היום ב6 הפגנה של המורים בת"א - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום ב6 הפגנה של המורים בת"א

idofr

Recommended Posts

הייייייייי שלום לכול הנופשים עקב שביתה שבקצב הזה די דופקת לנו את הבגרויות

קיצר היום מתייקמת הפנגה של אירגון המורים במוזיאון ת"א (ברחבה שם ) ההפגנה מתחילה ב6 ו....אין לי ממש מושג מתי היא נגמרת אני רק יודע שגם התלמידים מוזמנים להביע הזדהות הבצפר שלנו אישית דאג להסעות לכל התלמידים שרוצים להגיע ומקווה לראות שם עוד הרבה תלמידים שיהיה קצת מעניין, הרבה שכונה ואולי השביתה תיגמר קצת יותר מהר בזכות זה... נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חראות שכמותם, הם רוצים כסף כדי שיוכלו לקנות עוגות לחדר מורים ולארגן שביתות גרנדיוזיות כשייגמרו להם, כדי שיוכלו לבקש עוד כסף כדי שיוכלו לקנות עוגות...

אני שונא מורים, הגיע הזמן לשלוח אותם להשתלמות ברוסיה, עדיפות לסיביר

המורים הרוסים קצת פוצים בדר"כ, אבל עם ידע "קצת" יותר רחב ממורה שמן מסמינר הקיבוצים.אה כן, ויש להם רגליים על הקרקע.....

מספיק להשתמש בתלמידים כמגן אנושי ולהגיד שטובת התלמיד חקוקה על הדגל של משרד החינוך - עוגות לחדר המורים חקוק עליו

:bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חראות שכמותם, הם רוצים כסף כדי שיוכלו לקנות עוגות לחדר מורים ולארגן שביתות גרנדיוזיות כשייגמרו להם, כדי שיוכלו לבקש עוד כסף כדי שיוכלו לקנות עוגות...

המורים הרוסים קצת פוצים בדר"כ, אבל עם ידע "קצת" יותר רחב ממורה שמן מסמינר הקיבוצים.אה כן, ויש להם רגליים על הקרקע.....

מספיק להשתמש בתלמידים כמגן אנושי ולהגיד שטובת התלמיד חקוקה על הדגל של משרד החינוך - עוגות לחדר המורים חקוק עליו

חח אתה די צודק..תיכנסו לחדרי מורים במיוחד אחרי ימים מיוחדים שמביאים עוגות וזה ממשרד החינוך..מביאים להם איזה 100 הם מוכרים רק 50..

נכנסתי לחדר מורים אחרי יום אחד שחילקו..בעע מה זה כל השולחן מלא עוגות..בסוף לא היה להם מה לעשות עם זה אז ניסו לחלק לילדים בכיתות באמצע השיעור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת פוצים? :x

[אין לי מורים רוסים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...