חיבור דיגיטלי של אודיג'י לרסיבר לקבלת דולבי דיגיטל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור דיגיטלי של אודיג'י לרסיבר לקבלת דולבי דיגיטל

KarmaComa

Recommended Posts

ניסיתי בשלושה אופנים: (יש לי אודיג'י 2 פלטינום)

1. מSPDIF OUT שבחזית (הDRIVE) לכניסת הקואקס ברסיבר

2. מהיציאה האופטית הדיגטילית לכניסה האופטית ברסיבר

בשני המקרים התקבלו רק שני הערוצים הקדמיים

3. מהיציאה הדיגיטלית בכרטיס עצמו - אין לי כבל מונו לRCA לכן משתמש בסטריאו לשני RCA לכניסת הקואקס ברסיבר

כשחיברתי חוט אחד התקבלו 2 הערוצים הקדמיים כשהחלפתי בחוט השני התקבלו הערוצים האחוריים ברמקולים הקדמיים והערוצים הקדמיים לא נשמעו כלל.

להבנתי אני לא היחיד בעולם עם הבעיה הזו אבל לא מצאתי פתרון עד כה.

הרסיבר של פיוניר (ואגב אין לו ולי בעיה עם DD ממקורות אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הRADIO BUTTON הזה והוא מכוון נכון

עדיין הרסיבר לא רואה 5.1

השאלה אם אתה (auidgy) או מישהו אחר הצליח לחבר כרטיס קול של קריאטיב בחיבור דיגיטלי לרסיבר ושזה האחרון יזהה DD

בחיבור אנלוגי (3 כבלים כפולים והDD לא בBYPASS) אין בעיה אבל זה לא הרעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדאיג במיוחד הוא הPIN ASSIGNMENT כפי שמתואר באתר של קריאטיב

כאןקישור לכרטיס אודיג'י (באודיג'י 2 יש יציאה אנלוגית ודיגיטלית נפרדת) אבל הרעיון דומה (החלק השמאלי של האיור)

מדוע קריאטיב מפצלת את SPDIF לשלושה ערוצים... ואיך אפשר לחבר אותם יחד?

ובכל מקרה לא ברור לי למה באופטי זה לא עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי נשכחות,

הקיצר גם לי היה את אותו הסיפור,

מה שאתה צריך זה:

1) להשתמש בכבל נכון בכניסה הקואקסלית: תקנה מפצל מפלאג מיני לשני RCA ותכניס אותו ליציאת הSPDIF ותחבר בכבל RCA נורמאלי מהקואקס שברסיבר ליציאה של ערוץ שמאל במפצל שקנית.

2) תוודא שבתוכנה של האודיגי מבוטל קידוד של AC3 ע"י הכרטיס (כדי שהרסיבר יעשה זאת) וכמובן ששימוש ביציאה דיגיטלית מסומן.

3) תוודא שברקע לא רצה לך שום תוכנת למעבד שיוצרת יותר מדי הפרעות ב PCI לחיבור הדיגיטלי.

3.5) וכמובן שכמובן אל תשכח להפעיל את הרסיבר שלך, טוב - אני צוחק, אבל כמובן שאל תשכח להשתמש בתוכנה (נגיד נגן די וי די ) שתומכת כמו שצריך בSPDIF ו AC3 והכל אצלה מכוון גם כן לשימוש ביציאה זאת , הכי מומלץ לבדיקה זה הנגן של קריאיטיב שהגיע עם האודיגי באחד מקטעי ההדגמות של הAC3 שהם הביאו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה נראה לי שאני מתקרב...

אין לי במחשב ואני משתמש בנגן DIVX ופסקול בדיקה של AC3

בנוסף יש FILTER שנקרא כמה מפתיע AC3FILTER איתו התוכנה עובדת.

כאשר אני מקנפג אותו לoutput speakers=SPDIF לא שומעים כלום ברסיבר. כאשר אני מקנפג 3.2+LFE שומעים סטריאו ולא DD

דרך החיבור הדיגיטלי. תוכל להגיד לי באיזה פילטר אתה משתמש ואיך אתה מקנפג אותו? (speakers, מספר ביטים וכו').

בנוסף ניתן לבחור בין מצב directsound למצב waveout ולא ידוע י באיזה צריך לבחור.

הקינפוגים בכרטיס עצמו בסדר (5.1, יציאות דיגיטליות, וBYPASS למקודד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת עירבבת אותנו עם השאלה שלך,

- לקבל יציאה דיגיטלית עובדת מבחינת הכרטיס בצורה לגיטימית זה דבר אחד,

- לגרום ליציאה דיגיטלית לעבוד עם תוכנות "עשה זאת בעצמך" שמישהו עשה בשביל הכיף והאתגר וללא מטרות רווח,שבד"כ משמשות לניגון עותקים פיר**** של סרטים זה דבר אחר.

אתה לא ניסית כמו שאמרתי להשתמש בנגן PLAY CENTER של קריאטיב שמגיע עם האודיגי והדריברים שלו - כולל קטעי AC3 , תספר קודם איך הולך עם זה , ואתה יכול להוריד גירסת הדגמה של תוכנת בשביל לבדוק את קטע הסאונד שלך כמו POWER שמומלצת.

לגבי כל השאר זה לא מעניין כרגע, קודם עשה מה שאמרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...