כנסו מהר!! בקשר ל 8800GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנסו מהר!! בקשר ל 8800GT

huhxd

Recommended Posts

כרגע נכנסתי לאתר של TMS והסתכלתי בכרטיסי מסך וראיתי שיש להם 8800GT 512MB!!

מה הולך פה? זה נכון? http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4622 - קישור למוצר.

עוד שאלה.. אתמול בבוקר הזמנתי מחשב.. עם הכרטיס 8800GTS 320MB.. עכשיו מה אתה אומרים? שווה לי כבר לקנות את ה 8800GTS או לקנות את ה 8800GT???? איזה מביניהם יותר טוב? אני ממש מבקש תענו לי בכנות וכמה שיותר מהר! אני ממש בלחץ ומבולבל. אני לא רוצה לקנות ואחר כך להתחרט. יש סיכוי שכבר מחר כל הבוקר אני אבטל את ההזמנה..

תודה רבה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא משקרים כן, פשוט עושים הזמנות מוקדמות בשביל לדעת בערך כמה להביא מחו"ל.

לא יודע מה להגיד לך עדיף. אבל בכרטיס הזה יש יותר , חדשה, ואפילו זול יותר. לדעתי, מדובר בדבר הבא.

צריך לחכות לטיפה באנצ'מארקינג בשביל להתחיל לדבר עליו רציני. חבל שה2900PRO זכה לרק שבועיים של טהילה =] חח

אם אתה יכול, בהחלט הייתי מחליף את בהזמנה שלך לכרטיס הזה, רק תדע שיש עוד כמה שבועות / חודשים עד שהוא באמת יהיה אצלך.

פיטר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא משקרים כן, פשוט עושים הזמנות מוקדמות בשביל לדעת בערך כמה להביא מחו"ל.

בהחלט, כרטיס עדיף על הGTS320. יותר , חדשה, ואפילו זול יותר. לדעתי, מדובר בדבר הבא.

חבל שה2900PRO זכה לרק שבועיים של טהילה =] חח

אם אתה יכול, בהחלט הייתי מחליף את בהזמנה שלך לכרטיס הזה, רק תדע שיש עוד כמה שבועות / חודשים עד שהוא באמת יהיה אצלך.

פיטר ;)

וואיי.... אני מזה מבואס ועצבני..

רשום באתר שלהם שהמוצר זמין במלאי! זה אומר שיש להם את הכרטיס כבר עכשיו בחנות לא? אני מחר על הבוקר מתקשר.. אני פשוט לא מאמין שזה קורה דווקא לי :bash: :bash: :bash: :bash: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :( :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע כן, זה לא שנפלת על כרטיס לא טוב.

הGTS 320 מוכיח תצמו מעל ומעבר! כרטיס מעולה.

רק הכרטיס החדש בא עם יותר / חדשה. ומבחיר יותר נמוך. אלו הם הסיבות שלדעתי הוא עדיף.

זה שהוא רשום זמין לא אומר כלום. בישראל מותר לרשום מה שרוצים.

הכרטיס לא נמכר בשום מקום בעולם עדיין. אז בטח שלא בארץ.

ליתקשר לא יתן לך כלום אלה אם אתה רוצה להיות השפן נסיונות של הכרטיס ולקבל אותו בין הראשונים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי.... אני מזה מבואס ועצבני..

רשום באתר שלהם שהמוצר זמין במלאי! זה אומר שיש להם את הכרטיס כבר עכשיו בחנות לא? אני מחר על הבוקר מתקשר.. אני פשוט לא מאמין שזה קורה דווקא לי :bash: :bash: :bash: :bash: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :( :(

הם כן משקרים כי אין להם את זה במלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...