שאלה | סוג כרטיסי זכרון המתאימים ללוח אם של אחי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | סוג כרטיסי זכרון המתאימים ללוח אם של אחי

moshe_91

Recommended Posts

מה המצב אנשים ?..

זה מפרט המחשב של אחי:

Intel Pentium 4 2.8 Northwood

Enermax EG365AX-VE 350 watt

Asus P4S800D-X

4x256 DDR SDRAM

Leadtek WinFast GeForce A7600GT TDH 256MB

Maxtor 40 GB

Asus CD-RAW 52x32x52

כתוב לי בחוברת שבאה עם הלוח אם שזה תומך ב - DDR 133/233/333/400 ויש לי 4 כרטיסים של 256 כל אחד שזה DDR SDRAM של 133 MHZ ... איזה זכרון הכי טוב מתאים ללוח אם שלי ?.. יעני DDR 400 זה הכי טוב שיכול לעלות בלוח אם שלי ?.. הנה תמונה מ - Everest ...

http://img508.imageshack.us/img508/4287/14541515xa7.jpg

תודה מראש,

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוציא את הזיכרון שיש לך ושם חדש - הטוב ביותר הוא 400.

אם אתה מוסיף אז בכל מקרה זה יפעל על המהירות של הזיכרון הכי איטי.

400 של SD RAM או ?.. אם התכוונת ל - DDR400 איך זה יכול להיות שאני יכול להכניס או כרטיסים של SD או כרטיסים של DDR400 ?.. זה לא שונה מבחינה פיזית ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR1 וגם אפילו זה סוג של SD-..

בכל מקרה , המהירות הנוכחית של הזכרונות שלך היא 266 אפקטיבי (133X2 בגלל שזה דובל דאטה [DD])... אם תוסיף זכרונות 400 הם יאטו את עצמם למהירות הזאת. ככה זכרונות עובדים.

יש לך כרגע 1G של זיכרון לא? (4X256) לדעתי תחת (אתה עובד עם ..?) זה אמור להספיק.

שמור את הכסף לשידרוג יותר רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR1 וגם אפילו זה סוג של SD-..

בכל מקרה , המהירות הנוכחית של הזכרונות שלך היא 266 אפקטיבי (133X2 בגלל שזה דובל דאטה [DD])... אם תוסיף זכרונות 400 הם יאטו את עצמם למהירות הזאת. ככה זכרונות עובדים.

יש לך כרגע 1G של זיכרון לא? (4X256) לדעתי תחת (אתה עובד עם ..?) זה אמור להספיק.

שמור את הכסף לשידרוג יותר רציני...

כן, אחי עובד תחת ... אני חושב שהזכרונות שלו תקולים אני לא בטוח אבל אני לא רוצה לבדוק אותם (עם התוכנה MemTest כי במחשב שלי היו לי גם תקולים שהיו מוציאים מסכים כחולים אבל היו עובדים פחות או יותר ואחרי בדיקה שלהם עם התוכנה הזו הם נהרסו לגמרי) כדי שלא יקרה לו מה שקרה לי ... לא התכוונתי לרכוש חדשים רק רציתי לדעת איזה מתאימים ללוח אם שלו ... אז איזה הכי טובים אפשר לשים בלוח אם שלו בלי שהם יאטו את עצמם ?.. האם הזכרונות האלה יהיו אפקטיביים יותר מהזכרונות הקימיים ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כדי לקבל 400NHZ אתה צריך להוציא את כל הסטיקים שלך. ואז כדי שיהיה לך 1G אתה תצטרך להוציא דיי הרבה..

המהירות הכי גבוה שאתה יכול לשים זה 400 כן..

לגבי הבדל , אם הזכרונות שלך כרגע תקינים - אתה לא תרגיש כזה הבדל אם מדובר באותו נפח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כדי לקבל 400NHZ אתה צריך להוציא את כל הסטיקים שלך. ואז כדי שיהיה לך 1G אתה תצטרך להוציא דיי הרבה..

המהירות הכי גבוה שאתה יכול לשים זה 400 כן..

לגבי הבדל , אם הזכרונות שלך כרגע תקינים - אתה לא תרגיש כזה הבדל אם מדובר באותו נפח..

אם הייתי קונה של DDR400 אז רק 2 כרטיסים של 512 . אלה שיש לו עכשיו הייתי מוציא את כולם ושם את ה - DDR400 512x2 ... נגיד ויש לי עכשיו 2 כרטיסים של DDR400 512x2 והייתי שם אותם במחשב של אחי במקום הזכרונות הקיימים, הם היו מאטים את עצמם למהירות 133x2 שזה 266 ?.. או שהם היו פועלים במהירות שקבעו להם במפעל ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...