סיפור על שירות מזעזע בחנות גיבור מחשבים בעת נסיון לקניית מסך DELL 2007FP - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור על שירות מזעזע בחנות גיבור מחשבים בעת נסיון לקניית מסך DELL 2007FP

kisin

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, אני רואה שלא אני היחיד שקיבל שירות לא טוב בלשון המעטה בחנות.

באתר שלהם כתוב:

ג. לא ניתן לבטל הזמנה מיוחדת מוצרים אשר מוזמנים עבור הלקוח במיוחד (פסידים) מוצרים עיקרים שהשווי שלהם מעל 1000 ¤

ד .מדיונת החזרת מוצרים עבור " עסקת מוכר מרחוק" בהתאם לחוק הגנה לצרכן רשאי הלקוח לחזיר את המוצר תוך 14 יום מיום קבלת מוצר באריזתו המקורית שתרם נפתחה ולא נעסה בו שימוש לאחר שיחזור מוצר למחסני גיבור מחשבים באריזה המקורית ללא שום פגם באריזה ובמוצר . ההדר כספי יתבצע לפי מחיר המחירון של המוצר ביום החזרתו, ולא יהיה גבוה מסכום ששולם עבור המוצר . החזר יבוצע בניכוי 5 אחוז או 100 ¤ הנמוך מביניהם + דצי משלוח במידה והמוצר נשלח .

האם זה אומר שהם לא יתנו לי לבטל?! האם באמת יש לי עילה משפטית לבטל?!

בכל מקרה אני הולך לבטל ביום ראשון, אני רק מקווה שאני לא נכנס פה לסרט שלם עם החנות הזאת.

שאלה נוספת - מישהו מכיר חנות באיזור נתניה שיש להם את המסך הזה לקנייה מיידית בלי להמתין עוד פעם תקופה ארוכה?

כי כבר נמאס לי להמתין, בסך הכל רציתי לקנות מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות החזרות וביטולים זה משהו שצריכים לשים לב כשקונים מוצר יחיד ויקר..

בכל מקרה,יכול להיות שיתנו לך לבטל ויכול להיות שלא. עצתי? אם זה סיפור לבטל אז תרד מזה ופשוט תחכה עוד כמה ימים וזהו

חבל מאוד לשמוע שזו רמת השירות אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אני בסך הכל רוצה את המסך ולא רוצה לעורר מהומות וכבר חיכיתי חודש (!!!!) בשבילו,

אבל מצד שני זה מעצבן אותי שחנות כזאת יכולה להמשיך להתקיים עם תודעת שירות כל כך, אבל כל כך, נמוכה.

מדהים אותי כל פעם מחדש ששירות בארץ זה כמעט מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאי האחריות שלהם לא משנים כהוא זה - בד בבד עם ההזמנה שלך למסך, הם גם התחייבו לזמן אספקה מינימלי בפנייך ולכן יש ביניכם מעיין חוזה בכל מה שנוגע לעניין הזה. החנות הפרה את החוזה הזה חד וחלק, ולכן אתה רשאי לבטל ללא כל התחייבות מצידך, כספית או אחרת.

המלצתי לך - גש לחנות ותתעקש לבטל (כן, גם אם המסך שלך כבר הגיע), ובמידה והם מערימים קשיים תפנה מיידית לאמון הציבור ותגיש תלונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם עוד לא קיבלו מהיבואן, מה יעשו?

אתה רציני? אני יודע מניסיון שהזמנה של מסך כזה במידה והוא לא נמצא פיזית בחנות היא קלה ומהירה. ברוב המקרים אם מזמינים ביום ראשון למשל אז המסך יכול להיות בחנות אפילו ביום שלישי. יש עיכובים? בסוף השבוע..עיכוביים רציניים מאוד? תוך שבוע..אבל לא חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? אני יודע מניסיון שהזמנה של מסך כזה במידה והוא לא נמצא פיזית בחנות היא קלה ומהירה. ברוב המקרים אם מזמינים ביום ראשון למשל אז המסך יכול להיות בחנות אפילו ביום שלישי. יש עיכובים? בסוף השבוע..עיכוביים רציניים מאוד? תוך שבוע..אבל לא חודש...

אל תשכח שמדובר בתקופת חגים...

כל החודש הזה היה "סוף שבוע" אחד גדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי ביטול העיסקה:

המסך לא נכלל בקטגוריית המוצרים הפסידים כי הוא לא מותאם במיוחד בשבילך או משהו כזה לכן יכולים למכור אותו לאחר בלי הפסד

לגביי הדמי ביטול החוק אומר 5 אחוז או 100 שקל הנמוך מבנייהם אבל זה במצב רגיל אצלך היה מצב של חוסר אספקה לכן אם שילמת באשראי פשוט תתקשר ותבטל את החיוב לא יעשו לך בעיות אם שילמת מזומן זכותך לקבל את הכסך חזרה תתעקש על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שבאמת חסר לייבואן

אם לא מתאים לו שיבקש לבטל את העסקה, אמר שאין לו בעיה להגיע לשם.

בסה"כ מדובר על מוצר שאפשר להזמין בכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...