מה ההבדל בין הצ'יפסטים? 915P ו915PL בבקשה תעזרו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין הצ'יפסטים? 915P ו915PL בבקשה תעזרו

ydob

Recommended Posts

לפני כשנתיים רכשתי מחשב מחברת אייבורי מחשבים ובמפרט אשר סוכם עליו היה כתוב שהציפסט של הלוח אם הוא : 915[glow=red,2,300]PL[/glow]

הורדתי שלוש תוכנות המצביעות על כך שלוח האם הוא 915 P במקום PL ורציתי לדעת אם יש הבדל בינהם ואם כן מהו?

התוכנות- WIZARD, CPU-Z ו 3D MARK 2006

אודה לכם על עזרתכם.

ברצוני לציין שניסיוני עם החומרה החל רק בחודשים האחרונים. אולי ניצלו את חוסר הידע שלי, איני יודע.

נ.ב האם יהיה ניתן לדרוש פיצוי על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה P יותר טוב.

P

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=216&maincat_no=1&cat2_no=&cat3_no=

PL

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=179&maincat_no=1&cat2_no=&cat3_no=

ההבדלים קטנים עד בלתי קימים.

ל PL יש איזה חיבור של כרטיס מסך מיותר לחלוטין..

One AGR (Advance Graphics Riser) slot for compatible AGP VGA cards

מיותר אלא אם אתה הולך לעשות דאון-גריד לאיזה כרטיס AGP ישן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרא אותו מקרה עם כרטיס מסך. ועליתי על זה במקרה באיזה פעם (מעשרות הפעמים) שהיתה לי בעיה עם המחשב. חיפשתי את התעודת אחריות שהיתה שמורה עם הקבלה והמפרט, הצצתי במפרט ובמקרה ראיתי שהמק"ט של הכרטיס מסך מתחיל ב NX. (שימו לב! בעמודה של הדגם אפילו לא היה כתוב חברה, רק GF 6600 ו 256MB) זכרתי שהדגמים של מתחילים ב NX וחיפוש קצר באינטרנט העלה שבאמת קניתי כרטיס של . עוד חיפוש קצר הראה שהדגם של משום מה מציג ביצועים הרבה יותר טובים משל הכרטיס ששמו לי (של FORSA ושניהם GS).

גם אני גילתי את זה אחרי שנתיים והם לא הסכימו להחליף לי כרטיס. שעות הייתי שם והם התווכחו איתי שמה ששמו לי זה מה שמופיע במפרט. אבל התעקשתי שיחליפו לי לכרטיס שקניתי ובסוף הם הבינו שעלי אי אפשר לעבוד והם לא יצאו מזה ככה אז הם התיאשו ושמו לי 6600GT כי לא היה להם GS במלאי .

עריכה: עכשיו נזכרתי גם שהם שמו לי שונה גם כן. יש שתי דגמים COMBO-F ו- COMBO FR שאחד מהם תומך RAID והשני לא. (בדומא ל DS3 ו- DS3L)

וכל פעם שהיה לי דפוק והם נדרשו להחליף (איזה 4 פעמים לפחות) הם שמו כל פעם דגם אחר. אבל זה לא ממש עניין אותי כי לא השתמשתי בזה.

עד היום יש לי את הקופסה של הלוח אם עם המדברה של המספר הסידורי ודגם המדויק שכתוב שם FR ובקבלה כתוב F.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...