מה אתם חושבים על teac 52x24x52 - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על teac 52x24x52

lg

Recommended Posts

הממ...

אם היית קורא קצת דיונים ישנים היית רואה פה לפחות איזה חמישה דיונים על אנשים שבוכים כמה הYAMAHA שלהם עושה בעיות וכמה הוא דופק דיסקים. כמו שקרא לי איתו.

הנה 2 ת'ראדים לחימום שדנים בצורבים שלהם:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=23;action=display;threadid=23632;start=0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=23;action=display;threadid=23865

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע יש לי את הF1 ואני מרוצה ממנו מאוד מאוד מאוד!!! אבל לא שווה לקנות עכשיו אותו מכיוון שכל צורב נותן כרגע את הFEATURES של הימהה ובמחיר זול יותר לך על LITE ON הוא באמת נחמד הייתי אומר TEAC כי הם גם פיצוץ אבל הם ליכלכו עם הצורב 52 שלהם שחפו לו 2 מגה באפר כך שאין שום סיבה מיוחד לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב תבאפר מניסיון אני יודע שאני יכול לגלוש אם 2 באפר ולעשות מה שבא אז שיצרוב קצת יותר לאט זה עניין של 20 שניות מקסימום בכל מקרה לא עוזר לי כל אחד אומר משהו אחר ואני פשוט לא מסוגל להמר

אגב סוסלס אז מה אם אתה מרוצה כמה זמן יש לך אותו?

אני בטוח שלא יותר משנה רק שתדע שאני עם צורב ימאאה ובשנה וחצי הראשונים ממש הייתי מרוצה צרב מהר ולא דפק שום דבר ובמיוחד שצרב על כל דיסק אז אני לא חושב שאתה יכול לדבר על ימאאה כחברה אמינה אז בכל זאת אני לא סומך על ימאאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת חלשה יותר תנצל את הבאפר בצורה משמעותית יותר. לעומת זאת, מערכת מהירה יותר, יחסית, לא תצרוך יותר מידי את הדבר. באפר גדול יותר יעזור למערכת חלשה יותר לתפקד ולצרוב בהצלחה את המידע ע"ג המדיה. במערכת חזקה יותר ינוצלו פחות משאבים, דבר שיביא לאפשרות של ניצול יותר משאבים. כלומר, יהיה אפשרי להפעיל יותר ולנצל יותר ממשאבי המערכת. , תוכנות ומשחקים.

כשאני אומר מערכת חזקה וחדשה, הכוונה היא לא לשיא הטכנולוגיה עם המהירויות הגבוהות והביצועים הטובים. P3-800 ואף 500 יכולים להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה TEAC, והרגע סיימתי להוריד את DFBHD, לא משנה, זה 775 וצרבתי את זה תוך 3 דקות במהירות 32.

אני אומר לכם אחלה צורב!!! ה RECORDER BUFFER עוד לא ירד לי מתחת ל 98% בשום צריבה, הוא מהיר, איכותי ויש עליו אחריות לשנתיים.

אגב משהו יודע מה היא מהירות ה MAX של דיסקים של SILVER LINE??? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לי את הF1 ואני מרוצה ממנו מאוד מאוד מאוד!!! אבל לא שווה לקנות עכשיו אותו מכיוון שכל צורב נותן כרגע את הFEATURES של הימהה ובמחיר זול יותר לך על LITE ON הוא באמת נחמד הייתי אומר TEAC כי הם גם פיצוץ אבל הם ליכלכו עם הצורב 52 שלהם שחפו לו 2 מגה באפר כך שאין שום סיבה מיוחד לקנות אותו.

מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לי את הF1 ואני מרוצה ממנו מאוד מאוד מאוד!!! אבל לא שווה לקנות עכשיו אותו מכיוון שכל צורב נותן כרגע את הFEATURES של הימהה ובמחיר זול יותר, לך על LITE ON הוא באמת נחמד, הייתי אומר TEAC כי הם גם פיצוץ אבל הם ליכלכו עם הצורב 52 שלהם ששמו לו 2 מגה באפר כך שאין שום סיבה מיוחד לקנות אותו.

מה?

ההודעה תוקנה מקווה שתבין עכשיו ;D

לגבי הבחור ששאל איזה מהירות מקסימלית יש לדיסקעם של SIKVERLINE אז היא X40 יש דגמי X32 אבל החדשים זה X40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התגובה שמישהו כתב שהוא ראה 5 ת'רדים של אנשים בוכים על בלה בלה בלה ...

אז ככה ...

א. אלו רק 5 אנשים מתוך אלפים שקנו צורבי ימאהה וזה לא אומר כלום .

ב. זה לא אומר כלום כי יש לי צורב של ימאהה 4X4X16 SCSI ולפי המהירות אפשר להבין שהוא עתיק ואני עדיין צורב איתו ללא שום בעיות ולא היו לי איתו אף פעם בעיות ! אף פעם זה כבר במשך 4 שנים . :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ...

ב. זה לא אומר כלום כי יש לי צורב של ימאהה 4X4X16 SCSI ולפי המהירות אפשר להבין שהוא עתיק ואני עדיין צורב איתו ללא שום בעיות ולא היו לי איתו אף פעם בעיות ! אף פעם זה כבר במשך 4 שנים . :o

קודם כל תודה על התמיכה, עכשיו לגבי ב:

לאחד החברים שלי יש YAMAHA IDE 4X8X16 הוא איתו גם בסביבות ה - 4 שנים ולא היה לו שום בעיה והוא עד היום צורב עם זה דיסקים.

אני רוצה שגם תבינו שהוא לא בן-אדם שצורב פעם בשנתיים, הוא חרש על הצורב חבל על הזמן ולא הייתה לו שום בעיה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורבים של Yamaha הם בכל זאת הצורבים שנטים להתקלקל יותר מהצורבים של חברות אחרות.

לא פגשתי אנשים עם בעיות בSCSI או בF1, אבל ביתר הצורבים של החברה אני שומע רק בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ...

כן.. הבנתי..

הם רק חמישה אנשים מתוך אלפים ואתה עצמך וישותך הם רוב מוחלט של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני הוא הרוב ואני הוא הצודק??? רק אמרתי שקל לך לכליל זה הכל ... הביאתי רק תופעה הפוכה למה שאתה סיפרת אתה הוא הזה שמכליל לא אני ...

ו NIKE ממי אתה שומע רק על בעיות ? אני בעצמי בפעם הריאשונה בחיים שלי שומע בפורומים האלה בעיות על הצורבים של YAMAHA אז מה תגיד על זה? לצערי יש לי רק חבר אחד עם צורב של ימאהה ואין לו בעיות, אבל אצל המוכר שאני קונה ממנו חומרה הוא תמיד אומר דברים טובים על YAMAHA ותמיד ממליץ עליהם כעל אמינים והוא מוכר המון צורבים, לכן אני מאמין לו יותר ממה שאני מאמין לך . בקשר לביצועים אולי אתם צודקים, אבל על האמינות של YAMAHA אני לא מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIKE למה מתעצבן מכל דבר קטן? אתה כותב דברים חכמים אבל התגובות הבוטות הללו ממש לעניין אני לא מאמין שהוא התכוון לפקפק בידע שלך אלה רק להגיד מה שהוא חושב בנושא.

כמו שאומרים TAKE IT EASY LIFE IS SHORT ENOUGH ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...