נחשפו מחירי המעבדים החדשים של אינטל... האם כדאי לקנות מחשב עכשיו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשפו מחירי המעבדים החדשים של אינטל... האם כדאי לקנות מחשב עכשיו?

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

בגלל נסיבות שהפעם לא תלויות בי (התברר שהמארזים שרציתי חסרים בארץ) קניית המחשב שלי נדחתה.

קראתי את הידיעה הזו:

http://hwzone.co.il/news/1192645687/18798/

לפיה נראה כי במחירי המעבדים שכעת אני רוצה?E6550 / E6750 כלומר באזור ה- 1K ש"ח אוכל לקבל ברגע שיצאו החדשים טובים הרבה יותר או לחילופין (אם יהיו) לקנות מה שאני רוצה כעת אבל במחיר נמוך יותר..

אולם כתוב בה "המעבדים שמופיעים בטבלה ככל הנראה יצאו ברבעון הראשון של 2008"

היות ואני רוצה לקנות מחשב שיספיק לי ללפחות 3 שנים ללא החלפת רכיבים בסיסים כמו מעבד ולוח ועם תאימות לתוכנות ושדרוגים עתידיים אני תוהה מה לעשות

שווה בכלל לחכות ככה בלי מחשב?

מה אתם אומרים, הם יגיעו לארץ במקסימום ינואר-פברואר או שאם אחכה אאלץ להתייבש מעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תשובה חד-משמעית , תמיד אם תחכה תוכל לקנות משהו טוב יותר או זול יותר

כן, אני יודעת (אני בחורה), העניין הוא שאם לא אלך על מארז יקר יותר, עושה רושם שגם ככה אני אחכה איזה חודש למארז..

השאלה גם מתי הכרטיסים צפויים לצאת בארץ.

למישהו במקרה יש תשובה יותר מדוייקת לזה

למשל בכתבה כתוב גם נובמבר, גם רבעון ראשון- שלפי ההקשר5 נראה לי יותר מדוייק. וגם הוא משתרע על 3 חודשים...[br]פורסם בתאריך: 19.10.2007 בשעה 11:49:27

במילא המעבדים החדשים לא יתנו לך כלום אם אתה לא עושה , קנה מחשב עכשיו.

זה דבר שאני לא מבינה ואשמח אם תסביר לי:

למה הם לא יתנו לי דבר ללא OC.

הרי בבסיס הם יותר טובים ומהירים ואם אעשה OC לחדשים או למוצעים כעת, בכל מקרה אמור להיות פער. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינואר אמור להיות בשוק את מעבדי ה-Penryn (חוץ ממעבדי ה- שאמורים לצאת קודם)

מעבדי ה-Penryn אמורים להיות טובים יותר ממעבדי הדור הנוכחי ב-10% בערך (באותו מהירות שעון)

כל מעבדי הדור הנוכחי ומעבדי ה-Penryn מצויינים ל-OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינואר אמור להיות בשוק את מעבדי ה-Penryn

מעבדי ה-Penryn אמורים להיות טובים יותר ממעבדי הדור הנוכחי ב-10% בערך (באותו מהירות שעון)

כל מעבדי הדור הנוכחי ומעבדי ה-Penryn מצויינים ל-OC

אז ינואר :)

השאלה היא האם כאשר אני קונה מחשב שאמור לאחוז לכמה שנים

לפחות 3 ללא החלפת מעבד ולוח ועם תמיכה בחומרה חדשה היה ואצטרך או ארצה וכן תוכנות חדשות ומתקדמות

למשל שדרוג למערכת הפעלה טובה אחרת (בתקווה שמוצלחת מויסטה), או תוכנת אייכותיות אחרות

האם כדאי לחכות ואז לרכוש כפול או אוי מרבע (אם לא יעלה כמו המרובעים הנכחים)

או שהכפולים הנכחיים E6750/E6550 מספיק טובים ויתמכו בדברים אלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מעבדי הדור הנוכחי יהיו טובים לעתיד , אבל ברור והגיוני שככל שקונים מערכת חזקה יותר , היא תהיה טובה יותר לאורך זמן

אם התקציב מאפשר הייתי הולך על מרובע ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של QUAD, לא ירד כמעט לפני מרץ-מאי. המחיר של ה Q6600 הוא קצת יותר מ 1400 ש"ח כיום.

אם אתה קונה עבור משחקים, QUAD כיום יתן לך מעט. (במשחקים חדשים כבר ניתן לראות הבדל) אבל עוד שנה-שנתיים, יורגש הבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליפה וקלן

מרובע ליבות נשמע נהדר וכזה שלא ידרוש שדרוג זמן רב.

