ראוטר אלחוטי שיתאים לכבלים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר אלחוטי שיתאים לכבלים.

sherlock1212

Recommended Posts

500 זה הרבה. בתקציב זה אתה יכול להשיג MIMO או עם שרת מדפסות/קבצים מובנה.

מעניין אותך משהו מהדברים האלה? כי אם לא, אין סיבה להוציא את כל הסכום הזה על . דרך אגב האם התקציב שלך מיועד גם לכרטיס אלחוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מעניין אותי כי אני לא יודע מה זה, אז אתה יכול בבקשה להסביר לי מה זה נתב MIMO?

התקציב הוא ללא הכרטיס רשת,

אני לא מבין יותר מדי במחירים של זה אז יש נתב מסויים שאתה יכול להמליץ לי עליו, בלי קשר לתקציב?

וגם אם אפשר המלצה לכרטיס רשת .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תגיד מה בדיוק אתה צריך ממנו, פרט לעניין עם התוכנות שיתוף.

למשל: כמה מחשבים אתה רוצה לחבר, חוביר או קווי, מרחק של מחשבים בחיבור (אם יש) מהנתב.

500 ש"ח יקנה לך הרבה אפרויות בנתבים, יכול להיות שאתה לא צריך וחבל להשקיע בנתב מעל הממוצע עכשיו כשעוד מעט יכנסו טכנולוגיות חדשות לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לראוטר יהיו מחוברים שלושה מחשבים:

1.באותה קומה .

2.המחשב בחדר שלי שהוא יהיה קרוב לראוטר.

3.מחשב בקומה למטה ,כאן אני לא יודע אם אני יוכל לקלוט משהו עם האלחוטי ,אז אני אנסה ומקסימום אחבר עם כבל .

אין לי בעיה לחכות קצת השאלה היא כמה לחכות ובאילו טכנולוגיות חדשות מדובר.

ובקשר לתוכנות שיתוף ,צריך רק משהו שיחזיק ביטורנט במצב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה נשמע, אם אין ממ"ד, מרתף או משהו מיוחד בדרך אז לא צריכה להיות בעיה להתחבר אלחוטית גם למטה.

אם יש לך יכולת להעביר כבל רשת אז זה בכל זאת עדיף מאשר להתחבר אלחוטית.

ואת העבודה יכול לעשות כל נתב ממוצע, פה בדר"כ ממליצים על ה3RCWER100-75 של 3COM או הBR6204WG של אדימקס.

שניהם עולים באזור ה250 ש"ח.

אם בכל זאת אתה רוצה משהו שיספק קליטה אלחוטית טובה יותר אז הייתי ממליץ לך על הBR6216MG של אדימקס. זה נתב MIMO (אלו שרואים בדר"כ עם 3 אנטנות) שמצריך שימוש בכרטיס רשת שגם עובד בשיטת MIMO, שזה כמובן יקר יותר. הוא עולה קצת פחות מ400 ש"ח, לא כולל כרטיס תואם, אבל הוא יכול לעבוד "רגיל" מול כרטיסים אלחוטיים שהם לא MIMO.

לגבי מה שבא, לא יודע אם שמעת או לא על תקן N אבל זהו למעשה התקן הבא בעולם האלחוט לרשתות ביתיות. הוא מספק קצב העברת נתונים מהיר יותר מחיבור רגיל בכבל, הוא מגדיל את הטווח ומספק "חדירה" משופרת לאזורים ללא קליטה. הMIMO הזה זה חלק מהתקן שכבר אפשר למצוא בנתבים בתחום מחירים נורמלי.

עד סוף שנה הבאה התקן יצא מהגדרת "טיוטא" ויאושר במלואו ואני מאמין שכל הנתבים שימכרו יהיו מתאימים לתקן N. כבר היום אפשר למצוא נתבים שתומכים בטכנולוגיות העיקריות של התקן הזה (802.11N draft 2.0), אבל הם עולים הרבה כסף.

בנוסף, אני מאמין שבשנה הבאה יתחילו מעבר לרשת ג'יגה ביט אטרנט, כלומר החיבור הקווי בין המחשבים יעבוד במהירות של 1000Mbps.

לכן המסקנה שלי מכל זה שאם אתה מתכוון להשקיע בנתב רציני עדיף לחכות שנה ובנתיים לקנות משהו זול ואמין ובעתיד לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר מדי זמן לחכות לתקן N הזה.

אני חושב שאני אלך על אחד מהנתבים Czar_salad הציע תודה.

בקשר לתוכנות שיתוף קבצים,

הרבה חברים שלי אמרו לי שאחרי שהם שמו נתב המהירות ירדה מאוד,

זה בגלל שלא פתחו פורטים או שזאת בעיה עם הרבה נתבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMIMO אני ממליץ על הEW7628IG של אדימקס.

לכרטיס לא MIMO אני ממליץ על EW7128G של אדימקס.

הכרטיס MIMO ידע לעבוד עם לא MIMO, אבל בלי רווח ביצועים (יעבוד כאילו אתה לא משתמש בMIMO).

כנ"ל כרטיס רגיל ונתב MIMO - יעבוד, אבל בלי רווח ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...