בית ספר עזרה(לא עבודות או משו כזה) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר עזרה(לא עבודות או משו כזה)

The_MG

Recommended Posts

טוב שלום,

אני לומד אכשיו בביה''ס גדול מאוד בצפון אכשיו לפני 1/2 שנה עברתי מביה''ס קטן (200 ילדים בכל ביה''ס 1-2 כיתות בכל שיכבה או איך שלא כותבים את זה) (כיתות ז-י'ב)

אכשיו אני לומד בביהס שרק בשיכבה שלי יש 230 ילדים

בבית ספר ממש אין לא לומדים אבל ממש (בחדש) ואני רוצה שתהיה לי בגרות טובה ולא סתם משו.

לא מסלקים אף אחד כשבביהס הישן סילקו כ 3 ילדים בחצי שנה.

יש לי אפשרות לחזור לביה''ס הישן אבל זה גם עולה ממש הרבה 2000שח בלי הסעות שזה ההורים שלי עובדים 5ק''מ משם.

הבעיה שלי היא שאני רוצה ללמוד מחשבים ובביה''ס הזה(הישן) המגמה ממש חלשה ובביה''ס החדש היא ממש חזקה אבל מה זה עוזר לי אם שום מורה לא זוכר אותי ואפילו לא זוכר את כל הילדים שלומדים שם כבר 2שנים

אין לי מושג מה לעשות בביה''ס החדש רוב הסיכויים שאני לא אלמד טוב והציונים שלי התרסקו (מ 80-90 ל 60-70)

ובביהס הישן אני לא אוכל לילמוד מה שאני רוצה אבל לפחות בכל השאר אני יהיה טוב (במיחד בכל המדעים למינהם שם זה ממש חזק)

דרך אגב נאלצתי לעבור ביה''ס ביגלל שעברתי דירה.

תעזרו לי בבקשה תיעצו לי אני ממש חייב לחשוב על זה כי אם אני אחכה עוד כמה חודשים זה לא יהיה שווה כבר.

אני כיתה ח' אכשיו

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכסף לא מפריע לכיס, אז לך לבית הספר הישן.

אם הבנתי נכון בבית הספר הישן יש פחות תלמידים + מקצועות מדעיים [איזה?] ברמה גבוהה.

ומחשבים אתה יכול ללמוד תמיד באופן עצמאי, לרכוש ספר טוב ופשוט ללמוד ממנו, במידה ואתה לא מבין או לא מצליח משהו, תמיד תוכל למצוא

פיתרון או עזרה באינטרנט, או אפילו פה, בפורום תכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתהיה בבית ספר שאתה עכשיו

אני לא יודע איפה אתה לומד, אבל בערים גדולות בבתי ספר תיכוניים יש בין 10-15 כיתות בשכבה,

אז 230 זה בערך 8 בשכבה זה סביר, אולי לא אידילי אבל גם מכין אותך לעולם הגדול, ותראה גם שעוד כמה זמן הם כן ידעו מי אתה

כי פשוט ככה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה סתם נלחץ, במילא תצטרך לשפר בגרויות (רוב הסיכוים) לפני הלימודים האקדמאיים, כי לדברים שווים צריך ציון 100 ומעלה או משו, וציונים בביצפר (כולל בגרויות) די שווים לתחת. רק תעשה בגרות מלאה, יותר מזה לא יעזור. חוצמזה שאתה בונה על עתיד במחשבים ופה מלמדים אותך מחשבים, ככה שאולי תוכל להמשיך עם זה לצבא או משו בכיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר לי לעשות את המינימום של המינימום ואז לשלם טונות של כסף על השלמות אחותי היתה בזה והיא השלימה רק פיזיקה ב הרבה כסף שלא ממש יש.

יש מספיק כדי ללחת לבית ספר השני אבל לא בישביל להשלים את כל הבגרויות.

