מטורף אחד נסע אתמול בכביש 4 בנתיב השמאלי בכיוון ההפוך ! עבר 30 סנטימטר ממני ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטורף אחד נסע אתמול בכביש 4 בנתיב השמאלי בכיוון ההפוך ! עבר 30 סנטימטר ממני !

Sting

Recommended Posts

אתמול אני ועוד חבר נוסעים בחזרה לכיוון רחובות מרמת גן אחרי דאבל דייט עם שתי בנות שם...

השעה כבר מאוחרת לפנות בוקר עם תחילת אור ראשון ,בדרך כלל אני נוסע על הנתיב השמאלי אבל במזל הייתי קצת עייף אז נסעתי לי באיזי על הנתיב האמצעי במהירות גבולית של 100~ לפתע משום מקום דווקא כשהכביש (לייד התחנת דלק לכיון בית-עובד למי שמכיר) היה בעלייה קטנה עם פנייה שמאלה קלה כשדה הראיה לא משהו מגיח משום מקום שנוסע בכיוון הנגדי ועוד על הנתיב השמאלי !!! כלומר שאם הייתי נוסע על הנתיב השמאלי כמו בדרך כלל סביר להניח שלא הייתי כאן מספים אותכם .

מדובר בכביש מהיר מרכזי וגדול עם הפרדה מובנת ולא בפס לבן, כמה שאני מנסה להבין מה לעזאזל הוא עשה שם אני לא מצליח ... היו לו שוליים דיי רחבים שהוא יכל לנסוע עליהם במידה והוא באמת טעה או לפחות אם הוא היה נוסע בנתיב הימני והאיטי יותר כשבדך כלל אנשים נוסעים על הנתיב השמאלי במהירויות הרבה יותר גבוהות מהמותר בשעות האלה

אבל עדיין זה לא מצדיק ולא נתפס הטימטום כדי לעשות דבר כזה ! :s07: :s07: :s07:

הוא אפילו לא "שמר" על הנתיב שלו ועבר לייד הרכב שלי במרחק של כ 30 סנטימטר מרוב ההפתעה ואי שדה ראייה בכלל לא הספקתי לברוח ממנו ממש עיניין של שנייה אחת בקושי שמשאירה אותך עם הרבה זמן לעכל מה לעזאזל קרה כאן לפני רגע

זה עוד דוגמה לכמה החיים שבריריים לא משנה מה תעשה וכמה תיסע לאט ותקפיד לא לשתות לפי נהיגה עדיין יכול לבוא המטורף מהצד השני

מוסר השכל ... תשתדלו לעשות כמה שיותר חיים בחיים כי מהחיים בחיים לא תצאו בחיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט זה הופך לתופעה... מלפני מס' חודשים היה עוד איזה מתאבד שנסע בכביש 2 נגד כיוון התנועה באמצע הלילה, באיזור חדרה. בסופו של דבר התנגש חזיתית ברכב עם 4 בחורות שחזרו מבילוי - למיטב זכרוני, לא היו ניצולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא לי לנסוע הרבה ונתקלתי כבר בהמון משוגעים שפשוט מחפשים דרכים מקוריות למות ... לפני שבוע בערך אתיופי עם בגדים שחורים עמד באמצע הכביש מהיר ולא זז. בקושי ראיתי אותו וגם שנסעתי מולו הוא פשוט הסתכל עלי והלך לכיוון שלי!... אם לא הייתי מצליח לברוח ממנו הוא היה היסטוריה .

כוס אמק עם העולם הזה... מה קרה לשיטות הישנות והטובות של לקפוץ מהגג ולתלות את עצמך !!! :bash:

למה הם חייבים לשתף אחרים בתסביכים האובדניים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...