מבקש המלצה למחשב נייד במחיר של עד 5500 לשימוש משרדי (אינטרנט ואופיס) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למחשב נייד במחיר של עד 5500 לשימוש משרדי (אינטרנט ואופיס)

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

ברור לי שלמשרד אפשר מחשב הרבה יותר זול אך עדיין אני לא מעוניין בעגלה, בגלל זה התקציב הוא עד 5500.

קראתי פה בפורום כל מיני המלצות, ממליצים פה על הווסטרו של , לא נראה לי כל כך כי החנות בירושלים ולך תדע מה יכול לקרות, חוצמזה אני מעדיף עם ומירופון מובנים.

אני די אצמצם את האפשרויות חיפוש כי אני מעוניין לקנות מחשב באופיס דיפו או באג או קיי אס פי בלבד

חיפשתי שם מחשבים של איי בי אם אבל מרוב היצע כבר אין לי מושג מה טוב ומה לא ואני די מבולבל :nixweiss:

הנה ההעדפות שלי:

מחשב עם מיקרופון ומצלמה

מעבד core2dou

אני מעדיף כי יש להם תמיכה בשחזור המערכת וזה דוקא די נוח (יש לי אחד כזה)

תודה רבה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הווסטרו מאוד מומלץ גם בגלל שמדובר באחד המחשבים הכי פופולריים בעולם וגם בגלל שהוא נותן תמורה גבוהה מאוד יחסית לעלות שלו יחסית למחשבים אחרים.

אם אתה רוצה לקנות מחשב בזול לא הייתי ממליץ לך לקנות בבאג או אופיס דיפו הם די יקרים.

לגבי המחשב אין לך מה לדאוג ברגע שאתה קונה מחשב נייד אתה מקבל אותו עם אחריות שאם תצטרך לממש אותה זה יהיה מול חברת האם של המחשב ולא מול החנות שקנית אותו.

אני אישית הייתי ממליץ על הווסטרו או מסדרת 6500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

מצאתי את זה באופיס דיפו ב 5400 ש"ח: HP, Pavilion Media Center dv6515ej

הנה הלינק: http://officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=00004a9Cq0myCwIvu9JPufpAJ7x:12bbi68k5?id=3952744&pr=QJ5&N=2%20538%2030244&sgID=7

אני רוצה להשוות אותו מו הווסטרו בגירסה החזקה יותר:

http://adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=6241&zap=1

אני מודע להפרשי המחירים, אך:

איזה מפרט יותר חזק? לגבי התוספות ברור ש לוקח בגדול (מצלמה, פרמיום, ועוד...)

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב,חבל שאתה מתעקש על דיפו - כולל מע"מ יצא לך 6400 שבחנויות לא פחות טובות ואמינות כולל משלוח עד הבית יצא לך 5500 לפחות(לא לשכוח שמומלץ הרחבת ל2ג'יגה, אם יש לך קצת שימושים תובעניים מהמחשב חוץ מוורד ולגלוש באינטרנט,שהרחבה עולה בסביבות 500ש"ח).

אני אפרט לך את היתרונות לטובת הHP.

1.HD גדול יותר

2.מצלמה טובה יותר

3.מעבד טוב יותר

4.כ.רשת טוב יותר

5.מע' הפעלה טובה יותר(זה בהנחה שאתה מקבל בסיק עם הדל,יש קצת סתירה במודעה בין מה שכתוב בעברית לבין האנגלית)

6.עיצוב מהמם(טעם אישי....)

לעומתו הדל בעל כניסת נוספת על פני ה3 של הHP

קורא כרטיסים - תומך ביותר סוגים מהHP.

לגבי משקל אולי טיפטיפה יותר קל הHP וזה עניין של גרמים.

סה"כ אני לא חושב שהיתרונות שציינתי למעלה שווים פער התחלתי של כמעט 1200 שקל אבל זו כבר החלטה שלך.

ושוב אני חוזר,אין לך מה להנעל על אופידיפו,החיפוש הכי פשוט בזאפ יוביל אותך למספיק חנויות שזולות משמעותית מהם ולאו דווקא ייתנו לך שירות גרוע יותר בהתחשב בעובדה שהמחשב לא מטופל במעבדה של החנות אלא אצל היבואן.

שיהיה בהצלחה - מקווה שעזרתי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...