מארז ל-8800 GTX (יחיד כרגע, לא SLI). תקציב: 400-700 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ל-8800 GTX (יחיד כרגע, לא SLI). תקציב: 400-700

GunBlade

Recommended Posts

אני מתלבט בין כמה מארזים שראיתי שמתאימים. העניין הוא שאני מעדיף להוציא כמה שפחות על מארז. כבר הגעתי להשלמה עם זה שפחות מ-400 אני לא אצליח להוציא.

המארזים שראיתי הם:

NZXT LEXA BLACKLINE w/o - מחיר הכי נמוך. אין לי מושג איך החברה הזאת או מה איכות המארזים שלה.

THERMALTAKE MOZRT TX (SILVER+WINDOW) VE1000SWA w/o - כבר גבוה יותר מהתקציב שלי, אבל אם אין ברירה...

THERMALTAKE EUREKA ( BLACK+WINDOW) VC8000BWA w/o - מאוד מאוד גבוה, אבל שמתי לב שהוא מאוד מומלץ פה בפורום ולא רציתי לפסול לגמרי.

השאלה שלי פשוטה: אינני מתכנן שום Overclocking וכדומה. האם לשימוש רגיל בכרטיס 8800 GTX יחיד יספיק לי המארז הראשון ברשימה הזאת? אולי יש מארז אחר, גם בטווח המחירים שלי שמומלץ יותר? אני יודע שעבור איכות משלמים, השאלה היא כמה איכות אני כבר צריך לשימוש שלא כולל Overclocking או ..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין ניסיון עם המארז הזה. באחד האשכולות דור אמר שהGTX יכנס בו בצפיפות.

לגבי חסרונות לא שמעתי אף חיסרון, רק יתרונות - שקט,קריר,יפה,חדש בשוק וזול יחסית.

עקב כך אני ממליץ לך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין של איזה כרטיס לקנות אין טעם, אני קונה אותו ליישומים אקדמיים בנוסף למשחקים, ואני צריך כל טיפת אפשרית :)

אבל בכל מקרה, צפוף על הלקסה, אבל האם צריך לפרק משהו כדי שהוא יכנס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלקסה בלאק ליין - הוא מצוין למחיר. הוא שקט קריר ומרווח, הכל ביחס למחיר כמובן.

החסרון היחיד שאני אישית מצאתי אצלו, זה הפאנל הקידמי שמשאיר תביעות אצבעות ואם לא מנקים זה נעשה מגעיל.. וזה בסה"כ חסרון קוסמטי.

מכל בחינה אחרת הוא בין הטובים שיש בתקציב של סביבות ה-550 ש"ח, ואפשר לראות את הביקורות ברשת שמשבחות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...