מספר שאלות בנוגע לכרטיסי זיכרון ומעבדים. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע לכרטיסי זיכרון ומעבדים.

idan100

Recommended Posts

שלום, חיפשתי באתר חומר, קראתי רבות וקיבלתי תשובות לרוב שאלותיי.

אך, ישנם מספר שאלות שלא מצאתי עליהן תשובות:

1. האם ניתן להרכיב על המחשב 2 זכרונות, אחד במהירות 667MHZ ואחר במהירות 800MHZ?

2. האם ישנו הבדל מהותי בין זיכרונות 667MHZ לזיכרונות 800MHZ(אני לא מבצע אוברקלוקינג).

3. קיבלתי הצעה לרכוש כרטיס זיכרון Corsair 2GB Kit Value Select DDR2-667 (2x1GB) C2GG667KB, האם החברה Corsair טובה, והאם כרטיס הזיכרון הזה טוב(או שניתן למצוא כרטיס זיכרון טוב יותר ב-400 ש"ח)?

ושאלה נוספת בנוגע למעבד-האם כדאי לרכוש קירור למעבד(מסוג Cooling Freezer 7 Pro, בעלות של 125 ש"ח) גם אם אני לא אוברקלוקינג?

תודה רבה לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, אז שניהם יעבדו ב667

2. לא, קיים הבדל אבל לא עקרוני

3. ההצעה בסדר, במחירים כאלו אין הבדל בין החברות המוכרות השונות, כל עוד אתה מקבל אחריות והמחיר בסדר (ו400 שקל זה אחלה מחיר)

קירור למעבד? איזה מעבד?

לדעתי לא, אם אתה מחפס יותר שקט אז אולי כן, אבל רק כשכבר תקבל את המחשב ותראה שאתה לא מרוצה מהקירור הקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה בראל, אבל עד כמה שהבנתי בכרטיסי זיכרון לא משתלם להתפשר על איכות. ההבדלים במחיר לא הכי גדולים, ואני מעדיף להוסיף עוד 40-50 ש"ח ולקבל מחברה עם שם.

מבול, תודה גם לך על התשובות. ההבדל בין 667 ל-800 עומד על 30-35% במחיר, השאלה היא האם השקעה עוד כ-30-35% במחיר תספק לי איכות גבוהה ב-30-35% או פחות? כי עד היום יעצו לי לרכוש 800, ואז הגעתי לאתר הזה ושינו לי את כל 'תפיסת העולם'.

האם ההבדל בין 667 ל-800 הוא כל כך מזערי?

ובקשר לקירור, המעבד הוא Intel 2 Duo E6750 2.66Ghz Conroe OEM E6750T, האם כדאי לקנות לו קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 667 ל 800 הוא גדול רק כשמדובר בOC, ל E6750 יספיק גם 667 כדי לא להגביל אותו והביצועים יהיו דומים מאוד לזכרונות 800, ההבדל קטן ובטח לא שווה תוספת מחיר של 35 אחוז...

PQI זה חברה עם שם.

קירור, כמו שמבול אמר , אם אתה מחפש יותר שקט וקירור שתוכל גם לעשות איתו OC אז כן שווה להשקיע....אחרת הקירור סטוק מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...