החיפוש אחרי עכבר ומקלדת אלחוטיים (לא מעבר ל 300-350 ש"ח) בעיצומו. עזרתכם בבקשה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיפוש אחרי עכבר ומקלדת אלחוטיים (לא מעבר ל 300-350 ש"ח) בעיצומו. עזרתכם בבקשה

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

אני בבעיה, רוצה הרבה ובעלת תקציב יחסית מצומצם. עקב כך, צריכה את עזרתכם ידיעותיכם ונסיונכם ...

הדרישות:

מקלדת ועכבר אלחוטיים אייכותים, טובים מאד נוחים (רצוי גם יפים) התקציב לא הרבה מעל 300- 350 ש"ח (כמוובן שעדיף פחות)

השימושים: משרד + HTPC כלומר מולטימדיה והרבה. גיימניג כלל לא. אין צורך בדיוק גרפי מטורף (לפחות לא בשלב הזה)

על המקלדת להיות: מולטימדיה, אייכותית ונוחה. כל המרבה בריבוי תכונת וכפתורים, הרי זה משובח..

העכבר: נוח!!!! (ארגונומי אולי) עדיף עם יותר תכונות מסתם משני כפתורים וגלילה..

הדברים שהבנתי מהמחקר:

בכל מקרה הכי טובים לוג'טק או מייקרוסופט.

בעכברים לרוב לוג'יטק לוקח ובגדול.

התמיכה של לוג'טק טובה מאוד ובאפן כללי מומלץ לעבוד איתם

(תקנו אותי אם משהו מהן לא נכון)

תהיות

האם ללוג'טק תמיד 5 שנים אחריות?

האם יתכן שלאותו מוצר (BOX) מס' שנות אחריות שונה במקומות שונים?

האם למייקרוסופט רק שנת אחריות אחת?

בינתיים הבטתי על הלוג'טק EX110 אולם העכבר נראה לי עגול ולא מספיק נוח,

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372065

כך גם ב- S510 (לשניהם הבנתי 5 שנות אחריות - שזה יפה)

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372066

האם אני טועה?

וכן על ה- logitech desktop ex500 שהבנתי שהיא מיושנת יחסית, והדעות עליה חלוקות אבל נוטות לטוב. האם כדאית?

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=136149

מה שעל פניו נראות כאופציות הטובות - הן מקלדת מולטמדיה והן עכבר אנראה ארגונומי ונוח וכל זה במחיר שפוי יחסית: :

ראיתי גם את microsoft desktop 4000

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=507426

ואת ה- microsoft desktop 3.0

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=378177

שנראות ממש דומות ולא ממש הבנתי מה ההבדל בינהן (מישהו יודע במקרה) אבל מבאסות בזה שניתנת איתן רק שנה אחריות

מישהו יודע איך המקלדות, האם טובות, לא?

אם לא את אלה, חשבתי להרכיב לעצמי סט, נניח ה- לוג'טק מדייה עלית

שמוצעת במחיר לא רע וכתוב עליה שהיא הן חוטית והן אלחוטית, מה שלפחות על פניו נשמע מעניין

וMedia Keyboard EliteוLogitech

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=378170

מישהו יודע אם שווה?

ולהוסיף אליה איזה עכבר נוח ואייכותי. - על איזה עכבר -לא יקר מידיי ועדיין אייכותי נוח ושווה את המחיר- אתם ממליצים?

בקיצור. תעזרו לי . מה כדאי לקנות?

תודה :gorgeous:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאמרת לעצמך: "הממ... היכן מתאימה ההודעה שלי? תחשבי... אני מחפשת עכבר, אולי ... רגע! יש גם אלחוטיות! אפרסם בפורום כמובן!"

ולמרות זאת... :smile1:

לאחר סקר שעשיתי בזמנו, הוכרע על מקלדת פשוטה (כי כולן מבאסות), ועכבר MX של לוג'יטק (ראי מפרט מחשב שלי). אם את רוצה בכל זאת להשקיע על מקלדת, מה שנשמע לי מאוד לא חכם, שכן כולן מקלידות, רובן נעימות והכפתורים מסביב זה שטויות, לכי על S510 או S530. העכבר שם בסדר גמור. לא מתקרב ל MX, אבל זה המחיר כשמשקיעים במקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאמרת לעצמך: "הממ... היכן מתאימה ההודעה שלי? תחשבי... אני מחפשת עכבר, אולי ... רגע! יש גם אלחוטיות! אפרסם בפורום כמובן!"

