נחשפו מחירי המעבדים החדשים של אינטל... האם כדאי לקנות מחשב עכשיו? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשפו מחירי המעבדים החדשים של אינטל... האם כדאי לקנות מחשב עכשיו?

ssib

Recommended Posts

לגביי ה 3GB ו 64 ביט. לא הבנת בדיוק. ניתן להפעיל בצורה מעולה וינדוס 64 ביט גם עם 2GB. מה שהתכוונתי זה שאם יש במחשב למעלה מ 3GB זכרון פנימי (נגיד 4GB זכרון פנימי) , מערכת הפעלה 32 ביט תדע לנצל רק 3GB מתוכם, ו 1GB במקרה זה ילך "לאיבוד". עריכה: ואילו מערכת הפעלה 64 ביט, יודעת לנצל ללא הגבלה, גם בעתיד הניראה לעיין.

קשה להגיד זמן מדויק מתי השוק יפנה ל 64 ביט. יכול להיות שנה, ויכול להיות שנתיים ויכול להיות גם יותר. תלוי לדעתי גם במחירי הזכרונות. ככל שנעשים זולים יותר, כך המעבר יהיה מהיר יותר.

מבחינת הלוחות אם כיום, הם תומכים בקלות בעד 8GB זכרון פנימי ויותר מזה. ככה שלא הם יגבילו אותך באפשרות שידרוג הזכרון בעתיד.

מעבדי הפאנום שיצאו (אולי) בסוף השנה, הם של , והן לא עומדים להתחרות באינטל מבחינת יחס עלות תועלת לפני חודש מרץ לפחות. אלא שיצאו עד סוף השנה, יהיו איטיים (עד 2GHZ מהירות) ולא משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש אולי משיקים משהו בנובמבר-דצמבר, לא אומר שיהיו מעבדי QUAD מהירים מ באותו תקופה. אם כבר, מה שידוע לנו עכשיו על ברצלונה (אותו מעבד בתכלס), והשקות בעבר, מוכיח להיפך.

הפאנום מאחר כבר בחצי שנה. אני לא הייתי מחכה לו יום אחד נוסף, במיוחד כשכבר ידוע שמדובר בשיפור קטן יחסית למעבדים של כיום.

אתה יכול לצטט אותי עוד כמה חודשים: לא יהיה ניתן להשיג מעבדי AMD QUAD בחנויות בישראל לפני ינואר-פברואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

ראית פאנום כנגד C2Q לצרכיים ביתיים/צרכים של גיימרים?

ראית את פאנום כנגד K8 ?

אל תדבר סתם.

אם היא כבר רוצה מחשב להרבה זמן ללא שידרוג, זה צורך בלחכות.

אם זה לא לפאנום אז לפנרין.

אתה יכול לצטט אותי עוד כמה חודשים: לא יהיה ניתן להשיג מעבדי QUAD בחנויות בישראל לפני ינואר-פברואר

הוא יהיה זמין, זה לשוק הביתי, לא לשרתים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יהיה זמין, זה לשוק הביתי, לא לשרתים. ::)

על זה אני מדבר. אני ינסח שוב.

"לא יהיו מעבדי QUAD של בישראל עבור השוק הביתי, לפני ינואר-פברואר 2008."

הפאנום הוא אותו מעבד כמו ברצלונה, רק מגיע בתושבת שונה המתאימה למחשבים ביתיים. בדיוק כמו ההבדל, שלא קיים כיום בין האופטרון לאתלון. אם אתה לא יכול להסכים איתי (לאחר מחקר) על עובדה זו, אז אין לי שוב ויכוח איתך.

את הברצלונה הריצו בעשרות בדיקות על ישומים ביתיים ועל משחקים. ככה שיש לכולנו מושג איזה ביצועים יהיו לפאנום בדיוק, עם סטיה של אחוזים בודדים מקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה הגיונית, אתה צודק.

אבל בשנה-שנתיים האחרונות, היה ניתן להשיג בחנויות מוצר חדש ש "השיקו", רק כחודשיים, ולפעמיים יותר לאחר ההשקה.

אני לא יתפלא, אם לא נוכל למצוא בחנויות פאנום X4 גם במרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...