מחפש המלצה לאוזניות טובות - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לאוזניות טובות

Crash5

Recommended Posts

הן לא רעות יחסית למחיר שלהן הייתי אפילו מגדיר אותן כדי טובות ושבירות?

און וחברתו היו אצלי בחדר ואלוהים עדי שהם ריסקו לי את כל החדר ועובדה שהפרולוקס שלמות אפילו שהן נפלו על הרצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הן לא רעות יחסית למחיר שלהן הייתי אפילו מגדיר אותן כדי טובות ושבירות?

און וחברתו היו אצלי בחדר ואלוהים עדי שהם ריסקו לי את כל החדר ועובדה שהפרולוקס שלמות אפילו שהן נפלו על הרצפה

כן, אני מודה, ריסקנו אותו ואת החדר שלו... הוא לא רצה להשאיר אותנו דקה לבד שם........ אולי סופסוף תגיד לי למה!?

וכן, האוזניות נפלו ולא נשברו..... דיי מגבוה ת'אמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פלסטיק שנשבב ונסדק, זה נקודה אחת בחיבור של האוזניה לקשת שמאוד רגישה לתנועות

זה לא שהפלטיק כולו שביר (זזתי לישון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות...

הן שבירות ואני מצליח לגמור על הממברנות אחרי זמן האזנה קצר יחסית (פחות משלושה חודשים), אבל ב140 שקל אין משו איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את דגם הפרו איגור?

רק בגלל השם לא הייתי לורקח אותם ;D

ועיינתי קצת בדפי מידע על האוזניות שרשמתם פה וראיתי שהם מגיעות לתחום תדרים עצום!!! (נמוך בכמה הרצים מ20 וגבוה בכמה אלפי הרצים מ20K) :o

איך זה יכול להיות?!?!!! ???

וגם דבר לא הגיוני זה שהנצילות שלהם מאוד גבוהה- משהו כמו 95-105db, שזה אומר שמכל ואט בודד שמגיע אליהם הם מפיקים רעש בעוצמה של 95-105db (תלוי מה הנתון באוזניות) ממרחק מטר אחד (!!!)

עכשיו למה זה לא הגיוני, תקחו את האוזניות שלכם תשמיעו ותרחיקו אותם מטר ממכם ותגידו אם שומעים משהו (וגם אם שומעים זה בטח רעשים לא מובנים ובטח שלא מ1watt ובטוח שלא ב95db)....

מישהו מוכן להסביר את שני הדברים האלה?? ???

ואנשים, עג מתי אתם ערים!? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? ראיתי שמגיעות ל5hz-30khz ב112db נצילות ב0.007 אחוז עיוות....

זה לא מעיד כלום על האיכות.... במחירים גבוהים בדר"כ טובות מאוד, אבל יש יוצאים מן הכלל ויש כאלה שתמיד סתם יקרים.

anywhy, בסכום של 400 ש"ח אפשר לקנות מעולות, ב200 אפשר סבירות.

הפרולוקס סבירות ומעלה באיכות הסאונד אבל שבירות בטירוף, איגור זה רק עניין של זמן עד ששלך יתפרקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אוזניות של סוני (MDR-CD180) שמחזיקות אצלי מעמד יותר מחצי שנה והם עובדות מצויין עדיין. האוזניות האלה ממש נוחות לאוזניים ויש להם איכות שמיעה מעולה. פירוט עליהם תמצא פה:http://www.buy.com/retail/electronics/product.asp?sku=90050355

כל הקודמות שהיו לי נשברו או שהם לא עמדו בווליום ששמעתי בהם ועם הזמן התחילו עם רעשי רקע עד שלבסוף הפסיקו להשמיע צלילים.

אמנם הטווח מחירים שלי היה תמיד רק עד 150 אבל בטווח הזה הSONY היו עד כה הכי טובות, ונסיתי גם כמה דרעקים כמו AIWA ועוד כמה חברות עלומות שם.

דרך אגב אני קניתי אותם ב140 שקלים בתחנה המרכזית החדשה בת"א בחנות הדיסקים בקומה 4 (אני לא זוכר את השם אני חושב שזה היה טאוור רקורדס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...