גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

כשהירו מאט את הזמן וגונב את החרב (המזוייפת) מהמוזיאון יש לו פוזה של לחימה מול שחזור של דינוזאור ועל זה היה הציור.

ד"א זה רק אני או שהעונה השניה ממש על הפנים? רוב העלילה צפויה והדמויות החדשות לא מעניינות כ"כ חוץ מזה, אני היחיד

שמתחשק לו לירות RPG על הילד המעצבן כשהוא עף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה ששניכם פפסתם.. ::)

לא זוכר באיזה פרק זה היה אבל הירו היה במוזיאון עם שחזור של הדינוזאור ועשה את עצמו כאילו הוא נלחם בו, באותה צורה כמו שהיה בציור.

MaPaKaHbeC, הודעה ממש לא לעניין.. אם הסדרה לא מעניינת אותך אל תכנס לדיון.

האמת שאני רואה את הסידרה וגם זה כשאין מה לעשות, אבל לדבר על מה שקורה בסידרה? אולי באופן חד פעמי אם היה משהו ממש מעניין אבל על כל פרק?

צר לי שאני הראשון שאומר לכם את זה אבל אתם חסרי חיים חברה...

כשהירו מאט את הזמן וגונב את החרב (המזוייפת) מהמוזיאון יש לו פוזה של לחימה מול שחזור של דינוזאור ועל זה היה הציור.

ד"א זה רק אני או שהעונה השניה ממש על הפנים? רוב העלילה צפויה והדמויות החדשות לא מעניינות כ". חוץ מזה, אני היחיד

שמתחשק לו לירות RPG על הילד המעצבן כשהוא עף?

כן, העונה הנוכחית צפויה ומשעממת ומשחק שמזכיר איזה אופרת סבון....אכזבה,

אני מרגיש כמו איזה זקנה שרואה אופרת סבון, במיוחד כששני דמויות מנהלות דו שיח ואחת הדמויות מסתכלת לכיוון המצלמה, עלוב.

סמיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א זה רק אני או שהעונה השניה ממש על הפנים?

העונה השנייה לא על הפנים, רק טיפה פחות מוצלחת מהראשונה (שאני מקווה שזה רק לבנתיים, ולא ימשיך ככה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

דרך אגב רציתי לפתוח ת'רד אתמול בקשר לשביתת התסריטאים,

כיצד השביתה הזו תשפיע על הסדרות שאנו צופים?

סדרות כגון:

heroes

chuck [אגב היום פרק ענק!! ]

journeyman

gossip girl

south park

smallville

30 rock

וכו' וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, עוד אחד שרואה 30 Rock! יפה יפה

בקשר לסדרות האנימציה זה לא ישפיע, בגלל שלוקח להכין פרק אנימציה קרוב לחצי שנה (לא יודע מספר מדויק) ולכן העונה כבר הסתיימה מבחינת תסריט.

לגבי תוכניות האירוח והריאליטי זה אומר מוות (כי הן נכתבות באופן יומי). ואכן מעכשיו קונאן ישודר בשידורים חוזרים.

לגבי הסדרות המתוסרטות הרגילות זה משתנה. יש סדרות שהתסריט שלהן כתוב לכל העונה ולכן זה בסדר. יש סדרות (כמו הירוס, למשל) שכותבים באופן מתמשך וזה אומר שהיא תקטע באמצע.

אגב הירוס, אומרים שהתסריטאים כתבו סיום אלטרנטיבי לעונה בפרק 11 :P

נקודת אור אחת היא שעכשיו קריסמס ויש את תוכניות הספורט והתוכניות המיוחדות לחגים כך שממילא סדרות לא ישודרו בתקופה הזו, אז אולי אחרי התקופה מנהלי האולפנים יחליטו להגיע להסכם.

בקשר לסמולוויל אין לך מה לדאוג אגב, גם ילד אסייתי בן 8 יכול לכתוב את התסריט ואתה לא תראה הבדל ברמה :smile1:

(קרדיט: רוב הפרטים נלקחו מעין הדג).

עריכה: לא אכפת לי מה יקרה, העיקר שהכלבות לא יקחו את דקסטר, אחרת לא יהיה טוב :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF הייה בפרק הזה???

ספויילרים...

הוירוס שהרג את כולם הייה תוצר מהמוטציה שהוא עבר בניקי או משהו אחר? ויש bad guy חדש סיפור... good :smile1: אומנם סיילר משעשע, אבל קצת נמאס שהוא לבד... אגב, מה קורה עם האירית הכוסית?

ולמה פיטר לא יכול להשתגר שוב כשהוא חוזר?

בעעעעע כמה פרטים גילו ככה עדיין חסר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF הייה בפרק הזה???

ספויילרים...

הוירוס שהרג את כולם הייה תוצר מהמוטציה שהוא עבר בניקי או משהו אחר? ויש bad guy חדש סיפור... good :smile1: אומנם סיילר משעשע, אבל קצת נמאס שהוא לבד... אגב, מה קורה עם האירית הכוסית?

ולמה פיטר לא יכול להשתגר שוב כשהוא חוזר?

בעעעעע כמה פרטים גילו ככה עדיין חסר :P

כן הווירוס שיהרוג את כולם זה מה שניקי הזריקה לעצמה

סוף סוף גם באד גאי נורמלי... המוטנט הראשון (לפי השם ADAM) וכבר רמזו לנו שלא רק שהוא מתחדש אלה הוא גם שולט על מזג אוויר (שהיה שלג במקום טורנדו)

האירית הכוסית נשארה בעתיד ועכשיו בעצם זה דיי יוצר פראדוקס

תמיד היה בעיה עם הכוח של הזמן... הם לא יכולים להשתגר לכל מקום שהם רוצים... אלה רק לנקודות ספציפיות (כמובן בשביל לשמור על העלילה במקום פשוט להשתגר למתי שהאיש הרע נולד ופשוט להרוג אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז קנסאי במשך כמה מאות שנים הסתובב בעולם, דפק בחורות, וכולם הם ילדים שלו? ::):smile1:

ואיך הוא הגיע לשלוט על מזג האוויר :s05:

הוא גם נהייה מהיר משו... זה הוא זרק את אבא של הירו מהגג, וישר נעלם- אז גם אם לקח לו שנייה להתרפא, עדיין החבר הייה צריך לראות אותו בורח...

לגבי הוירוס, זה בעייה... כי עכשו לא יוכלו לעצור את המגיפה, לא? וחצי מהגיבורים כבר בטח נדבקו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...