Assassin's Creed - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed

Godmoney

Recommended Posts

באמת נראה משחק יפה אבל אני לא מבין למה יש לו חץ וקשת אם הוא לא משתמש בהם ..בסירטונים רואים אותו זורק סכינים על כאלה רחוקים אז למה בכלל יש לו קשת אם הוא לא צריך אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה משחק יפה אבל אני לא מבין למה יש לו חץ וקשת אם הוא לא משתמש בהם ..בסירטונים רואים אותו זורק סכינים על כאלה רחוקים אז למה בכלל יש לו קשת אם הוא לא צריך אותה?

אין לו חץ וקשת, יש לו סכינים בתור Long range.

3 שדרוגים לחרב, אתה מתחיל עם אחת, משדרג אותה ומקבל עוד אחת אחרי זה, עוד כמה שדרוגים שהם: כפפות שמאפשרות לך לקפוץ רחוק יותר(מאפשרים להתפס על הקצה) ולרדת "בגליצ'ים" ממקום גבוה, כמו כן אתה מקבל חגורה שבא אתה שומר את כל הציוד ומאפשרת לך לעשות tackle לאנשים ולדחוף אותם במקום ליפול, וכל מיני פאוצ'ים שמגדילים את מספר סכיני ההטלה שיש לך.

ד"א תצאו מהסרט שהמשחק יראה עד כדי כך טוב, הוא מבוסס על UE3, הוא נראה מצויין אבל עדיין יש מספיק טקסטורות מפוקסלות להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שנוכל להסתפק במס' פיקסלים בהנחה שמדובר בשלוש ערים גדולות (עכו ירושלים ודמשק) שבכל אחת מהן מס' רב של עצמים - בדומה לgta ובלי קשר נראה לי שההתלהבות מהמשחק היא בגלל הgameplay הדי שלם שהמשחק מציע (סופסוף ה-fps זוכים לעלילה נורמלית ע"ע ביושוק)

ונראה לי שזה הולך להיות משחק שאני אבזבז עליו ימי חופש/שביתה רבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו חץ וקשת' date=' יש לו סכינים בתור Long range.

3 שדרוגים לחרב, אתה מתחיל עם אחת, משדרג אותה ומקבל עוד אחת אחרי זה, עוד כמה שדרוגים שהם: כפפות שמאפשרות לך לקפוץ רחוק יותר(מאפשרים להתפס על הקצה) ולרדת "בגליצ'ים" ממקום גבוה, כמו כן אתה מקבל חגורה שבא אתה שומר את כל הציוד ומאפשרת לך לעשות tackle לאנשים ולדחוף אותם במקום ליפול, וכל מיני פאוצ'ים שמגדילים את מספר סכיני ההטלה שיש לך.

ד"א תצאו מהסרט שהמשחק יראה עד כדי כך טוב, הוא מבוסס על UE3, הוא נראה מצויין אבל עדיין יש מספיק טקסטורות מפוקסלות להחריד.

[/quote']

אהה טעות שלי..חשבתי שיש לו קשת על הגב אבל עכשיו אני רואה באמת שזה לא, אבל אני זוכר גם שבאיזה פורום מישהו רשם על זה שאחד מהנשקים שיש זה קשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיימפליי נראה מדהים, מענין אם יהיו הבדלים בין הגירסאות (מולטי? נראה לי מטורף לגמרי).

מה שכן - הכי אבסורד בכל המשחק נראית לי - גירסאת DS שאמורה לצאת...

אני מאוד אוהב את הDS אבל כל מה שיש לי להגיד זה WTF?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיימפליי נראה מדהים, מענין אם יהיו הבדלים בין הגירסאות (מולטי? נראה לי מטורף לגמרי).

מה שכן - הכי אבסורד בכל המשחק נראית לי - גירסאת DS שאמורה לצאת...

אני מאוד אוהב את הDS אבל כל מה שיש לי להגיד זה WTF?

ליביו

בינתיים כל הדגמה הייתה על 360 גם בראיונות שהם עושים תמיד משום מה יש 360 מאחורה, בE3 של 2006 כאשר הציגה את המשחק זה רץ על 360.

UE3 פשוט נתפר ל360 גם רץ כמו שהוא אמור לרוץ ולא הותאם להרחבות הנאציות של OpenGL שיש בPS3 ועוד בשפת CG, וגם כי הם רצו לתפוס את הnext gen ישר, אני בספק אם ייצא משחק אחד על המנוע הזה שירוץ יותר טוב על הPS3 לא אחרי כלכך הרבה זמן והתאמות שהוא וה360 עברו ביחד.

נחמד לראות חלק מזה תקף עדיין לPC, בUT2007 כרטיסים מסכנים כמו 2600XT שבקושי עוברי 7600GT ברוב המשחקים, עוקפים 7900GT.

הכל יוצא לDS עכשיו, אפילו COD4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לראות חלק מזה תקף עדיין לPC, בUT2007 כרטיסים מסכנים כמו 2600XT שבקושי עוברי 7600GT ברוב המשחקים, עוקפים 7900GT.

הכל יוצא לDS עכשיו, אפילו COD4...

מה הכוונה במשפט הנ"ל?

בקשר להכל יוצא לDS , חבל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר גבר, מסרטון של 7 דקות הסקת שיש לו חץ וקשת אבל הוא לא משתמש בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי משחק SP בלבד (וטוב שכך... זה משחק עם אופי של SP).

מעניין אם הבלו-ריי של הסוני3 ינוצל איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...