iRiver SlimX 400 או archos Jukebox??? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iRiver SlimX 400 או archos Jukebox???

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

למה לא Slim-X 350 שעולה 50 דולר פחות?

אני אישית לא מצאתי הבדלים ביניהם ובטח לא כאלה שמצדיקים 50$

המחיר הרשמי של ה-350 זה 150$ (בארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו את הארכוס אני אומר חד משמעית - לא לא לא.

א. הוא כבד - ומאוד לא נוח לסחיבה - אי אפשר להכניס אותו לכיס, וגם אם כן אז מרגישים מעמסה רצינית.

ב. המהירויות העברה שלו אמנם בסדר גמור - אבל לא חלומיות כמו שאומרים פה או כמו שזה נשמע.

ג. 20 ג'יגה זה המון מקום - מה שאני אומר זה, לא משנה אם יש לי 12 ג'יגה שירים או 40. השאלה היא כמה מהם אתה שומע. כי בימים הראשונים שאני קבלתי את הנגן שלי פוצצתי את כל כולו בשירים, ובסופו של דבר ביותר מ 3/4 לא נגעתי... כי כמות השירים במחשב יכולה להיות עצומה - אבל השימוש גם יכול להיות זעום.

ד. אני הייתי הולך על האייפוד (אתה יודע שגם אני חשבתי עליו אבל כרגע וויתרתי). חמש ג'יגה זה מעל ומעבר למה שבן אדם שומע באופן קבוע, ותמיד אפשר להחליף - זה לא משהו קבוע. חוץ מזה אמרו פה שהאייפוד מאוד יוקרתי. וזה נכון, ידועים בהשקעה שלהם בכל מוצר ומוצר ואין ספק בכלל שהאייפוד הוא כזה. הוא ברמה אחת לפחות מעל כל השוק המוצע. נכון שהוא יקר, אבל על איכות משלמים.

ה. רציתי להכניס בטריות חדשות לנגן שלי, בשביל לפתוח אותו צריך להזהר מאוד מאוד ולעשות את זה בעדינות מוגזמת, אפילו רואים אצלי את הניסיונות פתיחה (המתכת התעקמה, נחתכה, לא יודע בדיוק איך לתאר את זה).

לגבי הדיסקמן MP3: אני לא חושב שזה רעיון טוב, כיום רוב האוספים הם דיגטליים נטו ותחשוב על זה שאם אתה הולך עם דיסקים בצד זה עוד משקל - ועוד לסחוב ופשוט לא נוח.

לסיכום - לך על האייפוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...