עריכה: שאלה חדשה-איך יודעים שספק כח עובד? ועל איזה מארז זול אתם ממליצים? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: שאלה חדשה-איך יודעים שספק כח עובד? ועל איזה מארז זול אתם ממליצים?

אישי555

Recommended Posts

אולי כדאי שאתן לו את המארז שלי ואקח לעצמי את החדש חחח :lol: :lol: :lol:?

אין לי מושג מה יש לי אבל כאמור זה ישן. (החלפתי לעצמי את כל המחשב אבל את המארז השארתי)

האם המארז ב-181 ש"ח טוב? מה בכלל יש לחפש במארזים? למה יש הבדלי מחירים גדולים? הרי זה לא רכיב שתורם למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אחד ב 132 ש"ח - http://skypc.co.il/pl_products~6~0.htm?ShowSenon=&OrderBy=3 חח לא חשבתי שיש משהו זול יותר. וזה עוד כולל ספק כח שאפילו המוכר בחנות אמר שהוא זבל :lol:. עברתי באזור אז נכנסתי לחנות. המארז הזה יותר טוב ממה שיש לי עכשיו. יש לו חורים לאיוורור ולי אין. יש דגם שעולה 186 ש"ח והוא מגיע עם תאורה כחולה קטנה בפרונט. מה אתם מציעים לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יקחו אותו בחזרה ואני גם לא מתכוון לבקש זאת. אני גם לא מתכוון להתחיל לפרק ולהרכיב ספק חדש. מאוד מפריע לי שביזבזתי סתם ככה 270 ש"ח. אבל עוד יותר מרגיז אותי שהסכמתי להצעה שלהם לקבל אזניות שעולות 20 שקל.

ואני עוד אמרתי לו בטלפון ש"הפסדתי" יותר מ-100 שקל (אם לוקחים בחשבון הפרש מחירים+דלק וזמן ששרפתי בגללם). פחדתי שהוא יציע לי זיכוי כי ידעתי שאין לי מה לעשות עם זיכוי. אז כשהוא הציע פיצוי מיד הסכמתי.

טוב...אתם חושבים שכדאי להתקשר שוב ולהתלונן או שמספיק, וכדאי ללמוד לקח למקרים הבאים?

תתקשר , תנסה.. מה יש לך להפסיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...