יש עיסוק בביולוגיה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש עיסוק בביולוגיה?

lev-27

Recommended Posts

אני מאד אוהב ביולוגיה. זה המקצוע היחיד שאני באמת מתחבר אליו. בעבר רציתי לעשות תואר בביולוגיה, אבל אחרי מחקר גיליתי שכמעט ואין תעסוקה עם תואר ראשון חוץ מהוראה. האם המצב באמת כל כך גרוע? אין שום אפשרות להתקדם עם ביולוגיה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פרט לרפואה ששמתקשר לביולוגיה, אבל בראסמי זה כמעט דבר אחר לגמרי, אין תעסוקה, וגם מצבם של הרופאים בארץ לא כזה טוב, ב3 שנים הראשונות אחרי שתסיים תתואר אתה תרוויח כמו מישהו שעובד בבורגר קינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

ברפואה יש אינראקציה רצינית עם אנשים, אתה בעצם נותן שירות. הוא לא בהכרח מתאים לזה.

חוץ מזה, ברפואה אחרי 7 שנים (בערך) אתה מקבל משכורת לא הרבה יותר גבוהה מעובד בורגר קינג. אמנם אחרי כמה שנים זה משתפר, ויש לך אפשרות לפתוח קליניקה משלך אם בנית לעצמך שם, אבל זה בעיקר לטווח הארוך - וגם בביולוגיה אולי יש אפשרויות כאלה בטווח הארוך (אני לא מכיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זהו התחום היחידי שאתה מתחבר אליו תלמד :xyxthumbs:

הסיכוי שלי להתקבל לרפואה בארץ שואף לאפס. לביולוגיה אני יכול להתקבל לכל אוניברסיטה בלי בעיה.

בנוסף, ביולוגיה תחום מאד רחב ואני מתעניין בנושאים שלא כל כך קשורים לרפואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו יש בבית הספר "דר' לביולוגיה".

החתיכת חרא חרמן סקסיסט הזה כל היום צועק לכל עבר "אני דוקטור לביולוגיה מה אתה מדבר אלי בכלל, למה מי אתה".

[אתה דוקטור לביולוגיה ומלמד בתיכון, לא יצא ממך כלום יא חתיכת אפס]

כפי הנראה, אין בדיוק עתיד [בארץ לפחות] לביולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

ברפואה יש אינראקציה רצינית עם אנשים, אתה בעצם נותן שירות. הוא לא בהכרח מתאים לזה.

חוץ מזה, ברפואה אחרי 7 שנים (בערך) אתה מקבל משכורת לא הרבה יותר גבוהה מעובד בורגר קינג. אמנם אחרי כמה שנים זה משתפר, ויש לך אפשרות לפתוח קליניקה משלך אם בנית לעצמך שם, אבל זה בעיקר לטווח הארוך - וגם בביולוגיה אולי יש אפשרויות כאלה בטווח הארוך (אני לא מכיר).

9000 ש"ח בחודש זאת משכורת "לא הרבה יותר גבוהה מעובד בבורגרקינק"?

אני מסכים שזה שכר די מביש(ביחס להשקעה),אבל לא צריך להגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...