מה אתם חושבים על teac 52x24x52 - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על teac 52x24x52

lg

Recommended Posts

ה F1 קיבל EDITORS CHOISE ויש לו בהחלט קריאה מצויינת וכתיבה מצויינת אפילו בקושחה הראשונה שלו וזה לא אני צרבתי דיסק ב 1:40 אלה מישהו אחר פה ואני הערתי על זה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל לnova ולSouless ולכל מי שעזר תודה רבה רבה

לnova דיברתי עם בעל החנות והיא החנות simpletech שכולכם מכירים והוא המליץ רק על לייט און והוא מחר כבר

כמה שנים תצורבים האלה ולא הייתה תלונה לאומת הטיאק שכן היה והוא מחר כבר יותר מ200 חתיכות של הלייטאון

והטיאק בקושי שלושים והיה כמה תלונות על טיאק וכל מי שמכיר אותו יודע שיש לו הבנה גדולה במחשבים אבל בכל זאת אני

מעוניין לשמוע עוד המלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..

כמובן שמסתתר איזשהו אינטרס מאחורי הלייטאון.

רק זכור: כל בחירה שתעשה כן תהיה מעולה.

ואני מבין אותך בהתלבטות שלך כי אני לפחות מאמין שצריך לחפש את המשובח ביותר בין הטובים ביותר.

בכל אופן, לא דברת איתו בנוגע למדיניות החזרת המוצרים.

תשאל אותו האם במידה ואתה לא מרוצה ממוצר מסוים ניתן להחזירו ולקחת (בתוספת תשלום) מוצר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לי יש את ה TEAC כבר שבוע וקצת, צרבתי עליו בסביבות ה 10 דיסקים.

צורב מצוין, מהיר, איכותי.

בעיה היחידה באמת שבנתיים לא צרבתי דיסק מעל מהירות 32 אבל אני חושב שזה הדיסקים ולא הצורב.

אני ממש ממש ממליץ עליו - אבל :nono:

YAMAHA צורבים הכי תותחים שיש - אם אין לך בעיית תקציב לך על YAMAHA, הבאסה היחידה בהם שהם סגרו את אגף הצורבים שלהם באירופה וישראל - זה סיכון שתצטרך לקחת.

הLITE-ON, לא יודע מה זה הצורב הזה, שמעתי שהרבה ממליצים עליו.

לסיכום קח TEAC! (הייתי אומר לך לקחת YAMAHA כי אמרת שיש לך כסף אבל העובדה שהם סגרו את הסניפים בישראל היא סיכון גדול מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי ימאאה ואני מזה לא מרוצה ואמרתי שאין לי בעיית תקציב עם טיק ולייטאון אבל אפשר להוציא תימאאה אבל לא שמעתי מהרבה

שהוא משהו אז......

ושוב לא רוצה להמר

ואגב אני לא אקנה צורב 52 כפול בשביל לצרוב עליו במהירות 32 זה לא העיקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי.. אתה חשבת קצת על מה שכתבת לפני שלחצת POST?

קודם כל, אני מברך אותך על קניית ה TEAC אבל חוצמזה..

ימאהה לא סגרו סניפים אלא הם סגרו הכל.

את כל מחלקת הצורבים הרגילים שלהם.

סיכוי טוב שלא יהיה צורב מתקדם יותר מימאהה בזמן הקרוב ואולי טוב שכך.

אז איזה סיכון הוא לוקח כבר?

למה שזה יהיה אכפת לו כל עוד יש לו אחריות?

חוצמזה, למה נראה לך שהם (ימאהה) הכי "תותחים"?

כמעט כל פיצ'ר (חוץ מהטאטו וגם בזה אני מטיל ספק. במישור הפרקטי) שיש בו ניתן למצוא בצורבים אחרים ובמחיר טובים יותר.

אגב, איזה דיסקים אתה צורב נכון לעכשיו על הTEAC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין בעיות תקציביות אז למה לא לחשוב בכיוון ה ? הם הכי אמינים והם מקום 1 ... אבל מבחינת ביצועים ה TEAC לוקח את כולם והיתה פה באתר חדשה על כך לפני מספר חודשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUG2000

אם אתה מדבר על ביצועים אז אתה טועה הלייטאון לוקח כיום כל צורב ב=מבחינת ביצועים הכוננה מהירות הוא הכי מהיר

בכל בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב SILVER LINE, אגב לגבי ה"תותחים" הכוונה שהם צורבים שהרבה מהחברים שלי קנו ולא שמעתי תלונה אחת!!! לדעתי אלו הם צורבים אמינים ביותר! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב SILVER LINE, אגב לגבי ה"תותחים" הכוונה שהם צורבים שהרבה מהחברים שלי קנו ולא שמעתי תלונה אחת!!! לדעתי אלו הם צורבים אמינים ביותר! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתחיל לפרט לך דגמים כי אני לא יודע ויש הרבה - 7 חברים שלי קנו את הצורבים של YAMAHA

הם לא פריירים כל אחד קנה את הצורב המתקדם והאמין ביותר שYAMAHA הציעה בזמן הקנייה.

לאף אחד מהם לא הייתה תלונה רצינית !!!

TEAC זה התשובה

תאמין לי אני משתמש בו :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...