שוב HWZONE עושה טעות לאחד מחברי הפורום ולא אכפת לאף אחד! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב HWZONE עושה טעות לאחד מחברי הפורום ולא אכפת לאף אחד!

moshikoko

Recommended Posts

בפעם שעברה חבר שלי ( CHENRP - חבר כאן בפורום) קיבל באן שלא לצורך והסירו את ה BAN רק בגלל שאני פניתי אל המנהלים. הוא לא קיבל התנצלות עד עכשיו!

אתמול הוא קיבל אזהרה ועכשיו הוא לא יכול לכתוב שום הודעה. זו ההודעה שהוא קיבל:

"מצטערים chenrp, הושעת מלפרסם או לשלוח הודעות .

ספאם. אזהרה רביעית. "

אך הוא היה בBAN לחודש שלם והשתקה מלפני כחצי שנה כעונש על האזהרה השלישית ואמרו לי מנהלי הפורום כי האזהרות ימחקו לאחר העונש.

מדוע לא נמחקו לו האזהרות? מדוע הוא חסום ולא יכול לשלוח הודעות פרטיות? הרי הבטיחו לו מנהלי הפורום כי כל האזהרות ימחקו.

ממש חבל שיש אנשים שתורמים ועושים רק טוב להקהילה אך לא מתגמלים אותם. להיפך, נותנים להם עונשים שלא לצורך.

חבל שכזה פורום מתדרדר. זו דעתי ודעת הרבה חברי פורום רבים.

אני לא אעשה סקר כי גם אותו יעיפו אבל זו המגמה. יותר ויותר אנשים מקבלים BAN ואזהרות ועונשים מוגזמים.

חבל...

מנהלי הפורום, אנא טפלו ב CHENRP והסירו לו את האזהרות כפי שהבטחתם לו. אמורה להיות לו אזהרה 1 ולא 4.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא לא יכול לפנות לאף אחד היום חוץ ממני כי אני חבר שלו.

ב. זה חשוב שכולם ידעו ש HWZONE עושים תעויות.

הנה ציטוט מאחד המנהלים שקיבל CHENRP

"ישנם חוקים האזהרות הקודמות נמחקו

ושוב זה מתחיל מאזהרה ראשונה"

חוץ מזה, מה רע בלפנות בפומבי? CHENRP פנה אל האתר דרך "צור קשר" הם לא מתיחסים אז למה לא? זה פורום בנושא כללי. מותר לדבר כאן על דברים כלליים שמפריעים לי. וזה מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, חלקית.

כולם עושים טעויות, אפילו, תאמין או לא, המנהלים של HWzone.

ואפילו לא קצת.

בקשר לפתיחת הת'רד, הרי ביקשו ממך כבר לא לפתוח, לכאורה זה מפריע לך, אבל העובדה שאתה לא מציית להוראות האלה

אתה סתם תיצור לעצמך [ולחברך] בעיות נוספות וללא ספק מיותרות.

אם לא תיקח ברצינות את מה שאומרים לך, לא יקחו אותך [ואת חבר שלך] ברצינות גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש פה קצת חוצפה למנהלים למשל Dennis נועל כמעט כל דיון שלישי פה שמגיע לנושאים החמים של היום, שדווקא לאלה אני הכי מחכה ואני רואה שהם חסומים כי לו אין יותר כוח למה שאומרים שם...

ואם אתמול מישהו אמר משהו ופתאום דניס אמר לו "כן כן..." כאילו הוא מזלזל בו, והוא מנהל!

ואחרי שהעירו לו הוא הפסיק, אבל לא הייתה שום התנצלות...

אבל, הוא עוזר הרבה מאוד לאנשים, תראו את התגובות שלו ופעיל מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות מנהל פורום זו עבודה קשה וכפוית טובה, אתם צריכים לזכור שהם לא מקבלים על זה כסף... אבל למרות זאת, זה לא נותן להם לגיטימציה לעשות שימוש אגואיסטי בכוח הזה. כמנהל יש צורך בהרבה יותר שליטה עצמית. אתה גם אמור להוות דוגמא, וגם להתעלם משיקולי אגו, כמו שדניס לא עשה. לנעול דיון כי הדברים של הצד השני לא מסתדרים טוב עם מה שאני חושב, זה פשוט סתימת פיות. מה הטעם בפורום אם רק חלק קטן מהדעות יכול להיות מיוצג והחלק האחר מושתק לפי גחמות רנדומליות? אם אדם לא מתאים לנהל, אפשר לשחרר אותו. לא כולם טובים בזה וזה בסדר. ותורידו לבחור המסכן את הבאן, אל תתנו לו ליפול ככה בין הכסאות. אפילו פה נגע הבירוקרטיה השתלט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...