IMAP ב-GMAIL - מקווה שזה המקום הנכון.. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IMAP ב-GMAIL - מקווה שזה המקום הנכון..

xtract1

Recommended Posts

דור - אווטלוק 2007

וטעות שלי לגבי הג'יבריש - אכן יש בעיה כלשהי עם קידודים מסויימים, שנראים נהדר בממשק הוובי, ומשום מה מתחרבשים ב IMAP

אני חושב שאני אנסח להם באג לגבי זה בימים הקרובים, אם אף אחד אחר עדיין לא עשה את זה...

ר -

לא הבנתי בדיוק למה אתה זקוק ל IMAP יחד עם POP3 ?

אם אתה רוצה לשמור תכנים מסויימים כך שתוכל לפתוח אותם גם במצב OFFLINE, אתה יכול להעתיק אותם לתיקיות מקומיות.

עריכה: אתה מתכוון לזה? - (ככה זה נראה ב 2007, אני בטוח שזה די זהה ב 2003)

th_imapdownload.jpg

?

לגבי אינדוקס של גוגל desktop search - מנסיון, היא יודעת לאנדקס IMAP, לפחות מתוך אווטלוק.

ואני עדיין לא מבין על מה אתה מדבר כשאתה אומר שזה איטי לשלוח עם ה SMTP של ג'ימייל מהארץ

מנסיון של די הרבה זמן, זה פשוט לא איטי...

אולי זה תלוי ספקית, אני זוכר צעקות גדולות על נטויז'ן מהרבה לקוחות בקשר לקישוריות מול שרתי ג'ימייל.

(אבל זה היה לפני יותר משנה)

אני חייב לציין שמבחינת "לעשות סדר" (לסדר לתיקיות/תגים) באלפי מיילים בתיבה - IMAP הוא כלי נהדר מול ג'ימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנקס - אני מחפש בדיוק מה שהראית שם בתמונה, וגם לדעת שזה אכן עובד כמו שצריך. ;) נבדוק כבר מתישהו עוד כמה חודשים. אני מאלה שאוהבים ללכת באיזי.

המשלוח דרך SMTP של , לעומת SMTP של ברק (נדמה לי) היה הבדל של משהו כמו 10 שניות למשלוח אימייל קצר בודד ואחרי כמה דקות עוד אחד ושוב עוד נפרד (טסטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שזה באמת תלוי ספקית, כי אני שולח על דרך קבע באמצעות ה-SMTP של , ועם הספקית שלי אין לי בעיה של UP אליו.

השליחה (שוב, לפחות אצלי, עם הספקית שלי) פשוט מהירה,

והייתרון של שמירת ה SENT בג'ימייל כשיוצאים דרך ה SMTP שלהם, שווה את זה לדעתי גם אם יש עיכוב כלשהו בספקיות אחרות,

על פני הגדרה מסורבלת ועקומה של RULE באווטלוק שיעשה את השמירה הזו כשאתה יוצא דרך SMTP זר.

(שגם אני חשבתי עליו בזמנו אם אתה זוכר, עד שגיליתי שה-SMTP של ג'ימייל חוסך לי את העבודה המיותרת הזו)

רק מילת אזהרה - אם תנסה את מה שתיארתי בתמונה, תתכונן להוריד/לסנכרן את כל מה שיש לך בג'ימייל למחשב... זה ייקח זמן וזה ייקח מקום

מצד שני זה תהליך שקורה פעם אחת בלבד לקליינט דואר (עד להתקנה הבאה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי גוגל לא פראיירים ושולחים רק 30 מגה אחרונים של תכני דואר או משהו כזה. זה מה שקראתי איפשהו ברשת לפני כמה שבועות, וכמובן דובר על POP בזמנו. אולי זה כבר לא תקף ל-IMAP או POP או שניהם - צריך לבדוק.

הנה פה:

http://www.techcrunch.com/2006/12/28/gmail-disaster-reports-of-mass-email-deletions/#comment-615197

You may say this can be accomplished using POP3. This is not true - using GMails POP3, one can only access the last 30 MB or so of e-mail, even if he never picked up e-mail unsing POP3.

לא שזה משנה לי כל-כך, כי כרגע יש לי גיבוי מקומי עדכני עם POP ב-OE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...