קצת עזרה מכם על שלילות ומשפטים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת עזרה מכם על שלילות ומשפטים.

SD Project

Recommended Posts

אז מה קורה חבר'ה ?

תקשיבו, יום רביעי אני מקבל את הרישיון אחרי חודש שהייתי בשלילה בגלל שהסעתי יותר מ2 באוטו (נהג חדש - חוק מפגר ברמות).

אני לא יכנס לזה למה נסעתי עם אוטו מלא אבל אני צריך לשתענו לי על כמה שאלות.

ב29.11 יש לי משפט, עכשיו אני צריך שתגידו לי אם יש מכם מיש'ו שבעבר היה במצב של שלילה על יותר מהמותר באוטו ?

אם כן מה נתנו לכם במשפט ? ומה יכולים לתת לי הכי הרבה ?

יש לי גם רישיון לאופנוע, והמקרה קרה באוטו. האם במשפט אני יוכל לבקש שישאירו לי את הרישיון של האופנוע במקרה שישללו אותי שוב ?

הרישיון של האופנוע יותר חשוב לי, זאת העבודה שלי (שליח).

אני מאוד מודה לעוזרים,

ובבקשה אל תהפכו את הדיון סבטוחה,

מתן :xyxthumbs:

ולילה טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שאם השופט נגיד ייתן לי חודש שלילה אז אני את השלילה הזאת כבר מיציתי. אני לא צטרך להיות עוד חודש בשלילה.

אם הוא ייתן לי חודשיים אז יהיה רק רק חודש להמשיך שלילה כי כבר חודש מיציתי. לגבי זה אני בטוח הקצין שעשה לי את השימוע אמר לי את זה.

רק אם השופט ייתן לי 90 יום ומעלה שלילה אני צריך לעשות טסט ותאוריה. עד 89 יום לא צריכים לעשות כלום. גם בזה אני בטוח.

אני מבקש שרק מי שיודע על מה אני מדבר יגיב, זה נושא שממש חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לשמוע את זה אחי...

אגב בקשר לבקשה להשאיר את הרישיון של האופנוע זה דווקא אפשרי חבר שלי עכשיו אם הרישיון אופנוע אבל בלי רישיון לאוטו...

הוא פשוט בזמן המשפט בכה לשופט אמר לו זאת העבודה שלי אני שליח וזה וחייב לעבוד בבקשה תשאיר לי את הרישיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שאם השופט נגיד ייתן לי חודש שלילה אז אני את השלילה הזאת כבר מיציתי. אני לא צטרך להיות עוד חודש בשלילה.

אם הוא ייתן לי חודשיים אז יהיה רק רק חודש להמשיך שלילה כי כבר חודש מיציתי. לגבי זה אני בטוח הקצין שעשה לי את השימוע אמר לי את זה.

רק אם השופט ייתן לי 90 יום ומעלה שלילה אני צריך לעשות טסט ותאוריה. עד 89 יום לא צריכים לעשות כלום. גם בזה אני בטוח.

אני מבקש שרק מי שיודע על מה אני מדבר יגיב, זה נושא שממש חשוב לי.

גבר, אני ממש מצטער, אבל אני מבין בזה. תאמין לי שגם אם אתה לא תקבל בכלל שלילה, אתה תצטרך לעשות הכל מחדש.

אני מכיר כמה אנשים כולל בנאדם אחד שקיבל משפט על מהירות, כשהוא נהג חדש, והוא בסוף במשפט קיבל רק קנס 500 שקל ושלילה על תנאי לחודש, וכשהוא הצטרך לחדש את הרישיון הוא היה צריך לעשות הכל מחדש. ככה שאין לך מה להתווכח, את הטעות כבר עשית ואתה תשלם עליה. לעשות הכל מחדש זה רק בונוס שתקבל בנוסף.

שוב, אני מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...