צריך המלצה להארד דיסק נייד בתקציב +2000 שקל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה להארד דיסק נייד בתקציב +2000 שקל

eyalha

Recommended Posts

אהלן, אני צריך המלצה להארד דיסק , בנפח של 1T , שיש לאחסון מידע רב..

על ההארד דיסק להיות אמין, ושיהיה אפשר להעביר אליו מידע באופן ..

מה דעתכם על WD My Book World Edition II ?

התקציב בערך 2000, אפשר יותר תלוי במוצר..

תודה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב למה שאתה צריך בדיוק

הדיסק שציינת מיועד לשימוש כNAS

כלומר החיבור היחידי שלו הוא דרך ETHERNET

אין לו חיבור ולא SATA/ESATA

המשמעויות הם שתוכל לחבר אותו רק באמצעות רשת, ולא תוכל לעשות BOOT ממנו

אם החיבוריות מתאימה לכל הצרכים שלך (כי הגדרת , בד"כ רוצים לחבר למחשבים שונים מדי פעם)

הדיסק עצמו נראה מצויין, המון נפח, GIGABIT ETHERNET, תומך בRAID1

מצויין לנתונים ואמינות.

עם תקציב כמו שלך יש הרבה אפשרויות נוספות, אבל זו אחת הקלות ביותר ליישום - אז אם זה באמת עונה

על הצרכים שלך - לך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין ב HD שיתחבר לרשת הביתית (ראוטר של אדימקס) וישמש לRedundancy (על ידי גיבוי שוטף של מספר מחשבים שמחוברים ברשת). אין לי כוונה לנייד את הדיסק ממקום למקום ובנוסף אני מעוניין לגשת אליו ממספר מחשבים בו זמנית (וללא צורך בגישה דרך מחשב ספיציפי ובגלל זה האופציה של חיבור רשת קורצת לי). מבחינת נפח אני מעוניין בנפח של לפחות חצי טרה (אחרי Raid1).

דבר שיכול להיות Nice to have הוא גישה ל HD דרך האינטרנט בשביל לגבות מחשב נייד אשר אינו מחובר ל Lan. ורצוי שהדיסק יגיע עם תוכנת גיבוי טובה שתאפשר לי לגבות מספר מחשבים ורצוי שתדע להבחין בקבצים זהים בין המחשבים על מנת לחסוך בנפח דיסק (ולאפשר שמירת עותקים רבים יותר של גיבוי).

לגבי ה HD הנ"ל, על פניו נראה שהוא עונה בדיוק על הצרכים שלי אבל כשראיתי את הציון הנמוך שהוא קיבל על ידי משתמשים, וכשהתחלתי לקרוא את התגובות על הHD שהתלוננו בעיקר על ביצועים איטיים להחריד, שמירת החיבור ל HD בתוך הרשת ועל הגנות בגישה ל HD מרשת האינטרנט התחלתי לחשוש מלקנות אותו.

האם יש לכם המלצה ל HD אחר ? או מישהו שהתנסה בדיסק הזה בעצמו יכול להעיד על הביצועים שלו ?

ולגבי תוכנת גיבוי טובה, איזו תוכנה מומלצת למטרות שלי ?

תודה רבה וסופ"ש נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...