ידית למארז חדש שמגיע ללא ידית... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידית למארז חדש שמגיע ללא ידית...

e-d-a

Recommended Posts

היי אני קונה עכשיו מארז שמגיע ללא ידית ואני רוצה לעשות לו ידית..

לקדוח שתי חורים בתקרה של המארז זה שטויות, יש למישהו רעיון איך לעשות ידית? או עדיפות גדולה איפה אפשר להשיג אחת מוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על זה, וזה נשמע האפשרות הכי טובה ונוחה..

אבל חשבתי אולי בגלל שבד"כ אלו ידיות קטנות (וגם הגדולות שבינהם) יש בסיס די קטן, ויצא מצב שכשאני ירים את המארז (הכבד מן הסתם) הפח יתעקם, מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ידית מוכנה אז קבל ידית מוכנה וגם מוארת...

http://www.pccool.co.il/html/index.asp?c=1&sc=83

תכלס אני במקומך לא הייתי עושה ידית ממש גדולה כי הפח של המארז הוא לא חומר עדין שאמור להתעקם כאשר אתה מרים אותו

אז... המלצה שלי תכין ידית בגודל בינוני כמו הידיות המצויות שיש במארזים פשוט תן לה עיצוב משלך ותאמין לי הפח לא יתעקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ידית מוכנה אז קבל ידית מוכנה וגם מוארת...

http://www.pccool.co.il/html/index.asp?c=1&sc=83

תכלס אני במקומך לא הייתי עושה ידית ממש גדולה כי הפח של המארז הוא לא חומר עדין שאמור להתעקם כאשר אתה מרים אותו

אז... המלצה שלי תכין ידית בגודל בינוני כמו הידיות המצויות שיש במארזים פשוט תן לה עיצוב משלך ותאמין לי הפח לא יתעקם.

לא מדוייק.

הידיות המובנות הן בעלות "בסיס" שמחזיק את כל הגג. ידית שמבריגים יכולה לעשות בעיות.

אני מציע לשים שתי ידיות קטנות לרוחב של הגג, במרחק של כ30 ס"מ אחת מהשנייה (אחת מקדימה והשנייה מאחור...). הכוח יפעל על הדפנות של הגג, שמחוזקות יותר (מבחינה הנדסית... החומר אותו חומר) והסיכוי לקימוט יקטן.

את הידיות אפשר לקבע עם ניטים או עם ברגים ואומים... ואם כבר אז אפשר עם בונדו או אפוקסי להחליק את הבסיסים של הידיות (החלק שבו שמים את הברגים...) ולצבוע הכול בצבע אחיד (או בכמה צבעים... איך שבא לך...)

אגב, יש ידיות שהן בעצם צינוריות מכופות עם הברגות בקצוות, הן נראות טוב יותר(לפי דעתי) אבל אם אתה משתמש בהן אז תדאג לשים שייבות (אומים) רחבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...