותר טוב זה אומר שכמעט כל מארז יביס את הcoolermaster stacker 830 evo , קצת קשה לי להאמין לזה אבל נניח לזה. אני לא הולך לקנות אותו הוא עולה לפחות 1400, זה ממש לא בתקציב שלי, אני חשבתי על את הדגם הזהה לו הישן coolermaster stacker stc-01. שים לב למעלה הוא עולה 891 בקושי בתקציב שלי.

אני רוצה להגיע פחות או יותר לכזה מצב, רק להוסיף מאורר מימין למשאבה.

ותודה החלטתי זה הstacker אין עליו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...