כניתי מחשב ובחנות סמו לי windows לא חוקי ואני רוצה חוקי בלי לפרמת אזרה בבכשה!!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניתי מחשב ובחנות סמו לי windows לא חוקי ואני רוצה חוקי בלי לפרמת אזרה בבכשה!!!

fenix5545

Recommended Posts

אני חדש כן כניתי מחשב ובחנות סמו לי לא חוקי ויש לי קוד של חוקי אמרו לי שאפשר להפוך את הwindows לחוקי בלי לפרמת איך אני אושה את זה בבקשה תאזרו לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סליחה אם לא סמתי את העודה במקום הלא נכון!!!!! (סליחה אל שגיאות כתיב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך CDKEY חוקי בדיוק לאותה גרסא שהותקנה אצלך, אפשרי לשנות אותו גם כשהוינדוס רץ,

השיטה ה"רשמית" של מיקרוסופט:

http://support.microsoft.com/kb/328874

ובנוסף יש כל מיני כלים מוכנים שעושים את זה בשבילך.

אם הגרסא שלך שונה מהגרסא שהותקנה תצטרך לעשות ריפייר (במידה וזה לא ירידה בדרגה למשל מpro ל-home).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהכלים הגראפיים תמצא כאן:

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/RockXP.shtml

לא ניסיתי את התוכנה והיא לא רשמית של מיקרוסופט, אז שימוש בה הוא על אחריוך בלבד.

תערוך בבקשה את הכותרת ל"איך משנים cdkey בלי לפרמט" או משהו בסגנון, שיבינו על מה מדובר.

בנוסף, התארד לא קשור לתמיכה טכנית ומועבר לפורום וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך תוכנות. עושים update, עולה ה-WGA ושם נותנים לך אפשרות "להלבין" את הרישיון במחיר מוזל.

בלי פירמוט ובלי כלום.

פיספסת הכל אה ;)

לבחוריקו יש קוד חוקי ביד והתקינו לו גרסה פרוצה . . . ואת זה אני לא יכול להבין כי פעם ראשונה שאני שומע על מקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה? אני שומע על מקרים כאלו כמעט כל יום... בעיקר אנשים שקנו מחשב ושמו להם ווינדווס (לא חוקי כמובן) ואז הלכו למעבדה בשביל שיסדרו להם את ה"הודעות המרגיזות מהכוכב למטה" ואמרו להם לקנות רישיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שאתה מתאר גם אני שמעתי,

מעולם יחד עם זאת, לא שמעתי שעשו את זה למישהו, ועוד נתנו לו רישיון חוקי. אם כבר מתקינים צרוב אז לא נותנים קוד הרי, לא? :smile1:

זה כמו לגנוב ואח"כ ללכת עם שלט "אני הגנב" . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...