וזה מוביל אותי לעוד משו אולי אני אעבור לביהס הקודם ואני ישלים את המחשבים אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה סתם נלחץ, במילא תצטרך לשפר בגרויות (רוב הסיכוים) לפני הלימודים האקדמאיים, כי לדברים שווים צריך ציון 100 ומעלה או משו, וציונים בביצפר (כולל בגרויות) די שווים לתחת. רק תעשה בגרות מלאה, יותר מזה לא יעזור. חוצמזה שאתה בונה על עתיד במחשבים ופה מלמדים אותך מחשבים, ככה שאולי תוכל להמשיך עם זה לצבא או משו בכיון.

למה אתה כל כך בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה? שהוא ימשיך עם המחשבים או שבגרות זה לא כזה חשוב? שמע ברור שאם אפשר לעשות עדיף, אבל לאכול על זה כאלה .. מן הסתם בגלל שאני אחרי זה אני חכם גדול לדבר. עם כל הלחץ והשטיפת מוח הגיוני שהוא ילחץ. שמע אז בנאדם (פותח הדיון)- שכח ממה שאמרתי, תילחץ, תתיידד עם חננות ושכח מהכל חוץ מהלימודים. ככה גם תצא עם אחלה בגרות וגם עם מחשבים ברמה גבוהה. הרבה כסף תצטרך להוציא כנראה גם אם תיתן את התחת שלך, כי לא הרבה אנשים עושים בגרות בממוצע 95 ומעלה... לא שאני חס וחלילה מזלזל בך, פשוט מההיכרות עם הסביבה הקרובה הרוב המוחלט היה חייב לשפר/להשלים בגרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה? שהוא ימשיך עם המחשבים או שבגרות זה לא כזה חשוב? שמע ברור שאם אפשר לעשות עדיף, אבל לאכול על זה כאלה .. מן הסתם בגלל שאני אחרי זה אני חכם גדול לדבר. עם כל הלחץ והשטיפת מוח הגיוני שהוא ילחץ. שמע אז בנאדם (פותח הדיון)- שכח ממה שאמרתי, תילחץ, תתיידד עם חננות ושכח מהכל חוץ מהלימודים. ככה גם תצא עם אחלה בגרות וגם עם מחשבים ברמה גבוהה. הרבה כסף תצטרך להוציא כנראה גם אם תיתן את התחת שלך, כי לא הרבה אנשים עושים בגרות בממוצע 95 ומעלה... לא שאני חס וחלילה מזלזל בך, פשוט מההיכרות עם הסביבה הקרובה הרוב המוחלט היה חייב לשפר/להשלים בגרויות.

שמע אני לא חננה והבעיה היא שבאזור שהחננות הם 1/20 זה דיי קשה ללמוד אבל בביהס הישן היחס היה 10/25 (הכיתה שלי אז ואכשיו בכיתה החדשה יש 40 תלמידים)

דרך אגב שני בתי הספר בעלי אותו שטח דיי גדול אבל בביהס הישן זה ביה''ס קיבוצי לשעבר אז השטחים טיפה יותר גדולים אבל ביגלל שיש פחות כיתות ודרך אגב ברוב יש כיתה אחת נורמלית וכיתה אחת תיפולית שיש בה משו כמו 10-15 ילדים ברוב והיה דיי קשה היתקבל לביה''ס, עשו לנו מבחנים וזה לא כמו בכל בתי הספר כאן באמת לא קיבלו ויש להם זכות לא לקבל ביגלל שהיחידים שהם חייבים לקבל אותם זה את הקיבוצניקים שהרוב לומדים טוב ולא ממש חננות.

ועוד משו טוב שהיה שם זה שכולם (20/25 בלי הקיבוצניקים) הם רוסים כמוני ויש כיתת עולים ומרכז למידה שדיי כיף שם ובכל זאת לומדים.

אבל משו נגד לעבור ניזכרתי שאכשיו אני במשו כמו מצויינות במטמטיקה (אין לי מושג איך היתקבלתי) אבל אני שם אז כאן עושים בגרות בכיתה י/יא/י'ב בכל שנה מיבחן לומרות שבכיתה ז' אמרו שנעשה בכיתה י' שני מבחנים ואחד ב י'א שביגלל זה לא חשבתי לעזוב קודם.

טוב חפרתי מספיק :-X תודה אם קראתם ותודה על התגובות זה ממש חשוב לי(תמשיכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...