מפרט לשימושים ביתיים (אינטרנט, מוזיקה, סרטים, וכד') - ב-1400ש"ח - נא חו"דכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לשימושים ביתיים (אינטרנט, מוזיקה, סרטים, וכד') - ב-1400ש"ח - נא חו"דכם

hw_joe

Recommended Posts

אציין כי הפניה היא למקצוענים *בלבד* - ולא לפספוסים מתלמדים (ועם הפספוסים והמתלמדים הסליחה)... :)

הנה המפרט :

מארז וספק-כוח : CompuCase 6K60 + HEC 300AR-TF 300W

לוח-ראשי : Pearl Creek G31-Based OEM

מעבד-ראשי : Intel Pentium Dual 2.0GHz E2180 OEM

פתרון-קירור למעבד : P5M5

זיכרון-ראשי : 1GB 667MHz KVR667D2N5/1G

כונן-קשיח : משומש אשר נלקח מהמחשב הקודם (WD 80GB 8MB-Cache P-ATA WD800JB)

כונן-תקליטורים : GSA-H42N P-ATA

אבקש בעיקר את דעתכם לגבי יחס העלות-תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, כדי להתייחס במקצועיות ליחס עלות-תועלת של כל רכיב צריך לדעת מה העלות שלו. זה מאוד יעזור אם תציין מה המחיר של כל רכיב בנפרד.

שנית, מבלי לבדוק, לשימושים שציינת ובתקציב הזה, מעבדי ולוחות האם שלהם אוטומטית נותנים יחס עלות-תועלת עדיף על מפרט . אני בטוח שאתה מודע לזה ולכן אני מופתע מעט מהבחירה שלך.

אם יש כוונה לצפות בתכני HD ("סרטים") חסר לך פה מאוד כרטיס מסך כמו ה-HD2400PRO למשל.

אציין כי הפניה היא למקצוענים *בלבד* - ולא לפספוסים מתלמדים (ועם הפספוסים והמתלמדים הסליחה)... :)

ברור לך שכ-ו-ל-ם פה היו רוצים רק את עזרתם של ה"מומחים" וצורת הפניה הזו מאוד לא מכובדת לטעמי...

היה אפשר לומר בדיוק אותו דבר ב-1000 דרכים הולמות בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, כדי להתייחס במקצועיות ליחס עלות-תועלת של כל רכיב צריך לדעת מה העלות שלו. זה מאוד יעזור אם תציין מה המחיר של כל רכיב בנפרד.

שנית, מבלי לבדוק, לשימושים שציינת ובתקציב הזה, מעבדי ולוחות האם שלהם אוטומטית נותנים יחס עלות-תועלת עדיף על מפרט . אני בטוח שאתה מודע לזה ולכן אני מופתע מעט מהבחירה שלך.

אם יש כוונה לצפות בתכני HD ("סרטים") חסר לך פה מאוד כרטיס מסך כמו ה-HD2400PRO למשל.

ברור לך שכ-ו-ל-ם פה היו רוצים רק את עזרתם של ה"מומחים" וצורת הפניה הזו מאוד לא מכובדת לטעמי...

היה אפשר לומר בדיוק אותו דבר ב-1000 דרכים הולמות בהרבה.

ראשית, ככלל, מחירי הרכיבים, ולפחות היחסים ביניהם, ידועים למקצוענים שאליהם יועדה פנייתי - ולכן לא צויינו במפרט הנ"ל.

שנית, הלוח והמעבד הראשיים במפרט הנ"ל עלו סה"כ כ-800ש"ח. האם לדעתך עדיין יחס העלות-תועלת שלהם אוטומטית נמוך ממקביליהם מתוצרת ? והאם המידע ב-CPU Chart באתרים כגון THG יחפוף לדעתך זו ?

שלישית, אין למשתמש כל כוונה לצפות בסרטים בחדות-גבוהה (HD Video). ומלבד זאת נראה כי ה-Radeon HD 2400 איננו פתרון מוצלח כל כך לפענוח HD Video - ר' כאן.

רביעית, תודה רבה, אך אין לי צורך בעזרתו של אף אחד (הציוד כולו כבר נקנה והורכב), או בחו"ד של נמוכי קומה ו/או גיל ו/או השכלה למיניהם - נא יקחו אסימון ויתקשרו כשיגבהו ו/או יגדלו ו/או יחכימו, ועמם הסליחה :)

אני מעוניין רק בחו"ד של *המקצוענים* המבקרים כאן לעניין המפרט הנ"ל, תודה.[br]פורסם בתאריך: 1.11.2007 בשעה 15:45:52

אתה בטוח ש80 ג'יגה יספיק לך לסרטים ומוזיקה?

א. פחות או יותר. ולכל מקרה, במערכת מותקן צורב-.

ב. כך או כך, זה מה יש לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...