LOL קלטת אותי :xyxthumbs: (ואגב, שתי שניות אחרי הפרסום שלחתי מייל למנהל הפורום אונליין בבקשה להעביר את הטעות המצערת למקומה, מעבר לזה ידי קשורות :silly: ..)

ולמרות זאת... :smile1:

לאחר סקר שעשיתי בזמנו, הוכרע על מקלדת פשוטה (כי כולן מבאסות), ועכבר MX של לוג'יטק (ראי מפרט מחשב שלי). אם את רוצה בכל זאת להשקיע על מקלדת, מה שנשמע לי מאוד לא חכם, שכן כולן מקלידות, רובן נעימות והכפתורים מסביב זה שטויות, לכי על S510 או S530. העכבר שם בסדר גמור. לא מתקרב ל MX, אבל זה המחיר כשמשקיעים במקלדת.

עברתי על המפרט שלך. יש לך איזה שניים שלושה דברים :)

בקשר לעכברים - רובם הרבה מעבר לתקציב שלי

כך גם ה- S530.

אגב, תגיד מה דעתך על ה- intellimouse explorer יחד עם וMedia Keyboard EliteוLogitech

לא עדיף על פני ה- S510?

ומה לגבי הסטים של מייקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את העכברים של לוג'יטק. כבר הרבה זמן שמיקרוסופט לא מצליחה לעמוד בסטנדרטים גבוהים. לא שלוג'יטק מפילים אותי מהרגליים אבל ניחא. ולגבי האינטלי, אני לא אוהב. אבל למה שלא תמצאי לך חנות שתתן לך לבדוק אותו? נסי למצוא מקום שנותן לך להשוות. מיד תראי מה מתאים לך.

אגב, אם צריך לדרג עכברים:

MX

G7

MX1000

VX

את שני הראשונים היו לי.

תביני דבר אחד: איכותי זול זו סתירה.

בסכום שלך זה או S510 ולהתפשר על העכבר שנותנים, או מקלדת פשוטה (ELITE זה בסדר ואפשר גם מקלדת ב 60 ש"ח), ואחד העכברים שהמלצתי, לפי התקציב, ועם המלצה מאוד חמה על ה MX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את העכברים של לוג'יטק. כבר הרבה זמן שמיקרוסופט לא מצליחה לעמוד בסטנדרטים גבוהים. לא שלוג'יטק מפילים אותי מהרגליים אבל ניחא. ולגבי האינטלי, אני לא אוהב.

למה? לא נוח? לא מה? כי הבנתי שקיבל ביקורות לא רעת..

אבל למה שלא תמצאי לך חנות שתתן לך לבדוק אותו? נסי למצוא מקום שנותן לך להשוות. מיד תראי מה מתאים לך.

האמת שראשית אני מצמצמת לכמה אפשריים ואז אלך לבדוק.

כך גיליתי שהעכבר בסט של לוגיטק מרגיש לי עגול מידי, ולאומת זאת מבעד לפלסטיק (לא נתנו לי לפתוח), העכבר בסט של מייקרוסופט הרגיש לי בכיוון הנכון

אגב, אם צריך לדרג עכברים:

MX

G7

MX1000

VX

את שני הראשונים היו לי.

הם כולם יקרים (מעל 300 ש"ח) ואני קונה מחשב שלם והתקציב מוגבל..

תביני דבר אחד: איכותי זול זו סתירה.

עד כדי כך? גם 200 ש"ח נקרא זול באלחוטי?

ומה לגב עכברים פחות חדישים אבל עדיין איכותיים ומומלצים? היבואנים העלימו אותם או שסתם לא הורידו את המחירים?

בסכום שלך זה או S510 ולהתפשר על העכבר שנותנים,

אז אתה אומר שהעכבר שם בסדר? כי הוא נראה עגול כזה וגם קראתי שהוא לא הכי נוח בעולם..

