iRiver SlimX 400 או archos Jukebox??? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iRiver SlimX 400 או archos Jukebox???

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

לאחר התלבטויות קשות, הגעתי והחלטתי על שני המועמדים הסופיים, שבסופו של דבר אצטרך לבחור רק אחד מהם (וכמובן לקנות אותו ;D)

1) iRiver SlimX 400 (קישור אליו)

2) ה Jukebox (קישור אליו)

למרות שקראתי את המאמר באתר, אני עדיין לא יודע במי להחליט :-( כי פשוט שניהם מושלמים!!! :D

אז במי אתם הייתם בוחרים ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה הראשונית שלי היא שהאר-כוס גדול מדי לנגן לכיס. מצד שני גם הIRIVER לא מתוכנן בדיוק להכנס לכיס של ג'ינס בנוחות מרבית.

שמת לב שהמחיר כפול, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בעקרון כפול

אבל כשאני קונה בארץ (אני מתכוון לקנות בארץ..) האיי ריבר עולה בסביבות ה 1500 (אני מאמין) והארכוס בסביבות ה 2000

ואני עדיין לא יודע במה לבחור ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בכלל משווה בין iPod 5GB אומלל (ועוד במחיר כזה) לבין ה- Jukebox Recorder FM 20 (מכיל 20 ג'יגהבייט לעומת 5, כולל רדיו, כולל אפשרויות הקלטה, כולל חיבור USB2 מהיר עם תאימות ל-USB1.1 בשביל להתחבר [כמעט] לכל מחשב...) ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'מוס : השאלה הזאת נורא נורא תלויה בבן אדם שקונה , זה משתנה מאדם לאדם גם באופי וגם במה ש"עושה את זה" לבן אדם.

ככה שתקבל תשובות מכל מגוון הקשת. הדבר היחידי שדיי בטוח הוא לנסות את הכל - אבל זה הרבה כסף וזמן.

בכל מקרה אני חייב לציין שהלכת על סכום דיי גבוה, למה שלא תנסה משהו זול בתור התחלה? לא חושב שכדאי להשקיע הרבה כסף בדיסקמן אם בסוף זה לא יהיה לך נוח , אולי כדאי לך לנסות איזה דיסקמן אמ פי יד שנייה רק כדי להכנס לעניין ולגלות מה באמת טוב לך, אני למשל, במרוץ אחרי הנגנים הניידים שלי אחרי שהתייאשתי מהדיסקים קניתי מינידיסק - מתקדם יוקרתי ודק , אבל בהמשך גיליתי שהמכשיר ממש גרוע בשבילי ולא גורם לי להנות מהמוזיקה כמו שצריך ונפטרתי ממנו (לשימחתו של מישהו אחר). אז כדאי שתשים לב גם לנקודות אלו כי מדובר בהרבה כסף.

עוד שתי נקודות שכדאי שרק תשים לב אליהם:

1) האייפוד הוא מכשיר מאוד יוקרתי וכל מה שמסביבו יקר - עם כל מה שעשו בו הלכו עד הסוף בלי להתקמצן (וזה בהחלט בא לידי ביטוי) אך מצד שני זה מתבטא במחיר שגם הוא הולך עד הסוף :( (ושוב - כשאני אומר "יוקרתי " זה לא רק מחיר אלא גם האופי שעומד מאחורי זה - תחשוב על הפלאפון הכי יקר המינידיסק הכי יקר הטלווזיות היקרות הניידים הכי יקרים וכו'... ואז תבין). בתכלס הנגן נורא פופולארי ברחבי העולם ונמכר כמו לחמניות - שזה מה שלצערנו לא משנה מהותית את מחירו הגבוה.

2)אופציות רבות זה דבר מאוד מבלבל וקוסם לעין , בעיקר את אנשי חומרת המחשב שרגילים לכמויות ומספרים ואופציות, וזה משתנה מאדם לאדם, לפעמים זה באמת קובע אך לפעמים לא ממש: יש אחד ש20 גיגה בנגן נראה כ"יותר טוב" ויש אחד שממש לא ירגיש שעבדו עליו אם הוא שילם אותו מחיר על 5 או 20 גיגה כי הוא צריך גם ככה צריך רק 2-3 גיגה (אלא אם כן הוא ישראלי :) ), תחשוב מה באמת מזיז לך. אני למשל התלהבתי נורא שמגיע שלט עם הנגן ולא חשבתי בכלל על לקנות אחד בלי, בפועל בשני מכשירים לא נגעתי בשלטים בכלל שרק סירבלו לי את כל העסק (לי חשוב מאוד נוחות) - למישהו אחר לא יראה בכלל הגיוני מצב בלי שלט.

זהו מקווה שנקודות אלו קצת יותר ימקדו אותך ולעזור ל"עצמך" להבין מה אתה רוצה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי לך על הארכוס, לדעת אין מה להשוות אותו לנגן מבוסס CD.

בקשר להשוואה עם האייפוד לדעתי הארכוס לוקח גם פה...

5GB VS 20GB באותו מחיר ?.............נו באמת ::)

אלא אם כן אתה באמת לא זקוק לכמות כזו של מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שאם הוא יקנה את הiPod הוא ימלא את כל ה5 גיגה שבו?

אני לא מבין ממש באיכויות, אבל נגיד ויש לו טראנס או משהו של 6 מגה, אז 5000:6=833. זה אומר שהוא יכניס 833 שירים לiPod. זה לא מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעזרת מוקום נוסף אפשר גם להגדיל את האוסף בקלות ובמהירות (בלי לציין את האפשרות של העברת גיגות של מידע ממקום למקום)

הארקוס הוא חלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...