לפי המחירים שפורסמו והמחירים של המרובעים הנכחיים מישהו יכול להעריך מה יהיו מחירי מרובעי הליבה החדשים.

האם יהיו כמו אלה שכעת או רחמנא לצלן גבוהים יותר :pissed:

אגב לפי מה שהבנתי הן העתדים והן שני הנכחיים שעליהם חשבתי הם 64 סיביות, נכון?

על המחשב שאקנה אני מתכוונת להתקין PRO שיש לי שאני מעריכה שתומך רק ב- 32 סיביות (אלא אם תגידו לי שניתן לבחור אופציות)

האם ניתן להסיק מכך של- 64 סיביות אין כעת משמעות?

מה תהה המשמעות העתידית של זה?

ואגב, תודה אנשים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שצירפת מופיעים גם המחירים של מעבדי ה QUAD. הזול ביותר הוא בערך במחיר של ה Q6600 ובמהירות זהה פלוס/מינוס.

כפי שאמרתי, אם אתה רוצה QUAD, אין סיבה להמתין. כי רק במרץ עד מאי ירדו המחירים.

לגביי ה 64 ביט. ישנה משמעות אם יש לך למעלה מ 3 ג'יגה. (חובה וינדוס 64ביט כדי לנצל את התוספת)

בשנה האחרונה השתפרו הדרייברים של ה 64 ביט באופן משמעותי, וכיום ההבדל בביצועים, גם במשחקים לא משמעותי. בעתיד, כשהדרייברים והתוכניות יבשילו לחלוטין, כולנו נעבור אל 64 ביט, שמציעה יציבות משופרת, וביצועים קצת עדיפים בדברים שכתובים ב 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתחכי.

1.רוב מעבדי הפנרין יוצאים בינואר עם מחירים אנטרקטיבים.

מרובע Q9300 יעלה כ 266$.

2.מעבדי פאנום יוצאים עד סוף השנה ,ויש שמועות על מחירים אנטרקטיבים מאוד כנגד ה C2Q . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שצירפת מופיעים גם המחירים של מעבדי ה QUAD. הזול ביותר הוא בערך במחיר של ה Q6600 ובמהירות זהה פלוס/מינוס.

כפי שאמרתי, אם אתה רוצה QUAD, אין סיבה להמתין. כי רק במרץ עד מאי ירדו המחירים.

הבנתי :)

לגביי ה 64 ביט. ישנה משמעות אם יש לך למעלה מ 3 ג'יגה. (חובה וינדוס 64ביט כדי לנצל את התוספת)

בשנה האחרונה השתפרו הדרייברים של ה 64 ביט באופן משמעותי, וכיום ההבדל בביצועים, גם במשחקים לא משמעותי. בעתיד, כשהדרייברים והתוכניות יבשילו לחלוטין, כולנו נעבור אל 64 ביט, שמציעה יציבות משופרת, וביצועים קצת עדיפים בדברים שכתובים ב 64 ביט.

כלומר אתה אומר, קלן, שבכל מקרה נעבור למערכות הפעלה חדשות 64 ביט בעתיד. מניחה שעתיד בנושא הזה הוא לא מעבר לשנתיים.

כעת, אתה אומר שבשביל זה צריך לפחות 3 גיגה . הבנתי שהמעבדים תומכים בזה (תקן אותי אם אני טועה) האם לוחות האם (למשל ה- GA-P35-DS3L או ה- GA-P35-)DS3R תומכים בזה או שיהיה אז צורך לשדרג אותם?

אני מציע שתחכי.

1.רוב מעבדי הפנרין יוצאים בינואר עם מחירים אנטרקטיבים.

מרובע Q9300 יעלה כ 266$.

2.מעבדי פאנום יוצאים עד סוף השנה ,ויש שמועות על מחירים אנטרקטיבים מאוד כנגד ה C2Q . ;)

וואלה, טרג'ן? יוציעו עד סוף השנה? הם אמורים להיות יותר מ'סתם ליבות מודבקות' משהו שונה והרבה יותר טוב, לא

אגב ראית על זה במקרה סקירה בעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הרשמי של Q6600 כרגע הוא גם 266$ ל 1000 יחידות.

ככה ש Q9300 הוא לא יותר זול, אלה זהה לו במחיר.

הביצועים גם דומים. מכיון ש Q9300 אומנם מהיר יותר ב 100MHZ מ Q6600 , אבל גם קטן ב 2MB CACHE ממנו.

בקיצור, אם ב QUAD זול עסקינן, אין סיבה להמתין לפברואר. (יהיו בשוק בישראל רק אז)

אם ב Dual , בפרואר תקבלי יותר תמורת אותו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...