הרוסים האלה זה מכה . . . משתמשים ב8800ULTRA לפצח סיסמאות . . . - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוסים האלה זה מכה . . . משתמשים ב8800ULTRA לפצח סיסמאות . . .

alex.turovsky

Recommended Posts

^^

אני אמרתי את זה עוד מזמן, כשה CUDA נחשף לראשונה (ואז המקבילה שלו תוצרת ATI- ששכחתי את השם שלה). סוף סוף אולי נוכל לראות כרטיסי מסך שישרתו היטב את כל המשימות הגראפיות בו זמנית. האצת חומרה תהפוך באמת להאצת חומרה, בכל היבט גראפי מעבר למשחקים בלבד, החל מקידוד ועיבודי פילטרים בזמן אמת, וכלה בעריכת ורינדור .

באמת יהיה מעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי מאמר ארוך למדי ואפילו הבאתי את הלינק אליו מתישהו, אני אנסה לחפש שוב.

עריכה: אוקיי, הלינק שהבאתי הוא לא למאמר הרציני אלא רק למאמר שמציג את ה CUDA: http://www.extremetech.com/article2/0,1558,2054234,00.asp

אני לא זוכר איפה קראתי את המאמר הארוך יותר, שעמוס בנתונים טכניים. הוא הציג תחזית מאוד אופטימית לגבי העתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שלא קוראים את הכתבה, כי לינק לניסיונות האלה של לחפש אתה "לינק", כאשר הוא ישנו בכתבה פשוט מיותרים.זה מופיע בכתבה, כולל הלינק !

מה שכתוב בכתבה זה יישום של Compute Unified Device Architecture שזה ה"קודה שלכם" . . .

הכוונה היא ליצירת שפה כלה שמפתחים יוכלו להזרים פקודות אחרות לGPU למען עיסוקיו ביישומים שונים לחלוטין מעיבוד גראפי, שזה בדיוק מה שעשו החברה הרוסים.

בדף שיש בNVIDIA קראתם לגבי ה SDK? אז תראו שוב מהכתבה של הרוסים שהבאתי את אותו הדבר ותעשו אחד ועוד אחד:

NVidia released a software development kit for its graphics hardware in February 2007. Known as , the kit lets programmers access the computing power of the GPU directly. It has gained a following among those with a need for high-performance computing, particularly in fields such as science and engineering.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה, וכשהזכרתי את ה התייחסתי ישירות לשורות שציטטת (כי אני מניח שגם אחרים קראו אותן).

מה לעשות, אותי אישית, כאחד עם זיקה חזקה לגראפיקה, יותר מעניין תיעול היכולת החישובית לעיבודים גראפיים. אבל אין ויכוח על ריבוי היישומים השונים שירוויחו מאוד מעבר לגראפיקה.

ניסיתי לתת לינק למידע מפורט יותר מאשר בלינק שבמאמר (אבל לא מצאתי אותו), אז אל נא תכעס ידידי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות אחינו, נראה היה כאילו אתה מהחכמים שמתפרצים בסוף בלי לקרוא את ההתחלה ;)

אגב הדבר הכי מפחיד שאפשר היה לעשות עם זה זה כל מיני שמועות על סינים,צפון קוריאנים, איראנים וסינים שמשתמשים ב8800ULTRAים בשביל לבנות מנגנוני נשק ולבנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהכתבה היא ברוסית. אקרא אותה מייד.

אם היא הייתה ברוסית הייתי מתרגם אותה לכם :xyxthumbs:

מה דעתך?

השפת תכנות אגב, אם אתה כזה מומחה, במה היא שונה מהשפה הרגילה של פקודות GPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...