תאימות לוח-אם לכרטיס-מסך - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות לוח-אם לכרטיס-מסך

moshel7

Recommended Posts

האים לוח-האם שלי מידגם:GIGABYTE-GA-M61-SME-S2 יאפשר החלפת כרטיס-מסך מידגם: 7300GT 256MB ל-8800 מיכל הדגמים למרות שלוח-האם תומך ב-PCI-E 8X ולא ב-16x

אני חושב שהתשובה מצוייה בשאלה!

אני אומר לך חד משמעית קניית כרטיס 8800 בזבוז כסף עם הלוח שלך!

בהנחה הוא תומך רק עד 8X PCI-E לא בדקתי את הדגם אבל אני מאמין שאתה בטוח בזה.

לסיכום תחשוב על זה כך שאפילו אם תחליף אפילו לא תרגיש בהבדל.

אז הנה תגובה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - אל תקפיץ הודעה אחרי שעה וחצי, :bash::nono: יש פה חוקים.

לכל אלה שכתבו תגובה. הכי פשוט זה להיכנס שניה לאתר היצרן ולבדוק

http://72.14.205.104/search?q=cache:FYvS3NSEf_sJ:tw.giga-byte.com/FileList/GraphicsCardSupport/motherboard_agp_ga-m61vme-s2.pdf+motherboard_agp_ga-m61vme-s2.pdf&hl=iw&ct=clnk&cd=5&gl=il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום תחשוב על זה כך שאפילו אם תחליף אפילו לא תרגיש בהבדל.

אז הנה תגובה :-)

וזאת אחת התגובות המטומטמות ביותר שנראו אי פעם בפורום,

וכמובן שכל קשר בינה לבין המציאות לא קיים.

בקיצור:

הכרטיס יעבוד, ההבדל בין כרטיס 7300 לכרטיס מסדרה 8000, גם במהירות של X8 יהיו שמיים וארץ.

ובכלל, ההבדלים בין עבודה בX8 לעבודה בX16 קיימים בכרטיסים חזקים, אבל לא הבדלים אסטרונומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת אחת התגובות המטומטמות ביותר שנראו אי פעם בפורום,

וכמובן שכל קשר בינה לבין המציאות לא קיים.

בקיצור:

הכרטיס יעבוד, ההבדל בין כרטיס 7300 לכרטיס מסדרה 8000, גם במהירות של X8 יהיו שמיים וארץ.

ובכלל, ההבדלים בין עבודה בX8 לעבודה בX16 קיימים בכרטיסים חזקים, אבל לא הבדלים אסטרונומיים.

תשמרי את התגובות הטיפשיות שלך לעצמך תהי בטוחה שזה לא מעניין אף אחד ובטח לא אותי! בת 27 שכל היום גולשת בפורום , ילדה תמצאי חיים!

אם היית יודעת לקרוא ולהבין בין השורות היית מבינה שאני מנסה שכנע אותו ששדרוג כזה יהיה בזבוז כסף.

חבל שאני צריך לרדת לרמה שלך אבל כל פוסט שני את מגיבה בזלזול כלפי אחרים אז הגיע הזמן שתדעי את מקומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמרי את התגובות הטיפשיות שלך לעצמך תהי בטוחה שזה לא מעניין אף אחד ובטח לא אותי! בת 27 שכל היום גולשת בפורום , ילדה תמצאי חיים!

אם היית יודעת לקרוא ולהבין בין השורות היית מבינה שאני מנסה שכנע אותו ששדרוג כזה יהיה בזבוז כסף.

חבל שאני צריך לרדת לרמה שלך אבל כל פוסט שני את מגיבה בזלזול כלפי אחרים אז הגיע הזמן שתדעי את מקומך.

בתגובתך, בעצם ירדת לאותה רמה...אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו שמוכן לענות בבקשה אני ליפני קניית הכרטיס אנא מיכם תענו לי בבקשה

moshel7,

הקפצה מותרת לאחר 24 שעות בלבד.

קרא בבקשה את חוקי הפורום.

אתה מקבל אזהרה ראשונה מתוך שלוש, השרשור ננעל.

Nagash,

לא רק שהתשובה שלך אינה נכונה, אתה גם חצוף.

אתה מקבל אזהרה ראשונה והשתקה לשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...