[בעיה] איטיות בביטורנט. כנראה מודם? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] איטיות בביטורנט. כנראה מודם?

NIVs

Recommended Posts

אני מחובר עם מודם TRYON וראוטר EDIMAX דרך 3 מחשבים.

עכשיו כול הזמן בביטורנט אני מקבל TIMEOUT והגלישה נהיית נורא איטית.. ניסיתי לכבות את שניהם לאיזה 10 דק' ולקבל איפי חדש ולא עוזר.. תמיד "טייםאווט".

ניסיתי לעשות סריקה בשלולשת! המחשבים. לא עוזר כלום.. למשהוא הצעות מה לעשות? ממה יכולה לנבוע הבעיה? ד"א, אני 012 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו! תודה על התגובות המהירות.

אמ.. אני לא יכול לגשת לראוטר כי 012 לא רוצים להביא לי משתמש וסיסמא.

הם פתחו לי את הפורטים המתאימים והביאו לי TCP\IP שזה פותח למחשב שלי ספציפית תפורטים. יש לי ירוק ב UT.

הבעיה שזה לא רק הUT זה גם הגלישה.. מה שגן אבא שלי פירק תראוטר לא מזמן, יש מצב שהוא הרס משהוא? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו! תודה על התגובות המהירות.

אמ.. אני לא יכול לגשת לראוטר כי 012 לא רוצים להביא לי משתמש וסיסמא.

הם פתחו לי את הפורטים המתאימים והביאו לי TCP\IP שזה פותח למחשב שלי ספציפית תפורטים. יש לי ירוק ב UT.

הבעיה שזה לא רק הUT זה גם הגלישה.. מה שגן אבא שלי פירק תראוטר לא מזמן, יש מצב שהוא הרס משהוא? :bash:

דבר ראשון כאשר הוא פירק את הראוטר אז זה מבטל / מסיר מיד באופן אוטומטית את האחריות של הראוטר...

דבר שני : אם אין לא נסיון עם פירוק והרכבה של ראוטרים או בכלל ברשתות אז כן יש סיכוי גבוה מאוד שהוא הרס את הרואטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למחשב שלך ולא לראוטר ... יש לי את אותה בעיה עם 012 .

פתחתי את כל הפורטים בעולם , הורדתי את כל התוכנות הגנה (אנטי וירוס , פיירוול...) וכלום ... תוך כדי שיחה שלי עם נציג שרות עשיתי גם סריקת פורטים וניסיתי להסביר לו שזה לא הגיוני ... הפורטים עדיין סגורים :S .

בקיצור לעבור לחברה אחרת זה הפתרון , 013 ו 012 חוסמות פורטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע התחברתי ל014 לנסיון ... כל הבעיות נפתרו אני מבסוט עד הגג .. מחר אני עובר אליהם סופית. הנציג שרות ראה שהייתי לקוח שלהם פעם ושאל למה החלטתי לחזור , איך שניסיתי להגיד לו שאני ב012 ... ישר הוא התחיל לחפור לי שהם עושים בעיות עם פורטים והם מקצים עכשיו מהירות איטית מפעם ... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי תודה חברה :} למרות שאני לא יודע מה לעשות .. כאילו נגיד אני עובר ל 014 ופתאום 012 יתקנו את בעיית חסימת הפורטים. די נדפקתי לא? (כי עד התקופה האחרונה עבד לא רק בכלל האינטרנט) :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר סביר מאוד להניח שזה הספק ,אבל עדיין לא הייתי שולל את האפשרות

שאבא שך קילקל את הנתב מתי שפתח אותו ,אני מציע לך לנסות להתחבר ישירות אם המודם

(ללא הנתב) ,לא הבנתי איך 012 קשורים בכלל להגדרות של הנתב,תוריד את החוברת שלו

ותמצא מה השם משתמש/סיסמה שלו ,ואם הם שונו מברירית המחדל תמיד תוכל לאפס אותו..

אני מציע לך לקרוא תתראד הזה (אני לא מאמין שלא ראיתה אותו עדיין)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=297425.0

ואל תהיה תמים,זה לא בעייה ש012 פתאום יתקנו,אלא דבר שהם עושים בכוונה

כדי לשמר על רוחב הפס המוגבל..בנוסף אתה יכול להתחבר ל014 ללא התחייבות

(בעקרון הם יציעו לך מחיר אם התחייבות ובלי התחייבות,המחיר ללא התחייבות יהיה טיפה יותר גבוהה

אבל אם תתוכח אז יתנו לך בלי התחייבות באותו מחיר)

תאמין לי שלא תרצה לחזור ל012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אחי, אני זוכר שהייתי די מזמן ב 014 והם עשו לי המון התנתקויות וגם אני זוכר חזק תקטע של פינגים במשחקי (גם בארץ וגם בחו"ל)..

אני ינסה להתחבר אליהם לתקופת נסיון.. נראה מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נובע מהנתב או מהמודה או מהמחשב.

הרבה התלוננו ששיתוף הקבצים ב-012 פשוט נהיה איטי בזמן האחרון.

גם אני ב-012, אמנם אני לא משתמש בתוכנות שיתוף, אך יש הרבה ניתוקים והאטה משמעותית באינטרנט. היום אני מתנתק מהם.

מה שאתה יכול לעשות זה לנסות לחבר מודם של חבר שמנוי לספקית אחרת ולבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...