לפטופ מארה"ב - תקציב 1000$~ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ מארה"ב - תקציב 1000$~

SuBeX

Recommended Posts

זה הנסיון הראשון שלי עם ניידים אז אני די NOVICE בזה.

אני אוהב לשחק במשחקים, אבל אני לא אשלם 2000$ בשביל זה...

תודה על העזרה מראש.

1. מה התקציב? 1000$~

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

3. גודל המסך? לא סגור על זה, אבל שיתאים למשחקים. סרטים אני מעדיף לראות בטלויזיה ולכן אני צריך יציאה לטלויזיה

4. משקל רצוי? אני הולך לשאת אותו די הרבה כי אני סטודנט אבל לא צריך אולטרה קל, רק שיהיה סביר

5. האם נדרש זמן סוללה ארוך? לא משהו שיצריך תשלום נוסף גבוה

6. יציאות מיוחדות? יציאה לטלויזיה ולמערכת (אודיו AUX רגיל יספיק לדעתי).

7. בלוטות? שוב, רק אם לא מצריך תוספת, יש לי מתאם שאני ממילא יכול לחבר

8. גודל מינימלי של כונן קשיח? 160GB

9. צורב DVD? יהיה נחמד

6. האם נדרשת אחריות בינלאומית? אני קונה אותו בארה"ב אז זה יעזור אם תהיה אחריות בארץ

7. האם יש לכם העדפה לחברה כלשהיא ? מותג אמין?!

נ.ב.

מישהו יודע איפה ניתן להשיג מדבקות עם אותיות בעברית למקלדת? המקלדות פה כוללות, מן הסתם, רק אנגלית.

תוספת:

דגם שמאוד מעניין אותי הוא 9548us. למישהו יש מושג מה התג מחיר שלו בארץ? כלומר הדגם המקביל שלו, אם יש בכלל?

בארה"ב הוא עולה 1200 דולר ומקבלים מדפסת מתנה וכונן של CA לאבטחת שניתן להתשמש בו כ-DOK אם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הייתי הולך על DELL INSPIRON 1520 תחפש באתר הבית שלהם...

יש גם את הניידים של ASUS שאותם אתה יכול לראות כאן

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=2030260032+50001315&name=ASUS

רק לגבי האחריות חשוב להתקשר ליבואן ולשאול אותו ישירות במקום לקנות ואז לגלות שאין עליו אחריות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עליו בקורות חיוביות ברשת

http://reviews.cnet.com/laptops/hp-pavilion-dv9500t/4505-3121_7-32432739.html?tag=prod.txt.1

http://www.pcmag.com/article2/0,1895,2181399,00.asp

וגם הוא מאוד פופולארי בעולם .

אבל הוא לא צריך להיות רלוונטי בשבילך כי לא תיהיה לך אחריות עליו .

נותנת אחריות בנלאומית רק על מחשבים עיסקיים . היה פה אחד לא מזמן שבירר את זה עם .

ד"א להסתובב עם 17 אינטש זה סיוט , תרד לפחות ל 15 אינטש ואולי אפילו כדאי לך בכלל 14 אינטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהאחריות צריכה להוות כזה משקל חשוב?

אני מבין את חשיבות האחריות, אבל ממילא אני מקבל אחריות רק לשנה.

אני יודע שזה לא כמו וחלפים זה ענין יקר וגם זה לא פשוט כמו בPC שפשוט פותחים מוציאים כרטיס תקול ומכניסים חדש פנימה וסגרנו ענין.

יש לי משפחה בארה"ב אז ענין האחריות במקרה הכי גרוע יעלה לי במשלוח לארה"ב וחזרה... עם כל הכאב שיש בזה... והמחיר...

אבל אני חוסך פה המון במחיר על המחשב עצמו וזה הריזיקה שאני בעצם לוקח בצורה מודעת.

כמה אחריות אני מקבל בארץ בכלל על מחשב נייד? ומתוך האחריות כמה זמן אם בכלל היא תופסת על חלפים ולא רק בדיקה במעבדה?

זה שיש לי אחריות שכוללת בדיקת מעבדה שבסופה אומרים לי, כן אדוני, אתה צודק, המחשב באמת לא תקין. טוב זה היה בחינם, עכשיו כדי לתקן שלם לנו 2000 שקל!!! מה כוללת האחריות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על ווסטרו ?

הוא מתחיל במחיר בסיס נמוך , ככה שב 1000 דולר יהיה לו מפרט מעולה . ואולי גם תיהיה לך אחריות בארץ (צריך לברר את זה עם )

ואת סוג האחריות אתה קובע בזמן הרכישה . אתה יכול לקבוע שנה או שלוש שנים ,

ואתה יכול לקבוע גם איזה סוג אחריות , האם מעבדה או מעבדה +חלקים .

זה מה שטוב לקנות אצל ארה"ב או ארה"ב , אתה יכול לקנפג לך איזה נייד שאתה רוצה , ואיזה סוג אחריות שאתה רוצה .

ד"א גם בארץ אתה יכול להחליט איזה סוג אחריות אתה רוצה . פשוט יש חניות לא הגונות שמוכרות ניידים עם אחריות רק של מעבדה

לא כולל חלקים , לפי דעתי זה פשוט הונאה לשמה .

עריכה : בתקציב שלך נכנס גם t61 כדאי לך גם לשקול אותו מה שכן אחריות בטוח תיהיה לך עליו בארץ

אני אישית ביררתי את זה לפני כמה ימים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...