מתלבט בין 4 מארזים (8800ULTRA) שקל דחוף למחר (820-) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 4 מארזים (8800ULTRA) שקל דחוף למחר (820-)

ziv2774

Recommended Posts

יש לי 8800ULTRA ואני מחפש מארז שקט וגדול עם איורור מעולה מצאו חן בעיניי 4 מארזים

THERMALTAKE MOZRT TX SILVER+WINDOS שנראה כמו מקרר

NINE HUNDRED

THERMALTAKE EUREKA ( BLACK+WINDOW) VC8000BWA w/o PSU

P182-B ADVANCED MID TOWER CASE w/o PSU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרט הקוביתי קיבל ביקורות טובות אבל מעטים אוהבים את המראה שלו והוא גם לא שקט במיוחד. בנוסף נדמה לי שהוא עולה כ-100 ש"ח יותר מהתקציב שלך.

לעומת זאת ה-Eureka עונה על כל הדרישות,יהיה קל ושקט - לך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהמארז הזה פשוט נראה מצויין

הוא נראה לי גם מקורר היטב- ניסיון אין לי איתו

הTHEMALTAKE יותר מרווח ממנו ואני מאמין שגם הרבה יותר שקט

עכשיו השאלה היא עד כמה התכונות הנוספות של ה MOZART הם חשובות לך ואם עדיפות על שקט וגודל כי יש לך ULTRA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THERMALTAKE MOZRT TX SILVER+WINDOS - 724 NIS

ANTEC NINE HUNDRED- 720NIS

THERMALTAKE EUREKA ( BLACK+WINDOW) VC8000BWA w/o PSU- 810NIS

P182-B ADVANCED SUPER MID TOWER CASE w/o PSU- 830NIS

אלו המחירים

בהתחלה התכוונתי ללכת על NINE HUNDRED שנראה יפה ומקרר מעולה הבעיה של שאין פילטרים לאבק אבל יש לו מחיר סביר יחסית.

THERMALTAKE MOZRT TX נראה כמו מקרר אבל יש אומרים שהוא מעט מרעיש אבל צריך בפנים קבלים ארוכים .

THERMALTAKE EUREKA נראה יפה רק שאין מספיק ביקורות וחשוב לי קירור

P182-B שמעתי שהוא מעולה רק שאני לא יודע איך 8800ULTRA נכנס בפנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה TX בהחלט קורץ,אבל הוא כאמור רועש באופן יחסי..תלוי עד כמה זה מפריע לך.

Eureka די מבוקר ברשת עד כמה שזכור לי,ובכל אופן אני יכול להגיד לך באופן אישי שיצא לי לעבוד איתו הוא פשוט מדהים והקירור שלו נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Eureka די מבוקר ברשת עד כמה שזכור לי,ובכל אופן אני יכול להגיד לך באופן אישי שיצא לי לעבוד איתו הוא פשוט מדהים והקירור שלו נהדר.

לאירוקה יש פילטרים לאבק? ואם כן, איך היעילות שלהם ואיך הנוחות (נשלפים?)

ויש צורך להדביק ערכת השקטה מבפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לעבוד עם כל המארזים הנ"ל...

בהחלט הTX הוא מארז מעולה..מקורר בצורה יוצאת דופן משום שהוא ענק עם נפח גדול מאוד ומגיע עם כ5 מאווררים של TT שכמו שאתם יודעים רועשים יחסית..

אם תחליף את המאווררים אז באמת הוא יהיה שקט וקריר ...כמובן כל עוד לא תפחד מהמראה שלו...מה עוד שכל לוח FULL ATX נראה עליו כמו MICRO ..פשוט מארז ענק ומרווח עם אופציית הסתרת הכבלים הטובה ביותר שנתקלתי בה כמובן שתצטרך כבלים ארוכים מאוד...וגם ההרכבה שלו אורכת יותר מהרגיל בגלל שהספק,הכוננים האופטיים וכלוב הדיסקים הקשיחים כולם נמצאים במקומות לא שגרתיים במיוחד..

האיוריקה באמת מארז גדול וגם מרווח מאוד זרימת אויר טובה מאוד..מראה שהרבה אנשים אוהבים אבל יקר מעט..ובהחלט בחירה מעולה...

לגבי האנטק הוא מארז שמתרכז בעיקר במראה שלו ובקירור רציני ...העקב אכילס היחידי של המארז הזה הוא שהוא כולו מחורר ולא "מפולטר" ובמיוחד בארץ האבק הקטנה שלנו זה נושא חשוב מאוד...

מבין כל מה שהצגת הייתי הולך או על TX או האיוריקה...אם לא מפחיד אותך המראה של הTX לך עליו אם כן אז לך על האיוריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...