מבקש רעיונות מעניינים לפרוייקט בכל נושא שבא לכם - תתפרעו:) - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש רעיונות מעניינים לפרוייקט בכל נושא שבא לכם - תתפרעו:)

בלה

Recommended Posts

אז ככה, אני בן 18 לפני גיוס במרץ כשכמעט כל החברים כבר התגייסו או מתגייסים ממש בקרוב. בקיצור יש לי זמן פנוי.

כבר כמה חודשים לא למדתי משהו חדש ולא תכנתתי כלום ובא לי להתחיל פרוייקט. יש עדיפות לפרוייקט שיכריח אותי ללמוד משהו חדש אבל הכי חשוב שיהיה מעניין ולא קל מדי, אני לא רוצה להתגייס כשאני לא בכושר:).

אני יודע c ו c++ ברמה טובה ו c# למדתי (קראתי ספר ב c# אבל אין לי ניסיון והדבר היחיד שכתבתי בו זה gui לאיזה תכנית...), אני יודע assembly של 8086 (גם בזה אין ניסיון כתיבה גדול מדי אבל יש הבנה טובה), אני מבין בתקשורת ובאבטחת מידע, אני יודע network programming (קראתי על הנושא וכתבתי כל מיני תוכניות קטנות כמו sniffer). הפרוייקט הוא בשבילי ולא בשביל בית ספר (שסיימתי..) או משהו כזה.

יש לכם רעיון? הדבר האחרון שרציתי לכתוב זה כלי , מעין sniffer שגם עושה אולי איזה IP Spoofing או DNS Spoofing.. היו לי גם עוד רעיונות בעניין אני כבר לא זוכר:P בכל מקרה הפסקתי באמצע. עכשיו אני כבר לא בטוח שאני רוצה לכתוב כלי כזה כי אני כבר יודע איך לעשות הכל וזה מרגיש סתמי.. הכל זה טריקים שאחרים חשבו עליהם.

בקיצור אשמח לשמוע אם יש לכם רעיון לפרוייקט, תרגישו חופשיים לכתוב כל מה שבא לכם, תהיו יצירתיים:) הרמה והניסיון שלי גבוהים מאוד יחסית לגיל שלי. בעיקרון לא בא לי משחק אבל חוץ מזה תציעו כל מה שבא לכם.

אם יש איזה נושא שאני צריך לקרוא בעניין תצרפו את שמו בבקשה. שפת הפרוייקט לא משנה, בעיקרון מה שבא לכם, זה יכול להיות assembly, c,c++,c# או שילוב של השפות.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה בעצם מן פיירואל סטנדרטי

בעצם זה נקרא

פאקט פילטר

זה מראה את כל הכניסות והיציאות של הפורטים

מי מתחבר לפורט כך וכך

אתה מבין מה אני אומר

ותבנה בעצם מערכת של rules

שמגדירים בה לדוגמא

פורט כך וכך לא מקבל יותר מ200 פאקטים לדקה ......

זה מה שנקרא פאקט פילטרינג

זה הבסיס של הבסיס של פיירואל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי וכדי לכתוב firewalll אני צריך לכתב ברמת ה driver נכון? אני לא רק מקבל פאקטים לתוכנית שלי אלא אני עומד לפני המחשב וקובע מה נכנס ומה יוצא נכון?

אחלה זה רעיון נחמד אולי אני אכתוב פאקט פילטר.

יש עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן למעשה זה הכי מקצועי שיש

מאבטחי מידע בחברות גדולות פשוט יושבים מול פאקט פילטר ורואים אם יש שינויים ממשיים

וככה אפשר לעלות על ddos התקפות כל מיני

פורט סקאנים

וכו'...

אני אישית אם אתה מכין אחד כזה רוצה תתוכנה ואני אשתמש בה אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל נושא הבורסה היום מאוד מאוד תפס תאוצה

עשה תוכנה שעושה אנליזה למניות וכו'..

כמובן שיש אתרים לזה אבל תעשה אתה תוכנה בזמן אמת שלוקחת מהאתרים ומראה למשתמש

אם תרצה הסבר יותר מםפורט אני אסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שבה אני יכול לחשוב על משהו כזה זה ע"י ניתוח דפי HTML מה שמאוד מסרבל את העיניין (והופך את התוכנה ללא שמישה ברגע שיש שינוי קטן במבנה של הדף).. אולי אפשר עם שימוש ב-WEB SERVICES, אבל לך תדע איזה אתרים משתמשים בזה ואיך אתה ניגש לזה בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש המון נוסחאות לניתוח היחסים שהמועצה נותנת לטפסים של ווינר.

בקיצור הכל מתמטי וכו' והרווח בטוח [פשוט לוקח לזה זמן מסוים עם מספר טפסים וכו' וכו'].

אמרתי לו שלפתח תוכנה שלוקחת את המידע באופן עצמאי מהאתר ומנתחת את הנתונים ולאחר מכן מציגה את המשחקים הרצויים

[אני לא מדבר על באנקרים אלא על הפונקציות והנוסחאות המתאימות]

וכך זה הרבה יותר נוח מאשר לחשב ידנית במחברת.

אבל, הבעיה היא שלא אני ולא הוא יודעים לתכנת ברמה שכזו, ולכן לצערי ה'פרוייקט' הזה לא יצא לפועל,

אם כי אני מאוד מקווה שבעתיד אני אוכל לבנות תוכנה שכזו שתועיל לנו בניתוח הנתונים :D

\* כמובן שאני לא הולך לפרסם פה את כל הפרטים והנוסחאות של השיטה, זה סודי שכזה, וגם זה שלו ה'פטנט' כך שאני לא הולך לספר את זה

אבל זה רק רעיון לכל מיני דברים אחרים שאתה יכול לעשות, או בכלל לנסות לפתח את הנוסחאות בעצמך ;D *\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...