שאלה בפיענוח מושגים בסיסים: IEEE 1394 ,N/A , 0/1 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בפיענוח מושגים בסיסים: IEEE 1394 ,N/A , 0/1

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

אני יודעת שזה מאוד בסיסי אבל לא מצאתי תשובה מה זה IEEE 1394 (האם בקר כלשהו או שאפילו בזה אני טועה) ומה החשיבות של הדבר..

בנוסף ראיתי (בהקשר זה אבל לא רק) את הצירוף N/A.

האם משמעותו Not Available? ואם כן מה ההבדל בטבלת השוואה (של ייצרן) שבעמודה אחת מופיע הצרוף ועמודה אחת ריקה

אם לא, מהוא ;)

ואם אנחנו כבר בנושא מושגים בסיסיים מה פרוש 1/0 -

הבנתי מההקשר שזה כנראה חיבורים חיצוניים. האם אני צודקת, טועה. אולי ניתן להסביר לי עוד?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ,אם תביאי לינק לאתר שראית את זה שם זה יהיה הרבה יותר מועיל... :screwy:

IEEE 1394 זה FireWire בשמו המקצועי..

http://he.wikipedia.org/wiki/FireWire

טיפל'ה . וזה גם כתוב בסטיקי שלי..

עריכה:

1\0 אם אני מבין למה את מתכוונת מתייחס להתקני קלט פלט בלוח האם.... וגם בעוד דברים.

אבל עקרונית זה מתייחס לחיבורים שניתן לחבר ללוח - התקני קלט\פלט.... כמו חריצי הרחבה PCI וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10X בראל :)

וכן חיפשתי בויקפידיה (גם באנגלית) אבל לא ממש היה ומשום מה התעלמתי מה- 100% של הפיירוויר :kopfpatsch:

טוב מידי פעם חייבים להתנהג בטיפשות, לא? ;D

וקבל לינק...

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_ComparisonSheet.aspx?ProductID=2599,2627,2532,2535,2534,2557

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך ssib (לא שמתי לב שזאת את בהתחלה..)...

long time no see :D

בלינק שהבאת, אם ניקח לדוגמא את העמודה של eSATAII, אפשר לראות כמה דברים.

1 . N\A

2 . י4 (by cable)

3. ריק.

כשזה ריק - אין , כשזה N\A אין . כשזה 4 (by cable) זה אומר שכנראה יש bracket כמו זה לדוגמה:

m_sata-ecp-1.jpg

ורק הערה, I/O.. מסמל שני דברים, זה יכול לסמל חיבורים פנימיים כמו שאמרתי (PCI ,SATA connectors ,24-pin ATX Power connector ובעצם כל חיבור שיש על הלוח.) והשני זה חיבורים חיצוניים (כמו עכבר , מקלדת , , קואקסלי.)

לסיכום - זה מסמל כל דבר שאפשר לחבר על הלוח :cool2:

מה עם ה שלך - יש חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I/O - התקני קלט/פלט (Input/Output). אני לא חושב שזה יכול להתייחס לחיבורי מתח, אלא רק להתקנים שיכולים להכניס למחשב מידע (מקלדת, עכבר) או להוציא מידע מהמחשב (מסך, מדפסת).

אני אתן לדוגמה את התמונה להראות שבאתרי החומרה מתיחסים ל I/O גם כחיבורים פנימים וגם כיחצוניים..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אנחנו כבר בנושא מושגים בסיסיים מה פרוש 1/0 -

הבנתי מההקשר שזה כנראה חיבורים חיצוניים. האם אני צודקת, טועה. אולי ניתן להסביר לי עוד?

היא ציינה שהיא מדברת על חיבורים :)

מה אתה מעשן? :anim-jjd: com.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים מריחואנה לפעמים סתם שורות של טיפקס :jump: :jump:

השתגעת?!? אני צחקתי בקשר לזה - זה דברים לא מצחיקים בכלל - אל תעשה שורות של טיפקס - מריחואנה, זה בבריא תתמקד בזה.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...