נייד שקט לסטודנטית 8k, (מעדיף לקנות עוד השבוע) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד שקט לסטודנטית 8k, (מעדיף לקנות עוד השבוע)

Avivo

Recommended Posts

אחותי צריכה מחשב לאוניברסיטה,

היא קצת חולמנית וחושבת שאפשר להשיג הכל במעט כסף, היא רוצה ככה:

מסך 13 או 14 אינץ' (לא רחב)

cd מובנה

בטריה טובה

משקל נמוך

מחשב שקט (היה לה בצבא איזה שעשה מלא רעש שעשה לה טראומה....)

לא צריך ביצועים מי יודע מה, בכל זאת זה יעלה בעיקר וורד וכאלה, ומידי פעם או משהו

אני יודע שזה קצת יומרני לבקש את כל זה בתקציב כזה, אבל החוקים דורשים תקציב בכותרת, תרגישו חופשיים להתעלם ממנו....

אשמח לקצת הצעות- אם אפשר מהארץ (קשה לי להאמין שיגיע משהו מחו"ל עד יום חמישי)

ותודה מראש לכל מי שעוזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4916

אם לאחותך אין מי יודע מה דרישות מהמחשב שקשורות ללימודים שלה(עריכה,גרפיקה,עיבוד נתונים וכדו'...)אלא רק כמו שאמרת וורד וסרטים,היא יכולה להסתפק במחשב בעל מסך 15.4 2.5-3 קילו בפחות מחיר ולהנות ממנו כשהיא תראה בו סרט או תעבוד עליו בלי להוציא את העיניים.

חוץ מזה אם היא עדיין מתעקשת על מסך קטן ומשקל נמוך והשימושים הם לא תובעניים,אפשר לקנות מחשב בהרבה פחות מהסכום הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך... אבל היא לא רוצה גדול כי היא רוצה לקחת אותו איתה לשיעורים וכאלה בלי לשבור את הגב

המחשב מKSP נראה דיי מושלם לצרכים שלה (תודה תמיר!), רק לא הצלחתי להבין אם הוא מסך רחב או לא... יש אולי דגם מקביל עם מסך קצת יותר גדול? וגם מה הזמני בטריה שלו...

וגם אם יש מחשב בלי ויסטה? או שזה לא צריך להיות שיקול? (האמת לא יצא לי לעבוד עם ואני לא יודע איך זה, אם זה לא מאט מאוד את המחשב או משהו)

תודה רבה על התגובות המהירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך... אבל היא לא רוצה גדול כי היא רוצה לקחת אותו איתה לשיעורים וכאלה בלי לשבור את הגב

בתור סטודנט - אני חושב שהקטע של לקחת לכיתה ולכתוב על המחשב את מהלך השיעור סתם מיותר ולא מועיל(תלמד ממני,הולכים ומצלמים ממי שמסכמת טוב...)

חוץ מזה כל עוד זה לא מחשב TABLET(לוח) אי אפשר להפיק ממנו תועלת בכתיבה בשיעור.

כיום מאוד קשה למצוא מחשב טוב עם XP,כי כל היצרניות דוחפות את הויסטה וגם מספקות דרייברים רק לויסטה(אני לא מתכוון להמליץ פה על מחשבים כמו וCLEO שהם "הרכב בעצמך"..)

אני אמשיך לחפש לה משהו אחר...תשב לה על הראש לבנתיים שתשנה פאזה :bash:[br]פורסם בתאריך: 14.10.2007 בשעה 20:13:40

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-d630-120gb.htm

ההמלצה שלי - מפרט סוס,מחשב מהקו העסקי של ,3 שנות אחריות - וגם לאחר התקנת XP(המחשב מגיע ללא מע' הפעלה) והרחבת זכרון(אם אין דרישות אז לא צריך) עדיין מתחת לתקציב.

חוץ מזה אפשר לקפוץ לחנות בפ"ת - רוב המחשבים במלאי ואפשר גם לצפות שם במחשבים בתצוגה עד 22 בלילה.

לכו על זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לשכנע אותה ללכת על משהו קצת יותר גדול, עם הגבלה רק למשקל, המטרה היא לא לחרוג את ה2 קילו... (בהרבה)- (מה שהיא לא תדע, לא יהרוג אותה...)

הסתכלתי על הדל והוא סבבה, אבל אחרי שראיתי את האל ג'י הוא נראה לי פתאום יקר.... (מוזר לי קצת שיש לאל ג'י כזה מפרט טוב והוא עולה כ"כ מעט... בעוד שמחשבים אחרים עם מפרט דומה ונתונים פחות טובים עולים יותר...) יש עוד איזה הצעות בתפריט?

האמת שהאל ג'י נראה כ"כ טוב שאני שוקל לקנות אותו לעצמי בלי קשר.... יש איזה משהו נגד מחשבים שלהם? כי ראיתי באתר של קי אס פי כמה דברים שנראו לי ממש סבבה... אבל שוב, קצת חשוד

בכל מקרה, תודה רבה שוב על התגובה המהירה והעזרה... אה וסיפרתי לאחותי על האתר ואיך שעוזרים פה וכאלה, אז היא מוסרת ד"ש ותודה רבה גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ד"ש היא מוסרת?!

לגבי ,מהחבר'ה ששמעתי שמשתמשים בו הם די מרוצים הסיבה שהם יכולים להרשות לעצמם למכור מחשבים בעלי מפרט חזק במחיר יחסית זול,בגלל שהם לא נמצאים בראש רשימת המחשבים הנמכרים ביותר(והם כן רוצים להגיע לשם...)דל וHP נמצאים בודדים בראש ולכן יכולים לתמחר כרצונם - תמיד יהיה מי שיקנה אותם.

15.4 לא מאמין שקיים ב2 קילו ופחות.

אולי 14.1 או 13.3.

לדעתי שתלך על הXPS1330.

ואם גם אתה מעוניין במחשב - אתה תמיד יכול לפתוח ת'רד משלך עם תקציב ושימושים ונשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשבתי לעצה שלכם, והלכתי לראות איתה מחשבים היום בקניון,

המסקנה מהסיור היא שהיא לא רוצה משהו מתחת ל14 אינץ (רחב), ושהיא רוצה נורא מצלמה מובנית (שוב, אני, לא מבין את ההגיון, בנות והשגעונות שלהן....)

בקיצור, נראה לי שבינתיים מכל מה שפה רק הדל 630 עומד בדרישות (חוץ מהמצלמה....)

איך המחשבים של HP? יש להם משהו בסגנון עם משקל נמוך?

או איזה מחשב אחר של דל עם משקל נמוך? או משהו של שעומד בדרישות?

ועוד שאלה, אני צריך לערוך את ההודעה הראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...