ואני מבינה שלסטים של מייקרוסופט אתה בכלל מעדיף לא להתייחס.

או מקלדת פשוטה (ELITE זה בסדר ואפשר גם מקלדת ב 60 ש"ח), ואחד העכברים שהמלצתי, לפי התקציב, ועם המלצה מאוד חמה על ה MX.

בכל מקרה תודה על ההמלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עובד עם המקדלת האלחוטית הבאה Cordless UltraX Media Desktop - Logitech

היתרון המשמעותי שלה, הוא האלגנטיות שבה, מקדלת דקה ויפה. אין לה

הרבה כפתורי מולטימדי (אני משתמש לינוקס, ככה שאף פעם לא היה לי

צורך בכפתורי מולטימדיה, וזה גם מה שחפשתי. למרות שיש שילובי Function + F??)

חסרונות:

הטווח המקסימלי שהצלחתי לעבוד איתה זה בערך מטר וחצי, דבר שמעט איכזב

אותי, אבל מה לעשות זאת לא מקדלת BT.

חסרון נוסף זה שצריך במקדלת סוללות AAA, דבר שהוא לא סטנדרטי ברוב

הבתים, אבל מסתדים.

אגב, זה גם מגיע עם עכבר, אבל אין הרבה מה לציין לגביו, 5 כפתורים, נוח...

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=378173

המחיר 319. שוב פעם, ממולץ למי שמחפש אלגנטיות (משרדים וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה:)

כאמור חשבתי על מקלדת שהיא יותר מולטימדיה + עכבר אייכותי ונוח.

למישהו יש המלצה בכיוון הזה?

אולי תגובה על הסטים שהזכרתי...

אגב, סתם לידע כללי, מהתשובה שלך אני יכולה להבין שאין שימוש בפונקציות עם (בגלל כל מני דברים שקראתי חשבתי לנסות לשים אותו במקביל על המחשב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 ש"ח באלחוטי נקרא זול ובדרך כלל לא טוב.

אני רואה שאת מאוד מתעניינת ולכן אפרט קצת את דבריי...

נקודות התורפה של אלחוט הן טעינה וקליטה.

לגבי טעינה, יש מגוון אפשרויות היום: סוללה רגילה (לא חסר כאלה, ותמצאי אותם לרוב בעכברים לא טובים, אבל ממש לא רק. יש עכברי לוג'יטק ישנים (שאלת עליהם) ששם מצויה סוללה רגילה), סוללה פנימית נטענת (MX1000, MX revolution, VX), סוללה נטענת נשלפת (G7). כאן צריך להכריע, ומבחינתי סוללה רגילה לא באה בחשבון. למה? כי זה עוד כסף, ולרוב הפרש המחירים (בין אם רכשת סוללות נטענות עם מכשיר ובין אם את קונה סוללות אלקליין רגילות) כבר מגיע לעכבר עם סוללה פנימית. לגבי פנימית או נשלפת, מניסיוני אוכל לומר לך ששניהם מאבדים מאורך חייהם, אבל לא נורא. הנשלפת מאוד נוח, כי אין מצב שאת נתקעת בלי סוללה, אך צריך לשלוף כמעט כל יומיים. הנטענת יכולה להחזיק כשבוע (שוב, תלוי בעכבר. צריך לקרוא ביקורות).

לגבי קליטה, אין כאן הרבה משחקים. עכבר זול, קליטה זבל. למשל, היה לי את הסט של TEAC. המקלדת עבדה יפה מאוד יחסית למחיר (100 ומשהו ש"ח), החסירה מילים פה ושם, אבל סה"כ נהניתי איתה. עם העכבר לא היה אפשר לעבוד כלל. זבל שבזבלים. זו רק דוגמא שתביני שאלחוט יכול להיות מאוד זבלי. אני לא מנסה להסיק ממקרה אחד על כולם. בכל אופן, כשהקליטה טובה, זה תענוג. לא תרגישי שהעכבר , וההרגשה תהיה כמעט כמו עכבר חוטי.

