Logitech MX Revolution - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech MX Revolution

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא משתמש בקליק האמצעי, הוא מוגדר אצלי ככפתור מעבר בין שיטות הגלגלת - כפתור שאני לא משתמש בו כי יש לעכבר תכונה מגניבה של מעבר אוטומטי לפי מהירות הגלילה (עם רגישות שניתן לקבוע בדרייברים).. גלילה רגילה = גלגלת פשוטה.. מכת גלילה מהירה = סופר גלגלת!

אני משתמש באחד מהכפתורים שבצד בתור "כפתור אמצעי" (הכפתור שפותח לי חלונות בטאב חדש, ברקע).

תגיד, לפני שעברת לעכבר הזה, כן השתמשת בקליק האמצעי בפיירפוקס? כי כמה שאני ממשיך לקרוא ביקורות, אני רואה יותר תלונות לגבי זה.

הכפתור הזה בצד, שאתה אומר שהגדרת שיהיה הקליק האמצעי שלך, נוח באותה מידה?

סתם כמה מילים על הקליק האמצעי של העכבר הזה מביקורת שקראתי:

Notice I said that pressing down on the scrollwheel performs a new function: manually shifting between scroll modes. Great. But that means there's no middle click! I use middle-click constantly in Firefox, for scrolling and to open new tabs, and I'm completely flabbergasted that they removed this function.

Now, I need to explain that technically, the middle-click is still an option. But it's been severely hobbled to the point of uselessness. You need to disable the manual-shift option, which then frees the scrollwheel click to be remapped to it's One True Function: middle clicking. You can still access free-spinning mode by giving the wheel a good flick in ratchet mode. You can even adjust how fast it needs to spin before it automatically makes that transition. Sounds good in theory. But there are a few problems with that: First, it's a nasty middle click. The wheel is designed to be heavy and slippery, and it's part of a very complex mechanism. So you have to press extremely hard and you can feel all kinds of wiggling and clunking beneath your finger. Second, you remap the button in the Logitech software, and that software is a pain to use. You have to define these options for each program individually, even though you're given an apparently useless "all programs" option. If you don't have it working the same in every program, you get a very disconcerting effect when you switch to a new program and your scrollwheel suddenly free-spins when it wasn't a moment ago. This is on purpose, and it's yet another "cool in theory" idea, that just doesn't work so great in practice.

But it gets worse. Below the scrollwheel is a "search" button, almost as easily reached as the scrollwheel itself. The actual search function it performs is buggy (limited search choices, creates duplicate search pages) and useless - Firefox already has a much better version of this concept in the right-click menu. This button would have been PERFECT to replace the middle-click, and instead they gave it a useless search function? Bewildering! So of course, I tried mapping that button to the middle-click...and I couldn't. The software simply did not give me that option, period. It let me map the button to something called "autoscroll" that almost worked for this purpose, but then I had to double-middle-click everything. Bleh. I was able to map this button as a CTRL keypress, which in conjunction with a left-click, works as a substitute for middle-clicking firefox. In other words, after trying four different ways, I found a half-decent workaround.

What a mess. These are the quirks I was talking about in the intro. I adjusted and now enjoy the mouse, but that doesn't make it right. The free-spinning scrollwheel is great, I love it, but some aspects of it have been poorly implemented. The next version needs a lighter middle-click and better software, including more remapping options for all the buttons.

http://www.epinions.com/content_262231789188

שאלה נוספת - מתאם הבלוטות' שמגיע איתו, עדיין מאפשר לך לעבוד עם התקני בלוטות' אחרים, נכון?

כלומר, לא מוגבל לשימוש "עכברי" בלבד או משהו אני מקווה.

(מגיע איתו דרייבר BT כלשהו, של MS או של WIDCOMM?)

פשוט הצלחתי לשבור את המתאם BT הנוכחי שלי, ואני רוצה לדעת אם יש לי צורך בקניה של חדש, כי אני קונה את ה MX אני מניח בכל מקרה.

חבל שהוא עדיין לא בא בתור חלק מסט , אני רוצה גם מקלדת אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, לפני שעברת לעכבר הזה, כן השתמשת בקליק האמצעי בפיירפוקס?

