רמקולים וAmplifier ישנים (מאד!) - יש סיכוי לחבר למחשב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים וAmplifier ישנים (מאד!) - יש סיכוי לחבר למחשב?

Liquid

Recommended Posts

הצלחתי לאתר במחסן של ביתי, זוג רמקולים רצפתיים גדולים מצויינים של , מגבר (או מה שזה לא יהיה ;D) ופטיפון. עכשיו, המערכת הזאתי ישנה מאד! איכותית מאד, אבל ישנה. אני חושב מלפני 20 שנה או יותר ..

עכשיו, אני לא יודע אם המגבר (אני לא יודע אם זה מגבר מנורות, או מגבר אחר) , או מה שזה לא יהיה, יכול להתחבר איכשהו למחשב ..

אז לפני שאני מתחיל לברר - אני רוצה לשאול - יש לאנשים כאן ניסיון עם חיבור מערכות ישנות (בעלות טכנולוגיות ישנות מאד) למחשב? ..

אני מוכן להוציא כמה כסף שידרש עבור מתאמים, ודברים אחרים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתחבר בלי שום בעיה.

תיקח כבל עם חיבור מיני סטריאו בצד אחד ובצד השני שני RCA ותחבר לכניסת הAUX או משו בסגנון של המגבר.

זהו סיימת.

רמקולים ופטיפון אני מניח שאתה יודע לחבר.

אגב, יש עוד לך עוד פרטים כמו דגמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא משנה עד כמה הם ישנים , אך כל עוד יש למגבר כניסה אתה תוכל לחבר אותו למחשב או לכל דבר אחר

וכמו שShadowfax הציע לך לחבר יעבוד בלי שום בעיה.

ולי ש מגבר יש של Fisher והוא עובד כמו גדול וגם חזק(אין לי שום מושג מה ההספק שלו)

אך לדעתי ציוד ישן איכותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לעכבות הכניסה של המגבר?

אז לא נראה לי שיש איזה שהיא בעיה בכלל, כי עכבת המגבר בכניסה שלו צריכה להיות כמה שיותר גדולה כדי שכל

מתח הכניסה יפול על הכניסה של המגבר ולא יהיה ביזבוז של האות בדרך.

אז כעקרון כל עקבות הכניסה של המגברים הן גדולות מאוד ואין הבדל משמעותי בין אם הוא מאוד ישן או מאוד חדש.

אם למישהו יש דברים לתקן אותי , תרגישו חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי הדגם...

לחבר כאמור לא בעיה מה הדגם?!?!?! Freaking Damn it?!??! סתם...לי יש עכשיו AKAI יפני גם 20 שנה פלוס מינוס חצי מקצועי מחובר לAudigy2 Platinum שלי מ-ע-ו-ל-ה בקרוב אני מביא עוד 2 רמקולי ענק ישנים לפה לבדיקה טובים נשמור לא טובים נשים במחסן ליופי. :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו אני מבין באמת כמה שרמקולים רצפתיים גדולים ואיכותיים עדיפים על סטלייטים וסאב טוב ..

זו חתיכת מערכת מה שיש לי כאן! איכותית ביותר. פשוט מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו אני מבין באמת כמה שרמקולים רצפתיים גדולים ואיכותיים עדיפים על סטלייטים וסאב טוב ..

זו חתיכת מערכת מה שיש לי כאן! איכותית ביותר. פשוט מצויין.

למה היו לך סטליטים לפני זה?

(לא דיון, רק שאלה ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...