PS3 ו-External HDD שאלה למבינים בלבד - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 ו-External HDD שאלה למבינים בלבד

VortexD

Recommended Posts

כמעט בכל מדריך שקראתי בקשר לחיבור של HD חיצוני לPS3 היה דרוש מעבר לFAT32 ומכיוון שאני רוצה להשתמש בHD החיצוני לסרטי HD 720p וכדומה הקבצים לפעמים מעל 4 ג'יגה וFAT32 לא תומך בקבצים מעל 4 ג'יגה ובשביל זה צריך NTFS (הFAT32 חיוני להפעלת מערכת הPS3 XMB ללא FAT32 אי אפשר להריץ את הPS3 למיטב הבנתי )

מה הפתרון ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ממה שהבנתי מהמדריך אתה יכול להחליף את הHD הקיים בHD SATA אחר או לחבר בעצם HD חיצוני דרך הUSB.

באמת מצויין שם שצריך שתהיה מחיצה של FAT32...לדעתי לא אמורה להיות בעיה אם תפרמט מחיצה אחת ראשית בתור כונן C כFAT32 ותעשה מחיצות אחרות בתור NTFS.

למה שלא תנסה את זה?פשוט תיצור על כונן C מחיצה מפורמטת FAT32 עם הספריות הדרושות לPS3 ועל D תעשה מחיצה NTFS ותבדוק את זה...לא אמורה להיות בעיה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו,שהוא לא אמור לזהות!

הNTFS יהיה מיועד לשימושיך לצורך הצפייה בסרטים,והFAT32 יהיה לטובת הPS3.

2 כוננים שונים שרוב הסיכויים שתראה את שניהם רק בחיבור של הכונן למחשב,ועל הPS3 יהיה לך רק כונן אחד שהוא FAT32 עם כל הספריות הדרושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה שוב.

לקחת לדוג' HD חיצוני של 160 ג'יגה,אתה נכנס לתוכנת ניהול דיסקים, פירמטת אותו וחילקת אותו ל2 מחיצות של 80 ג'יגה כל אחת,C וD.

C - מפורמטת ומוגדרת כמחיצת FAT32

D - מפורמטת ומוגדרת כמחיצת NTFS.

חיברת את הכונן לPS הוא יזהה לך(עפ"י המדריכים השונים) רק את C שמוגדרת בתור FAT32.

חיברת את הכונן למחשב או לHTPC והוא יזהה לך את שני הכוננים,ובכך תוכל לעבוד עליו כרגיל,רק שמחיצה אחת - C - לא תוכל לתמוך בקבצים מעל 4 ג'יגה.

עד כאן...עדיין לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא הבנתי את זה קודם,היינו חוסכים הרבה הודעות.

יש סרטים שמשקלם 4+ ג'יגה לדיסק מקודדים בHDTV.

אני לא רואה אפשרות אחרת שתוכל לראות סרטים אלה על הPS,אבל אם יש לך או מחשב - זה נראה לי פתרון די טוב מה שהצעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי PS3 אבל חיפשתי על זה קצת בגוגל.

אתה יכול לנסות להשתמש בתוכנת מדיה סנטר (Red Kawa , אולי TVersity) ולהפעיל את זה בסטרימינג , מה שכן , כנראה תיהיה לך בעיה עם הTimeline של הסרט בנגן. מקור ומקור נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...