בעיה בפרמוט מחשב! ההתקנה לא מזהה את ההרד דיסק ויש עוד בעיה עכשיו! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בפרמוט מחשב! ההתקנה לא מזהה את ההרד דיסק ויש עוד בעיה עכשיו!

ofeky1

Recommended Posts

אני רוצה לפרמט מחשב של חבר המחשב עולה רגיל אבל שאני מנסה להיכנס להתקנה המחשב טוען את ההתקנה ומיד שהוא מסיים הוא מודיע לי שהוא לא מצא את הHDD מה עושים במצב הזה ואיך מגדירים אותו?

לוח אם: 775V88+

הדיסק קשיח מחובר על ידי חיבור SATA

תודה לעוזרים!

אני מקווה שנתתי את כל הפרטים הנחוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הפרמוט: המחשב עולה רגיל ,הכוונה שלי האם בדוק שה HD תקין ,ובהתקנה של ה W הוא רושם לך שגיאה.

אם הוא עולה רגיל (לא בהתקנה)אז הבעיה יכולה להיות בדיסק /בכונן סידי .בביוס אם אתה עושה שהבוט יהי מהדיסק ושומר

אין סיבה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לבצע התקנה מחדש של מערכת ההפעלה עם דיסק קשיח SATA, אתה צריך להתקין תוך כדי את הדריבר SATA Raid כדי שמערכת ההפעלה

תוכל את הבקר ואת הדיסק הקשיח.

איך עושים זאת , אתה צריך בזמן עליית ההתקנה של מערכת ההפעלה WindowsXP אתה צריך ללחוץ על F6(בזמן שהוא טוען את שאר ההתקנים)

ואז להכניס את הדיסקט לתוך הכונן ולהתקין אותו.

מצורף קישור:

SATA Raid Driver

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם!

אני חושב שאני יסתדר מכאן!

עריכה:

עשיתי את מה שאמרתה לי בחרתי בדריבר המתאים בשביל אבל הבעיה שהמחשב לא מצליח להעתיק את הקובץ של הדרייבר למחשב כדי לעלות אחרי ההפעלה מחדש

והוא מראה לי את המסך הזה:

dsc00386qn4.th.jpg

מה יכולה להיות הבעיה?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדיסקט מהאתר ניסיתי כבר כמה פעמים ולא הצליח

עשיתי דיסקט עם הדיסק שקיבלתי עם הלוח אם שלו וגם עם הדיסקט הזה לא הצלחתי

אולי הדיסקט לא תקין מה זה אומר Bad Sectors?

ומה אתה אומר יש טעם להחליף לו את הכונן של הדיסקטים באחד אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בביוס אם יש שם אפשרות לבטל את ה-Native SATA Mode של הדיסק הקשיח.

במידה ואתה לא מצליח, אז אתה יכול להתקין באמצעות דיסק התקנה שכולל את הדרייברים של SATA, או ליצור דיסק כזה בעצמך באמצעות nLite.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מסובך בשבילי להסביר לך איך להשתמש ב-nLite.

בכל מקרה, על רגל אחת, אתה מתקין את nLite, מוריד את הדרייבר של SATA מהאתר של יצרן הדיסק הקשיח שלך לתיקייה בדיסק הקשיח, מעתיק לתיקייה אחרת את כל התוכן של דיסק ההתקנה של XP, מריץ את nLite, ולפי התפריטים משלב את הדרייבר של SATA ויוצר קובץ ISO של . אחרי שיש לך קובץ ISO עם Boot, אתה צורב אותו.

תנסה את זה.

אם לא תצליח, אז תגיד ואולי מישהו אחר יוכל להסביר לך יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...