EA ככל הנראה רכשה את Bioware כחלק מעסקת ענק. עצוב. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EA ככל הנראה רכשה את Bioware כחלק מעסקת ענק. עצוב.

SerpentMage

Recommended Posts

בהנחה שהידיעות אכן נכונות, יותר מדוייק לומר ש EA רכשה את VG Holding Corp, שבבעלותם ו Pandemic Studios

Electronic Arts Inc., seeking to bolster its lineup of action, adventure and role-playing games, reached an agreement with Silicon Valley private equity firm Elevation Partners to acquire VG Holdings Corp., the parent company of game makers Corp. and Pandemic Studios, in an $860 million deal.

The deal, the largest in EA's history, will add to EA's portfolio ten games that are currently under development, including Mass Effect and Mercenaries 2: World in Flames, two games generating buzz in the industry. Six of the games are owned in total by VG Holdings, which fits in with a broad movement by EA to fully control the rights to more of the games it publishes, instead of sharing ownership with movies studios and other partners.

מקור מהפורום הרשמי של Bioware

והנה מקור אחר

ועוד אחד

אני לא יודע עד כמה רע זה הולך להיות, אבל התמונה הזו אומרת הכל מבחינתי:

shark-n-seal.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לפרסם את זה אתמול בלילה אבל לא היה נראה לי שלמישהוא באמת יהיה אכפת..

http://www.gamespot.com/news/6180818.html?tag=latestnews;title;3

Q&A עם הCEO

http://www.gamespot.com/news/6180866.html?tag=latestnews;title;0

בתכלס, רק EA מסוגלת לקחת משחק גרוע כמו NWN2 ולהרוס אותו עוד יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות רעות לקהילת הגיימרים באשר הם.

EA בולעת עוד שתי חברות פיתוח מהמכובדות שקיימות היום בתעשיה.

העסקה אמורה להיחתם סופית בינואר ואני מאמין שזה אכן מה שיקרה.

כל מי שעקב מקרוב אחר השתללות העניינים יכול היה להעריך שזה מה שיקרה.

John Riccitiello שמכהן היום כמנכ"ל EA פרש ממנה בשנת 2004 (היה מס' 2 בחברה דאז)

והקים קרן השקעות שנקראת Elevation Partners ,קבוצת משקיעים שאף בונו סולן U2 השקיע בה.

בשנת 2005 הקבוצה ניסתה לרכוש את Eidos ללא הצלחה.

הקרן השקיעה בשתי החברות Corp ו Pandemic Studios והשתלטו לבסוף על שניהם.

בתחילת השנה מונה ג'ון ריסיטאיילו למנכ"ל EA כשבכיסו קרן השקעות ששווה המון כסף.הדרך לרכישה של EA היתה צפויה.

כדאי לציין שחברת Elevation החלה את דרכה בשנת 1990 כשהוקמה ע"י שלושה חברים שהכירו באוניברסיטה-

ריי מוזיקא אוגוסטין ייפ וגרג זצו'ק.

פיתוחי התוכנה הראשונים שלהם היו בכלל לתחום התעשיה הרפואית.

חבל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עידכון" שלא מעדכן כלום בעצם... נראה כאילו הפיתוח באמת הוקפא למרות שבפורומים הרשמיים אין איזכור כזה למיטב ידיעתי.

בנוגע לרכישה ע"י EA, לא חושב שזה ישפיע יותר מדי על . נראה שEA עשו את המהלך כדי להכינס יותר לתחום הRPG שבו אין להם הרבה מה להציע, תקנו אותי אם אני טועה... ואני סומך על שיידעו לעמוד על שלהם, יש להם גישה דומה לזו של בליזארד בעניין הזה.

ד"א, תמונה נהדרת בהודעת פתיחה... מאיפה הבאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...