מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה

nokobik

Recommended Posts

קרירין נראה לי הוא ירוץ על ההגדרות הכי נמוכות עם 25-30 FPS וזה די נוגד את מה שהם אמרו בראיון לפני כמה חודשים , אני מחפשת את הראיון הזה.

אני לא חושב כמוכם..אצלי המשחק רץ מצוין (הכל על HIGH רזולוציה 1680X1050 ובלי AA -שזה ממש לא משנה לי-אגב אני חיייב לציין שOC עזר לזה).

דבר נוסף גלית את צריכה להקשיב באמת לקרירין כי הוא צודק במאה אחוז...לא מחליפים מחשב בגלל משחק אחד ואם כבר את רוצה להריץ את המשחק בלי להתפשר על AA או כל סיבה אחרת את צריכה לחכות לכרטיסים שיצאו בשנה באה, כי היום אין שום כרטיס בעולם שיכול לשחק את המשחק על ההגדרות הכי גבוההות בלי להתפשר על אף קטגוריה בלי דרופים

תמתיני בסבלנות אולי הם יוציאו אופטימציה או שתרדי בהגדרות. אין לך סיבה למכור את הכרטיס כי גם אם תקני את הכי טוב לא יהיה שום הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש לא מפעילה את ה AA

כשאני שמה על HIGH כבר רשמתי אני מקבלת גג 25 FPS וברוב המשחק אני מקבלת 20+-

ככה שזה מעצבן לשחק על 18-19 FPS.

אז אני שמה מדיום.

זה בגלל שאת משחקת בויסטה בפעם המיליון וגם בגלל זה שאת עם רזולוציה גבוהה (גם גבוהה משלי)

ואכן COD4 משחק מעולה..שמגיע שבוע הבא לחנויות בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הראיון שאמרו שהמשחק ירוץ גם במחשבים מלפני שלוש שנים ואולי יותר מ שלוש שנים,שמישהו יכה את האדם הזה שמדבר כי הוא מביא לי קריזה! :bash:

וזה מה שאמר בראיון בזמן:

3:22

אם יש לך מחשב מלפני שלוש שנים עם אחד גיגה עם כרטיס מסך 6800 תוכלו לשחק במשחק הזה בלי בעיה"

מה זה בלי בעיה בשבילו?

גרררר אם המחשב שלי מריץ אותו על מדיום איך בדיוק מחשב כזה יריץ אותו בלי בעיה!!!?? :pissed: :pissed:

http://youtube.com/watch?v=eMxVb0j28A8

--Shadow-- הרצתי על רזולוציה יותר נמוכה וסכ קיבלת 5 FPS יותר ,זה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הראיון שאמרו שהמשחק ירוץ גם במחשבים מלפני שלוש שנים ואולי יותר מ שלוש שנים,שמישהו יכה את האדם הזה שמדבר כי הוא מביא לי קריזה! :bash:

וזה מה שאמר בראיון בזמן:

3:22

אם יש לך מחשב מלפני שלוש שנים עם אחד גיגה עם כרטיס מסך 6800 תוכלו לשחק במשחק הזה בלי בעיה"

מה זה בלי בעיה בשבילו?

גרררר אם המחשב שלי מריץ אותו על מדיום איך בדיוק מחשב כזה יריץ אותו בלי בעיה!!!?? :pissed: :pissed:

http://youtube.com/watch?v=eMxVb0j28A8

--Shadow-- הרצתי על רזולוציה יותר נמוכה וסכ קיבלת 5 FPS יותר ,זה כלום.

כי את בויסטה...!! נשבע לך אני לא יודע מה יש לך למחשב הוא כמו שלי ואצלי (+0C) המשחק רץ סוס חלק כמו שצריך. תעשי גם עדכון דריבר שיצא לפני יומים

ועוד משהו..זה שהמשחק אמור לרוץ על מחשבים לפני שנתיים זה אומר שהם יצליחו לשחק אבל הכל על LOW ...מה חשבת.

הוא לא אמר שמחשבים לפני שנתיים ישחקו על הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לזה שהיא משחקת בvista?

יש אולי קשר לזה שזה פועל ב X10 ואצלך זה ב X9

לא, הויסטה כבדה, נקודה.

היא יכולה לנסות להריץ את המשחק ב-DX9 ולראות את אותן התוצאות בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...