ברור שהשתמשתי ב"כפתור אמצעי בפיירפוקס" בשביל לפתוח טאבים חדשים וכו', לא הבנתי את השאלה שלך. זה מובן מאליו שמאז ומעולם השתמשתי בזה.

אבל כבר מה-G7 שלי (למעשה כל עכבר עם אפשרות הטייה לצדיים של הגלגלת) הגדרתי אותו על הכפתור של האגודל, ואת ההטייה של הגלגלת בתור back/forward. סופר נוח.

לא השתמשמתי בלחיצה על העכבר לא כי היא לא קיימת, אלא פשוט כי היא לא נוחה (כי בזמן לחיצה לפעמים הגלגלת זזה ימינה/שמאלה.

מי שכתב שם ש"הלחיצה האמצעית" לא קיימת הוא פשוט קצת סתום, כי בטח שהיא קיימת ואפשר להגדיר אותה לאיזו פונקציה שבא לך. המצב של "החלפת מנגנון גלישה" הוא לא המצב המובנה ובלעדי של הלחיצה על הגלגלת, אלא פשוט ה-default של העכבר אפילו במצב ללא דרייברים. תתקין דרייברים, ותשנה אותו למה שבא לך.

בשלוש מילים - יש כפתור אמצעי.

שאלה נוספת - מתאם הבלוטות' שמגיע איתו, עדיין מאפשר לך לעבוד עם התקני בלוטות' אחרים, נכון?

כלומר, לא מוגבל לשימוש "עכברי" בלבד או משהו אני מקווה.

(מגיע איתו דרייבר BT כלשהו, של MS או של WIDCOMM?)

אין לי מושג, אולי אפשר להתקין עליו מתאם ג'נרי ולהשתמש בו לדברים אחרים (פלאפון!), אבל לא ניסיתי. ולא מגיע איתו שום דבר כזה. הוא מגיע בתור "מתאם לעכבר MX Rev", ולא בתור "מתאם בלוטות' - בהצלחה".

נ.ב.

עכשיו קראתי את כל התגובה של הבחור, והבנתי שהוא מתוסכל פשוט בגלל שהוא לא טרח לחפש בגוגל...

מישהו אפילו ענה לו את זה בתגובות:

I have the MX Revolution mouse as well and I found a cool add-on for the SetPoint software that allows you to assign any button on the mouse (or any other Logitech HID you are using SetPoint with) to any function you want. It is called uberOptions and you can get it here http://www.mstarmetro.net/~rlowens/?n=Main.HomePage .

I have it installed on my SetPoint 3.3 and it doesn't disrupt/corrupt anything, and integrates semelessly into the standard SetPoint settings panel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי (וגם הכותב של הביקורת לא אמר בתכלס, הוא מפרט בהמשך...) שאין קליק אמצעי.

שאלתי אם עברת להגדיר את הקליק האמצעי בכפתור בצד בגלל שהוא לא נוח, וענית לי על זה, סבבה.

וכן, אני מכיר את uberOptions, אין ספק שאני אתקין אותה בשביל להגדיר כמוך, כפתור בצד בתור הקליק האמצעי

(לא חשבתי אחרת, פשוט הדאיג אותי שהקליק האמצעי בגלגלת לא נוח, ושאני אאלץ להתרגל לכפתור בצד כמוך, אבל השד לא נראה כ"כ נורא)

בקשר ל BT אני פשוט אקנה מחר את העכבר ואבדוק בעצמי עם הפלאפון. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה MX Rev כבר כמה חודשים, מה אני יגיד? חרא של עכבר, בכלל לא נוח.

שלא לדבר על זה שיש כל כך הרבה אופציות שאני אישית לא משתמש, מזל שאין לי הרבה זמן להיות במחשב שלי אחרת הייתי מחליף עכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את העכבר הזא אישית אני מרוצה אבל במישחקים הוא חרא של עכבר (מומלץ הG7 ) אני קניתי אותו כי גם אני היתלהבתי בהתחלה

ואחר כך הבנתי שזה עכבר יותר של משרד והוא סתם ביזבוז של כסף (קניתי אותו ב300 שקל תוכלו תלב חח :P) אבל בעיקרון הוא אחלה עכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...