"המתקפה בעיראק תחל ברביעי או חמישי" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"המתקפה בעיראק תחל ברביעי או חמישי"

Lev-UFO-Child

Recommended Posts

חמישי יותר טוב. רביעי גם ככה חופש פורים.

נ.ב עדיף לישון ולא לבזבז שעות מהחיים על משחקי כן ולא של הטלוויזיה. גם בדברים הכי מצערים וקשים כמו קריסת מגדלי התאומים הם רוב הזמן אמרו כלום והראו את אותן שוב ושוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן מתחילה תקופה חדשה. תקופה שרודנים אכזריים, רוצחים ובני משפחותיהם יידעו שהקהילה הבן לאומית (אמנם רובה צבועה ומוגי לב -כמו הצרפתים , גרמנים ועוד מדינות סוררות אחרות ) משגיחה עליהם, ומודדת את צעדיהם.

ארה"ב _חייבת_ לנצח ולהשמיד את שושלת השטן שגרמה לעם העיראקי את העוול הנוראי והאיום.

סופו של סאדם, וסופם של בניו ובכירי השלטון העיראקי יציינו אבן דרך בהקמת מזללות מקדנולדס, אהה סליחה- אחריות ארה"ב על שדות הנפט .... אההה סליחה האיפרייליזם ישלוט בנו ביד חזקה.

יודעים מה ? אם זה באמת כך , אני מעדיף את האופציה השנייה (כן איפרייליזם וכל הבלבלבה) על המשך שלטונו של סאדם ובניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה עצוב או מצחיק שאני מקווה למלחמה ביום חמישי\רביעי כי יש לי מבחן בלשון :P

קצת מדאיג אותי מה שהעבירו לצד השני שמה.. האיזור שקרוב אלינו.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן מתחילה תקופה חדשה. תקופה שרודנים אכזריים, רוצחים ובני משפחותיהם יידעו שהקהילה הבן לאומית (אמנם רובה צבועה ומוגי לב -כמו הצרפתים , גרמנים ועוד מדינות סוררות אחרות ) משגיחה עליהם, ומודדת את צעדיהם.

ארה"ב _חייבת_ לנצח ולהשמיד את שושלת השטן שגרמה לעם העיראקי את העוול הנוראי והאיום.

סופו של סאדם, וסופם של בניו ובכירי השלטון העיראקי יציינו אבן דרך בהקמת מזללות מקדנולדס, אהה סליחה- אחריות ארה"ב על שדות הנפט .... אההה סליחה האיפרייליזם ישלוט בנו ביד חזקה.

יודעים מה ? אם זה באמת כך , אני מעדיף את האופציה השנייה (כן איפרייליזם וכל הבלבלבה) על המשך שלטונו של סאדם ובניו.

אופטימי הא? אל תדאג, לא מובר בתחילת תקופה חדשה אלא רק מלחמה פרטית כנגד סדאם.

אך האם המלחמה הפרטית הזו טובה הוא רע לנו? זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wooooooooooooooooooooooohhhhhhhhooooooooooooooooooooooooooooooo

סוף סוף מלחמה :dance: :smilyDJ: :anim-jjd:

רק אם אפשר אדון בושונצ'יק היקר בבקשה לעשות את המלחמה ביום אחד מאוחר יותר פשוט יש לי דברים לעשות בבית הספר ואחרי הצוהריים אני רוצה שידידה שלי תבוא אלי...אחרי זה אתה חופשי להביא בערבים האלה בכיף....

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטימי הא? אל תדאג, לא מובר בתחילת תקופה חדשה אלא רק מלחמה פרטית כנגד סדאם.

אך האם המלחמה הפרטית הזו טובה הוא רע לנו? זה כבר סיפור אחר.

עד כמה זה יכול להיות יותר גרוע ממה שיש עכשיו? אנחנו לא חברה מסגסגת ומצליחה שיש הרבה מה להפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה זה יכול להיות יותר גרוע ממה שיש עכשיו? אנחנו לא חברה מסגסגת ומצליחה שיש הרבה מה להפסיד

תאמין לי שיש לנו מה להפסיד, אבל אף אחד לא אמר שזה רע להפסיד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...