אני לא מתייחס להבדל בין לייזר לאופטי שכן אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול רציני למשתמש הרגיל (אם כבר, יש משהו פחות נוח בלייזר. קשה לי להסביר. לא עד כדי כך שנעדיף את האופטי, אבל סתם ציינתי את זה).

אז מה היה לנו? 200 ש"ח זה תמיד זבל? אם מדובר בסוללה רגילה, שעולה 200 ש"ח, סביר להניח שמדובר במוצר לא משהו. אשמח לשמוע דגמים ממך.

עכשיו כלל אצבע: אם יש לך אפשרות לוותר על , עשי זאת. לא חייב בשניהם. נניח מקלדת חוטית ועכבר , או להיפך. את מתחמקת כך מהרבה בעיות. לפעמים בכל מקרה המקלדת לא זזה, והיא קרובה למחשב, וסתם קונים בתירוץ של חסכון בחוטים וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון של תקציב נעול ורצון לקבל את המיטב הוא להתפשר בחשיבה: מנסיון אישי, הכי כדאי ללכת על מקלדת חוטית טובה ועכבר (רצוי עם נטענות נשלפות, אחרת זה עוד חוט בין הבסיס/מטען לספק הכח).

קשה להמליץ על משהו ספציפי כי מקלדת/עכבר זה הכי טעם אישי במחשב שאפשר לחשוב עליו וחייבים ללכת לחנות ולראות במו עינייך מה הכי מתאים.

לי יש את המקלדת הארגונומית של מקרוסופט ועכבר G7 כבר כמה שנים ולדעתי זה שילוב טוב מאוד, אבל זה קצת מעבר לתקציבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 ש"ח באלחוטי נקרא זול ובדרך כלל לא טוב.

אני רואה שאת מאוד מתעניינת ולכן אפרט קצת את דבריי...

נקודות התורפה של אלחוט הן טעינה וקליטה.

לגבי טעינה, יש מגוון אפשרויות היום: רגילה (לא חסר כאלה, ותמצאי אותם לרוב בעכברים לא טובים, אבל ממש לא רק. יש עכברי לוג'יטק ישנים (שאלת עליהם) ששם מצויה רגילה), פנימית נטענת (MX1000, MX revolution, VX), נטענת נשלפת (G7). כאן צריך להכריע, ומבחינתי סוללה רגילה לא באה בחשבון. למה? כי זה עוד כסף, ולרוב הפרש המחירים (בין אם רכשת נטענות עם מכשיר ובין אם את קונה אלקליין רגילות) כבר מגיע לעכבר עם סוללה פנימית. לגבי פנימית או נשלפת, מניסיוני אוכל לומר לך ששניהם מאבדים מאורך חייהם, אבל לא נורא. הנשלפת מאוד נוח, כי אין מצב שאת נתקעת בלי סוללה, אך צריך לשלוף כמעט כל יומיים. הנטענת יכולה להחזיק כשבוע (שוב, תלוי בעכבר. צריך לקרוא ביקורות).

לפי מה שאתה כותב, אפילו סט שווה כמו MX3000 לא טוב :(

לגבי קליטה, אין כאן הרבה משחקים. עכבר זול, קליטה זבל. למשל, היה לי את הסט של TEAC. המקלדת עבדה יפה מאוד יחסית למחיר (100 ומשהו ש"ח), החסירה מילים פה ושם, אבל סה"כ נהניתי איתה. עם העכבר לא היה אפשר לעבוד כלל. זבל שבזבלים. זו רק דוגמא שתביני שאלחוט יכול להיות מאוד זבלי. אני לא מנסה להסיק ממקרה אחד על כולם. בכל אופן, כשהקליטה טובה, זה תענוג. לא תרגישי שהעכבר , וההרגשה תהיה כמעט כמו עכבר חוטי.

בגלל זה אני אקנה סטים אלחוטיים רק של מירוסופט או לוג'טק. שום חברה, בטח שלא חברת מדבקה אחרת..

אני לא מתייחס להבדל בין לאופטי שכן אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול רציני למשתמש הרגיל (אם כבר, יש משהו פחות נוח בלייזר. קשה לי להסביר. לא עד כדי כך שנעדיף את האופטי, אבל סתם ציינתי את זה).

