רוצה להשתדרג באוזניות - צריך את עזרתכם במהירות - 300-400 שקל או יותר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להשתדרג באוזניות - צריך את עזרתכם במהירות - 300-400 שקל או יותר

Spitted

Recommended Posts

אוקיי, אז מכרתי את הסנהייזר HD201 שלי ועכשיו יש לי קצת כסף ואני רוצה ברמה יותר גבוהה

אני מחפש משהו שפשוט ישמע טוב ואיכותי, עם הדיסקמן שלי [כן זה מה יש]

אני שומע בעיקר דברים שבין רוק למטאל ו-FUNK, אני גם באסיסט ואני מתכוון לחבר אותם למגבר לפעמים

אני לא סובל In-Ear, וכן הייתי מעדיף שיחסום רעשים מבחוץ כמו שה-HD עשה [למרות שאיכות הסאונד היא בעדיפות ראשונה אצלי]

התקציב הוא בערך 300-400 שקל, אבל הוא מאוד גמיש ואם יש לכם משהו איכותי שיביא תמורה טובה לכסף אני מוכן לשלם עוד קצת יותר בלי בעיה

אני רוצה שממש יראו את ההבדל ואני יגיד "וואו" בפעם הראשונה שאשמע אותם [אל תשכחו שהסטנדרטים שלכם גבוהים משלי, והייתי מרוצה מאוד מ-HD201 ואני מחפש משהו שיהיה שיפור מורגש מאלה ואני ממש אשמח]

בקיצור, קצת קשה לי להסביר למה בדיוק אני מתכוון, תרגישו חופשי לכתוב כל מה שעולה לכם בראש

תודה מראש לעוזרים

נ.ב. אתם מכירים אולי חנויות בת"א באיזור דיזינגוף שאפשר לנסות את האוזניות לפני הקנייה? זה יעזור מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הHD201 (או יותר נכון היו לי עד שנתתי אותן לאחותי) וצר לי לבשר לך, הסטנדרטים שלך לא כל כך גבוהים..

במחיר הזה אתה יכול לקנות את הHD212 pro, יש אותן לאח שלי והוא מאוד מרוצה איתן.. באמת אחלה .

אבל באותה מידה אתה יכול ללכת לכל חנות מוזיקה שקרובה לבית שלך ופשוט לנסות (יש חנויות שמרשות..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Equation אני מבקש...

גם אני מבקש... שהעברית תכתב משמאל לימין כמו כל שפה נורמאלית... ורצוי באותיות לטיניות כדי שלא יהייה צורך ללחוץ על אלט.+ קונטרול בכל פעם שרוצים לכתוב שם לועזי... ומה יוצא לי מזה?

בכול אופן, רק רציתי להוסיף שאם לפותח הת'ראד יש עוד שאלות לגבי האוזניות שהזכירו, רצוי להריץ חיפוש כי כבר הוסבר עליהן כל מה שאפשר כמה פעמים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...