אין לליזר טווח יותר גדול? - אמרו לי שהעכבר פועל גם באוויר -

לא שווה לחשוב עליו בגלל דבר כזה?

אז מה היה לנו? 200 ש"ח זה תמיד זבל? אם מדובר בסוללה רגילה, שעולה 200 ש"ח, סביר להניח שמדובר במוצר לא משהו. אשמח לשמוע דגמים ממך.

דגמים.. אז ככה:

ממה שקראתי ממש קורץ לי MX3000.

לצערי הוא יקר מידי בארץ ובינתיים למרות שהציעו לי להביא ציוד מחו"ל אני לא מצליעחה למצא אותו שם (אגב, אשמח לעזרה אם אתה מכיר)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=295647.msg2595673#msg2595673

ניסיתי להסתכל בחנות שנתנו לי על עוד דגמים אבל אני לא יודעת מה מבינהם מספיק שווה כדי להביאו ובכלל מה קורה עם האחריות שלהם בארץ. גם לא איך הם עובדים עם (הבנתי שיש דגמים שמותאמים לויסטה)

:Cordless Desktop® LX 710 Laser (כתוב שבמבצע ב- 60 $ - האם שווה?)

מה שכן אם אקנה בארץ, כרגע מה שסביר שאבדוק זה ה-

microsoft desktop 4000 שהבנתי שיחסית לא רע

ואולי אעיף עוד מבט בכיוון ה-S510 (אם כי הוא נראה לי פחות שווה מהמייקרוסופט), אם ובלי השלט (יודע במקרה עם השלט אכן שווה?)

עכשיו כלל אצבע: אם יש לך אפשרות לוותר על , עשי זאת. לא חייב בשניהם. נניח מקלדת חוטית ועכבר , או להיפך. את מתחמקת כך מהרבה בעיות. לפעמים בכל מקרה המקלדת לא זזה, והיא קרובה למחשב, וסתם קונים בתירוץ של חסכון בחוטים וכאלה.

כן, אני יודעת, אבל נראה לי שבמקרה שלי באמת כדאי....

בכל מקרה תודה רבה על התשובה המושקעת :yelclap:

מקווה להמשך :hi:

הפתרון של תקציב נעול ורצון לקבל את המיטב הוא להתפשר בחשיבה: מנסיון אישי, הכי כדאי ללכת על מקלדת חוטית טובה ועכבר אלחוטי (רצוי עם נטענות נשלפות, אחרת זה עוד חוט בין הבסיס/מטען לספק הכח).

קשה להמליץ על משהו ספציפי כי מקלדת/עכבר זה הכי טעם אישי במחשב שאפשר לחשוב עליו וחייבים ללכת לחנות ולראות במו עינייך מה הכי מתאים.

לי יש את המקלדת הארגונומית של מקרוסופט ועכבר G7 כבר כמה שנים ולדעתי זה שילוב טוב מאוד, אבל זה קצת מעבר לתקציבך.

כן, המצב קשה, אני יודעת :) אבל מבחינת המיקם בבית ונסיון העבר, החוטים עושים לי יותר מידי צרות, כך שכנראה אאלץ לשנות משהו אחר מהחשיבה.

ואגב, אחלה סט הרכבת לעצמך, בהחלט מעבר לתקציב שליי:)

מניסיון אישי desktop 4000 מעולה.

טווח ארוך ואין בעיה של בויסטה כמו שיש בלוג'יטק עם עכברים.

תודה chenrp

אם אתה אומר שהוא מעולה, אתה מחזק אותי לקחת אותו,

ואם שום דבר לא ישתנה, כנראה אותו אקח.

אגב, בינתיים אני לא עוברת לויסטה, ואני מקווה שעד שאעבור כבר לא יהיו בעיות תאימות איתו בשום דבר :),

ואגב אם מישהו מכם (או בכלל) מכיר חנות באלפרטה ג'ורג'יה שבה אוכל לקנות סט שווה, אשמח מאוד לקבל כתובת ולבדוק. ואולי אוכל לרקוד על כל החתונות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...